“این است که تیره و تاریک روز برای دموکراسی در کبک زمانی که یک دولت بدون در نظر گرفتن روشن مخالفت با لایحه 40 تصمیم به قطع تمام بحث و نیروی تصویب در مجمع ملی.”

معترضان فریاد زدن شعار را در طول زمان ظهر اعتراض در خارج از CSDM ساختمان در پنج شنبه, فوریه. 6, 2020. اعتراض علیه دولت کبک تصمیم به زور تصویب لایحه 40 آن بحث مدرسه-هیئت مدیره لایحه اصلاحات. Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

این انجمن به نمایندگی کبک به زبان انگلیسی-آموزشگاه تخته را محکوم کرد “شیوه ای استبدادی” استان تصویب لایحه 40 در روز شنبه.

در بیانیه ای کبک به زبان انگلیسی مدرسه تخته ارتباط لعنتی این CAQ دولت گفت: آن را با عجله به تصویب قانون اصلاح مدرسه تخته با وجود قریب به اتفاق مخالف است.

“این است که تیره و تاریک روز برای دموکراسی در کبک زمانی که یک دولت بدون در نظر گرفتن روشن مخالفت با لایحه 40 تصمیم به قطع تمام بحث و نیروی تصویب در مجمع ملی” معاون رئیس جمهور Noel برک در بیانیه ای گفت.

این لایحه به تصویب رسید و در ساعات اولیه صبح روز شنبه و شامل آنچه در این انجمن به نام “غیر مسئولانه 24 ساعته متمم.”

به جای که قبلا اعلام تاریخ Feb. 29 اصلاح به معنی کمیسیون بودند از درب به عنوان به زودی به عنوان لایحه کردم تاییدیه سلطنتی در روز شنبه.

یک استثنا برای این اقدام در حال کمیسیون در انگلیسی شبکه که ادامه خواهد داد به مجاز به کار در نقش های موجود تا نوامبر. 1 به عنوان برنامه ریزی شده وزیر آموزش و پرورش ژان-Franmçois Roberge گفت: در قوه مقننه در پاسخ به سوال یکی از لیبرال MNA جنیفر Maccarone.

این MNAs به نمایندگی از احزاب مخالف برای تصویب نهایی مرحله بودند خشمگین شلاق در Roberge و او را متهم به نشان دادن عدم همدلی برای کمیسیون که خدمت در مدارس برای سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de