از مدرسه بیرون بلوس آمار جاده ها به عنوان مونترال پرانتز برای 50 سانتی متر برف

در واقع همه مشاوره Montrealers به ماندن در خانه اگر آنها امروز می تواند.

مونترال-منطقه تخته مدرسه بودند توقیف و صدها نفر از بلوس در زمان خیابان های شهر را در اوایل روز جمعه به عنوان یک طوفان زمستانی هشدار صادر شده توسط محیط زیست کانادا وارد دومین روز خود پیش بینی به اندازه 30 سانتیمتر از برف سقوط خواهد قبل از روز بود.

همانطور که از 5 صبح جمعه 10 تا 15 سانتیمتر برف در حال حاضر کاهش یافته است بیش از این منطقه از روز پنج شنبه به اندازه کافی برای متقاعد کردن Lester B. Pearson هیئت مدیره مدرسه در روز پنج شنبه شب به سرب کشت مدرسه لغو شد که صبح روز جمعه تمدید در سراسر جزیره مونترال و شامل زبان انگلیسی مونترال هیئت مدیره مدرسه و کمیسیون scolaire de Montréal.

ده ها تن از لغو و تاخیر ثبت شد برای پرواز ورود و خروج مونترال-ترودو فرودگاه. مسافران می خواست برای بررسی وضعیت پرواز خود را قبل از رفتن به فرودگاه.

Aéroports de Montréal گزارش شده است که در 3:30 صبح جمعه حدود 60 پرواز محدود برای جای دیگر در کانادا و به مناطق استوایی لغو شده بود اگر چه چند هواپیما شده بود و قادر به پرواز با 6 صبح

حدود ده پرواز لغو شد در Jean-Lesage فرودگاه در شهر کبک Macdonald-Cartier فرودگاه در اتاوا.

عمده حوادث گزارش شده در مونترال منطقه جاده اوایل جمعه اما پلیس شهر به عنوان به خوبی به عنوان Sûreté du Québec خواسته بودند رانندگان برای به تعویق انداختن غیر ضروری سفر و یا برای انطباق با رانندگی خود را به شرایط جاده است که در صبح روز جمعه شد و ترکیبی از لغزنده خیابان های شهر و دید ضعیف ناشی از باد برف.

طوفان سیستم معلق در هوا بیش از مونترال نیز انتظار می رود برای تولید و بارش برف سنگین در Charlevoix, Drummondville, نیکلت, Bécancour این Mauricie منطقه و شرق شهرستان.

در حالی که از طریق خدمات راه آهن به تعویق افتاد در روز پنج شنبه شب بود که با توجه به معترضان در آهنگ نزدیک Belleville, Ont., نه از آب و هوا. خدمات راه آهن گفت که انتظار دارد این قطار به دنبال خود را به طور منظم برنامه در روز جمعه.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de