مدارس به تعویق انداختن و یا تغییر مسیر سفرهای کلاس برای جلوگیری از coronavirus مناطق

انگلیسی مونترال هیئت مدیره مدرسه و Westmount مدیر دبیرستان در روز چهارشنبه به تعویق افتاد سفر به ایتالیا برای پنج شنبه.

چند مونترال-مدارس منطقه به تعویق افتاد و یا جایگزین سفرهای کلاس برای جلوگیری از ایتالیا به دلیل نگرانی بیش از coronavirus است که بنا به گزارش بیمار 400 نفر کشته و 12 در آن کشور است.

حداقل 81,900 موارد coronavirus بیماری یا COVID-19, تایید شده اند در حداقل 41 کشور و حداقل 2,770 مردم فوت کرده اند تا کنون به گفته نیویورک تایمز شمارش. اما 55 از این مرگ و میر رخ داده در سرزمین اصلی چین است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) است که در مقابل ارائه مشاوره سفر به چین و کره جنوبی مردم را به “تجدید نظر در” سفر به ژاپن و ایتالیا و ایران و “مراقب باشید” در مورد سفر به کنگ Hong خود را.

از بعد از ظهر چهارشنبه دولت کانادا بود توصیه به مردم “ورزش درجه بالایی از احتیاط اگر سفر به شمال ایتالیا با توجه به گسترش یک رمان coronavirus بیماری (COVID-19).”

که مشاوره سفر رهبری Westmount دبیرستان برای به تعویق انداختن یک برنامه ریزی 11 روز سفر به فلورانس, ونیز, و آتن برای 51 از دانش آموزان خود را با تنها 24 ساعت اطلاع.

“این تنها یک روز هشدار اما ما احساس می کنیم آن است که محتاطانه عمل را به” فارسی مونترال, مدرسه, مدیره, سخنگوی مایکل کوهن گفت: Montreal Gazette در روز چهارشنبه. “برنامه این است که این سفر را در محل پس از امتحانات در ماه ژوئن که در آن زمان امیدوارم این وضعیت خواهد شد پاک کردن.”

او گفت که تصمیم برای به تعویق انداختن ساخته شده بود به طور مشترک توسط هیئت مدیره مدرسه مقامات و Westmount مدیر دبیرستان Demetra Droutsas. اما برخی از والدین در مدرسه خشمگین هستند آنها مشورت.

آنا Mittag گفت: او پسر است که در درجه 11 در مدرسه و امضا شد تا برای این سفر نمی تواند در تابستان به خاطر او کار خواهد کرد. او را درک است که آژانس های مسافرتی است که سازماندهی این سفر است که مایل به ارائه کوپن اما نه بازپرداخت. پسر او به تلخی نا امید, او گفت که او تا به حال شده است صرفه جویی در پول و به دنبال به جلو به سفر را برای سال.

“ما قرار بود در فرودگاه فردا در ساعت 12:30” Mittag گفت. “امروز در 12:56 بعد از ظهر ما یک توجه داشته باشید از اصل گفت: آنها تصمیم گرفته بود — واقعا یک جانبه زیرا آنها نمی مشورت با پدر و مادر در همه — به تعویق انداختن سفر به طور نامحدود. زمانی که من صحبت اصلی او گفت: آنها امید که شاید آنها آن را انجام دهد در تابستان که پسر من نمی تواند انجام دهد, بنابراین من از $3,755.”

Mittag گفت: او به نام سفر آژانس EF تورهای آموزشی, و آنها به او گفت که آنها نمی خواهد موضوع بازپرداخت به این دلیل که مدرسه به تعویق افتاد اما لغو این سفر است.

مدرسه و مدرسه مورد نیاز پدر و مادر به خرید بیمه مسافرتی که بازپرداخت تا 5000 $در صورتی که این سفر لغو شده است چرا که از یک سفر مشورتی توسط دولت کانادا.

“وجود دارد یک سفر مشورتی اما من مدرسه نمی, آن را لغو و آنها فقط به تعویق افتاد آن را,” او گفت:.

او می شود به همین دلیل از مدرسه ممکن است لغو این سفر برای جلوگیری از مسئولیت و یا هزینه های اگر دانش آموزان بودند قرنطینه در حالی که در خارج از کشور. لغو و reimbursing یک چیز است, او گفت:, اما او را درک نمی کند “این cockamamie طرح به تعویق انداختن آن بدون درخواست کسی و به معنای واقعی کلمه ترک من از جیب.”

