شومر نظرات رسم دیوان عالی کشور به سیاست

“آنچه من را نگران میکند این است که او در حال اندرز علنی توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای استفاده از عبارت” Durbin گفت. “این فقط طول می کشد نفس خود را دور به فکر می کنم که این رئیس جمهور با هزاران توییتهایی و اظهارات و بیانات به عنوان ظالمانه به عنوان آنها شده اند می تواند ایستاده به عنوان یک قاضی از دیگران وقتی که می آید به استفاده از زبان است.”

این اولین بار نیست رابرتز وزن در بر سیاستمداران ” کلمات. در نوامبر سال 2018 رابرتز صادر نادر بیانیه ای به دفاع از استقلال قوه قضائیه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “اوباما قاضی” که حکومت در برابر یک دولت سیاست های مهاجرتی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده نظرات در مورد قضات و قضات چندین بار در طول ریاست جمهوری خود از جمله در ماه گذشته زمانی که او با استفاده از توییتر به انتقاد قاضی و داور در Roger سنگ دادگاه های کیفری و همچنین تماس خارج از قضات اموزش Bader Ginsburg و Sonia Sotomayor به می گویند که آنها باید recuse خود را از موارد مورد او.

اما رابرتز را ندارد اظهارات پس از آن پس خود را ملامت از شومر روز چهارشنبه حتی اگر حق تماس گرفت و برخی از انتقاد از خود را دارد. رابرتز است که جورج دبلیو بوش منصوب که غرایز به عنوان رئیس دادگستری شده اند سعی کنید به نگه داشتن دیوان عالی کشور از ظاهر سیاسی و یا پله به نقش سیاسی در شاخه.

“من با رئیس دادگستری که سناتور شومر این نظرات کاملا نامناسب” دانشگاه تگزاس استاد حقوق و دادگاه تجدید نظر watcher استیو Vladeck توییتی. “اما وجود دارد در معرض خطر به اظهارات مانند این — مگر اینکه رئیس برنامه به صحبت کردن در هر زمان که یک رهبر سیاسی می گوید چیزی در آتش زا مورد قضات مانند متهم آنها را شخصی کرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de