Scottsdale هنوز یک کابوی شهر در قلب

“آنها خوب میراث خانواده که کمک به حل و فصل اسکاتسدیل آریزونا. شما می دانید اسکاتسدیل آریزونا است ساخته شده تا شهر. وجود دارد بیش از حد بسیاری از ما قدیمی تایمر در اطراف به شما بگویم داستان و به شما نشان می دهد تصاویر. Scottsdale یک شهر بزرگ, اما آن را هنوز هم یک جامعه کوچک است.”

موزه کمک می کند تا داستان در یک شهر کوچک که در سال 1951 به تصویب رسید و شعار “غرب در غربی ترین شهر است.” آن را دارای بازار مال فروشان آثار و خاطرات رفتن را به حداقل 1953 از جمله زین چت معروف بازار مال فروشان قهرمانان مانند جیک انبارهای. وجود دارد روزنامه بریده گاو طناب زین و اصلی پردا دل سل پوستر با آثار هنری انجام شده توسط شناخته شده در غرب هنرمندان مانند Kenneth M. فریمن تلقی “رامبراند از بازار مال فروشان.” حتی وجود دارد یک زن و شوهر از دهه 1970 دوران عکس های الفرد خود را در دو گاو نر و روباز روز.

فرمانده مرکز موزه El Diablo, یک مهیب برخلاف برهما گاو taxidermied پس از مرگ. بازدید کنندگان می توانند نردبان صعود به کوه او را به یک چشم باز چشم انداز چقدر بزرگ و مهیب بازار مال فروشان گاو می شود.

“بازار مال فروشان کمیته اجرا می شود, موزه, اما این دیدگاه من من حدس می زنم. بسیاری از این مسائل نشسته در انبار و گاراژ برای سال. این یک کار از عشق چیزی. من در حفظ و پیدا کردن چیزهای جالب برای قرار دادن است.”

موزه باز است در اوایل ماه نوامبر از طریق پایان ماه مه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de