شومر میدارد سابق وارن aide برای coronavirus نظارت پنل

رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر روز دوشنبه شنود گذاشته پیشین ارشد دستیار سناتور. الیزابت وارن به خدمت در کنگره کمیسیون نظارت برای نظارت بر پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

بهارات R. Ramamurti اول از پنج نفر به نام به پنل توسط مجلس نمایندگان و سنا رهبران به بررسی اجرای “فاز سه” coronavirus محرک اندازه گیری. Ramamurti که مشغول به کار برای وارن در مجلس سنا و در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری کمک سناتور در طول این تحقیقات به ولز فارگو را ایجاد حساب های جعلی.

او همچنین گزارش شد در حال اجرا برای یک صندلی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار در سال 2017.

شومر ستایش Ramamurti برای دفاع از خود از سال 2010 مقررات مالی تعمیرات اساسی شناخته شده به عنوان Dodd-Frank نقش خود را در مجلس سنا تلاش برای تجدید نظر فدرال رزرو سیاست و تمایل خود را به ایستادگی کردن برای شرکت های بزرگ مانند ولز فارگو.

“او یک بزرگ بینی بدانند که وجود تخلف و زمانی که شرکت در حال تلاش برای استفاده از دولت” نیویورک از حزب دموکرات گفت: در یک تماس را فشار دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>