در روز پنج شنبه EF تورهای آموزشی ارائه یک بیانیه به این روزنامه گفت: این شرکت در اولویت است سلامت و ایمنی از مشتریان خود و پس از آن شده است نظارت coronavirus وضعیت روزانه و ارائه به گروه “گزینه های انعطاف پذیر به عنوان مورد نیاز است”. این شرکت اجازه می دهد گروه های بودند که برنامه ریزی برای سفر به بیشتر به طور قابل توجهی تحت تاثیر مناطق ایتالیا از طریق مارس 31 به rebook بدون مجازات ،

“به عنوان مثال از تعهد خود نسبت به ایمنی در اوایل این ماه ما فعالانه شروع به حرکت گروه شد که برنامه ریزی برای سفر به چین حتی قبل از دولت کانادا توصیه می شود انجام این کار است. علاوه بر این پس از افزایش موارد جدید گزارش شده در شمال ایتالیا ما تصمیم گرفته اند تا بار دیگر فعالانه reroute گروه بودند که برنامه ریزی شده برای سفر به و یا در نزدیکی قرنطینه شهرها و گرفته اند اندازه گیری اضافی به سفر نیست در ونیز یا میلان برای ماه بعد به عنوان ما همچنان به نظارت بر تاثیر…این سیاست اجازه می دهد تا گروه های به تاخیر انداختن و یا تغییر برنامه های خود را (از جمله به گزینه های داخلی) و یا بازپرداخت در قالب یک سفر کوپن حق تا بعد از خروج”این شرکت توضیح داد که در یک بیانیه نوشته شده است.

یک سخنگوی EF تورهای آموزشی, آدم Bickelman تاکید کرد که این شرکت نه شارژ تغییر هزینه تورهای مدرسه است که باید جایگزین به علت نگرانی از شیوع کروناویروس. خواسته در مورد بازپرداخت او گفت: خانواده ها به جای خواهد به دریافت “بازپرداخت در قالب یک انتقال مسافرتی کوپن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد با هر یک از EF بخش.”

“بنابراین به عنوان مثال اگر دانش آموز یک فارغ التحصیل دبیرستان ارشد او و یا او می تواند سفر با ما جوان بالغ گروه (EF نهایی شکستن) و یا پدر و مادر می تواند سفر با ما بالغ سفر گروه (EF پیش بروید تور). خانواده نیز می تواند فروش کوپن برای یک دانش آموز که ممکن است علاقه مند به سفر در یک سفر در آینده است.”

در ضمن دانش آموزان از Laurier Macdonald دبیرستان در St-Léonard دیدم سفر خود را جایگزین به دلیل نگرانی بیش از ویروس. از دانش آموزان انتظار برای سفر به ایتالیا پس از چند روز در فرانسه اما در حال حاضر رفتن به سوئیس به جای.

دانش آموزان از رویال غرب آکادمی یکی دیگر از EMSB مدرسه در حال حاضر در یک سفر اروپایی به پرتغال و اسپانیا, کشور شده اند که به طور جدی آسیب دیده توسط ویروس. سفر خود را سفر بدون تغییر است کوهن گفت.

و دانش آموزان در کالج de Montréal همچنین اخبار شنبه که آینده خود را در سفر اروپایی اصلاح شده است. هفده دانش آموزان در ثانویه 4 و 5 به همراه دو معلم بودند و در حال برنامه ریزی برای ترک شنبه به مدت 10 روز در بارسلونا, میلان و ونیز.

کالج de Montréal اصلی پاتریشیا Steben گفت که او و هیئت مدیره مدرسه مدیران بودند تعمق در مورد سفر چند روز گذشته به تماشای دولت مشاوره میدهند.

“اما حتی اگر دولت است گفت: ‘it’s okay, شما می توانید سفر (ایتالیا)’ پدر و مادر هنوز هم نگران است و ما بیش از حد. بنابراین ما در تلاش بودند به ببینید که چگونه ما می تواند تغییر برنامه سفر بدون لغو سفر.”

او تصمیم گرفت به میلان از سفر چند روز پیش و پس از آن دیروز تصمیم به جلوگیری از ایتالیا در دسترس نباشد. که برگ تنها بارسلونا و تغییر هزینه هر مسافر چند صد دلار بیشتر, اما Steben گفت که او انتظار دارد پدر و مادر خواهد بود برطرف شده است.

“نگران بود که واقعا در مورد ابتلا به بیماری چون همانطور که می دانید آنفلوانزا جان بیشتر مردم در سراسر جهان و زمانی که یک جوان و سالم وجود دارد یک مشکل نیست,” او گفت:. “این بود که اگر تا کنون آنها تا به حال به قرنطینه بیش از وجود دارد … که نگرانی برای خانواده ها … بودن جدا برای یک هفته یا 10 روز … زمانی که شما یک نوجوان و پدر و مادر خود را در حال از 6000 کیلومتری که هیچ سرگرم کننده است.”

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im