هیئت مدیره مدرسه کمیسیون وضعیتی وخیم از پایان ناگهانی به دستور

هیئت مدیره مدرسه کمیسیون در زبان تابلوهای شگفت زده شدند در آخرین دقیقه اصلاحیه به لایحه 40 که به طور ناگهانی به پایان رسید حکم خود.

تظاهرات مخالفان جنگ در خارج از CSDM ساختمان در پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. اعتراض علیه دولت کبک تصمیم به زور تصویب لایحه 40 آن بحث مدرسه-هیئت مدیره لایحه اصلاحات. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

ماری-جثه Mastromonaco بیدار شد صبح روز شنبه به اخبار او دستور به عنوان یک هیئت مدیره مدرسه کمیسر کمیسیون scolaire de Montréal شد بلافاصله موثر.

همراه با صدها نفر دیگر از هیئت مدیره مدرسه کمیسیون سراسر استان Mastromonaco — بوده و در CSDM 16 سال اخیرا به عنوان معاون رئیس جمهور — در حال حاضر از کار. در حالی که او انتظار داشت که ائتلاف Avenir کبک آموزش و پرورش اصلاحات لایحه به تصویب او انتظار آخرین لحظه متمم که نقل مکان کرد و شلیک تاریخ تا سه هفته است که او می گوید: فقط می افزاید: توهین به جراحت.

“این نشان می دهد که عدم احترام به تمام مدرسه کمیسیون که خیلی سخت کار کرده اند برای جوامع خود را برای دانش آموزان این همه سال” Mastromonaco گفت: Montreal Gazette در روز یکشنبه.

لایحه 40 به تصویب رسید در 3:40 صبح شنبه پس از دولت استناد بسته شدن در ستیز است که لایحه لغو استان را 69 مدرسه تخته و جایگزین آنها با مراکز خدمات. اصلاح منتقل شلیک تاریخ برای مدرسه کمیسیون در francophone تخته از Feb. 29 به عنوان به زودی به عنوان لایحه کردم سلطنتی تحریم بود که روز شنبه. کمیسیون در زبان انگلیسی مدرسه تخته باقی خواهد ماند و در این کار تا نوامبر. 1.

Mastromonaco گفت: این تغییر به معنای از دست دادن بزرگ به جوامع که استفاده می شود برای داشتن آسان برای رسیدن به محلی کمیسیون به آنها می تواند خود را به سوالات و مشکلات.

“من می توانید تماس از پدر و مادر در شب و اوایل صبح با سوال در مورد چگونه همه چیز کار خود را در مورد کودک با نیازهای ویژه در مورد نحوه ثبت نام و یا در مورد مشکلات در کلاس درس” Mastromonaco گفت. “در حال حاضر خواهد شد که آنها تماس بگیرید ؟ سرپرست دفتر ؟ موفق باشید به آنها را. مردم در شهر کبک نمی دانم واقعیت N. D. G., از Hochelaga از Cartierville … بنابراین پدر و مادر نمی خواهد یک محلی پاسخ آنها خواهد شد بسیار کلی جواب و که نمی خواهد به نفع دانش آموزان است.”

او گفت که او انتظار ندارد اصلاح شود “این شدید یا این سریع است.”

او نگرانی در مورد عدم نظارت هیئت مدیره مدرسه قرارداد. برای مثال او در حال برنامه ریزی به صرف ساعت مورد نقد قرارداد قبل از CSDM کمیته اجرایی جلسه که برنامه ریزی شده بود برای این شنبه. آن جلسه نمی خواهد اتفاق می افتد.

“من پاکت قرارداد یک اینچ و نیم ضخیم,” او گفت:. “آن میلیون ها دلار در قرارداد است که در حال حاضر تایید شده توسط یک فرد است.”

برخی از منتقدان این لایحه پیشنهاد کرده بود دولت اخراج کمیسیون زودتر از ابتدا اعلام کرد به منظور جلوگیری از راه اندازی چالش های قانونی برای اصلاحات.

در یک مصاحبه مطبوعاتی هفته گذشته رئيس جمهور از Fédération des کمیسیون scolaires du Québec (FCSQ) قول داد به رفتن به دادگاه برای مبارزه با قانون به عنوان به زودی به عنوان آن را به تصویب رسید.

“ما نمی خواهد نشستن idly توسط” FCSQ جمهور آلن Fortier گفت: در Feb. 6 مطبوعاتی. “به همین دلیل به محض این لایحه است assented به FCSQ در نظر دارد برای رفتن به دادگاه برای به تاخیر انداختن اجرای آن و محکوم به از دست دادن حقوق اساسی آن را تحمیل می کند و در زبان فرانسوی Quebecers.”

اما روز یکشنبه یک سخنگوی FCSQ گفت: Montreal Gazette سازمان دیگر در نظر دارد برای مبارزه با قانون است.

“این FCSQ نمی خواهد رفتن به دادگاه” کارولین Lemieux مدیر ارتباطات برای FCSQ نوشت: در یک پیام ایمیل. او در پاسخ به درخواست برای توضیح بیشتر.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im