Chicago Blackhawks بسته چابک رو به جلو را تحت تصادم پروتکل پس از یک بازی از نوامبر. 30.

Chicago Blackhawks اعلام کرد صبح روز شنبه که اندرو شاو خواهد شد باقی مانده از این فصل تحت تصادم پروتکل.

سابق Canadiens رو به جلو نیست بازی های برگزار شده پس Nov. 30 هنگامی که او در زمان یک چوب به صورت از Colorado Avalanche defenceman رایان گریوز. بازی قبل از آن شاو کاهش یافته و دستکش و مبارزه 6-پا-5) ،

فصل گذشته شاو بود Canadiens’ نامزد برای این لایحه Masterton یادبود جایزه می رود که به NHL بازیکن که بهترین نمونه کیفیت از پشتکار و مردانگی و فداکاری به هاکی. پس از اعلام شاو گفت: او نمی دانست که چگونه بسیاری از ضربات مغزی او متحمل شده بود او در طول هاکی حرفه ای اما که او تا به حال سه یا چهار در NHL.

Canadiens GM مارک Bergevin معامله 28 ساله شاو به Blackhawks در ماه ژوئن گذشته همراه با یک هفتم-انتخاب دور در 2021 NHL پیش نویس در ازای یک دور دوم انتخاب کنید و هفتم-انتخاب دور این سال و یک سوم-انتخاب دور بعدی سال است. شاو در دو فصل تر در سمت چپ خود شش سال, US$23.4 میلیون قرارداد سالانه $3.9 میلیون حقوق و دستمزد-کلاه رسید.

شاو همسر Chaunette به هنگام تولد به فرزند دوم خود را به ماه گذشته, یک پسر به نام داخ. دختر خود را, اندی, به نوبه خود 2 در ماه ژوئن.

“او یک بازیکن واقعا خوبی برای ما” Canadiens مربی کلود ژولین گفت: در مورد شاو صبح روز شنبه در حالی که Canadiens برگزار اختیاری صبح اسکیت در بروسار. “او به ارمغان آورد یک عنصر که در بازی این تیم مورد نیاز است. متاسفانه زمانی که شما نگاه در اندازه خود و شما را در راه او انجام شده و چگونه او کسانی که تکان مغزی به پایان رسید تا گرفتن به او وجود دارد کمی. من غمگین هستم که او تعطیل برای سال, اما من خوشحالم که آنها در حال انجام کار درست. ما همیشه می گویند که تکان مغزی هستند چنین خطرناک بخشی از ورزش است که ما را به انجام کارهای درست. وجود زندگی پس از هاکی و است که برای تبدیل شدن مهم تر است.

“از این پایان من نمی دانم دقیقا چه می گذرد” Julien اضافه شده است. “من امیدوارم که او را قادر به گرفتن بهتر است و او قادر به نگه داشتن بازی. و اگر نه, پس از آن من امیدوارم که او را قادر به تصمیم گیری درست.”

در 26 بازی با Blackhawks این فصل شاو بود 3-7-10 بالغ و 33 پنالتی دقیقه است.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im