Scammers preying در افراد آسیب پذیری در طول COVID-19 همه گیر

BBB سخنگوی شانا-کی توماس شنیده مختلف COVID-19-مربوط به طرح از جمله جعلی Kijiji موارد از لوازم پزشکی و عفونی فروش COVID-19 “درمان” و یا واکسن جعلی کارت های هدیه و جعلی بهداشت عمومی ایمیل. او همچنین شنیده وجود دارد جعلی موسسات خیریه درخواست کمک های مالی برای تحقیقات واکسن.

“کلاهبرداران می دانم که در طول بحران مانند این مردم ممکن است فکر منطقی به دلیل تاثیر این وضعیت است که با داشتن آنها گفت:” توماس.

توماس گفت: مردم نباید ولگرد از وب سایت های مورد اعتماد. او نشان می دهد مردم با استفاده از منابع آنلاین به ماندن آگاهانه در مورد کلاهبرداری مانند bbb.org/ca/news/scams یا پلیس محلی وب سایت.

کلگری پلیس کابل ، پل وایت گفت که آنها دریافت نکرده اند گزارش های بسیاری از این کلاهبرداری ها در کلگری اما می دانم که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از آنها تبدیل به گسترده تر. او گفت: ضروری است مردم گزارش کلاهبرداری های آنلاین و یا از طریق غیر تلفن های اضطراری خط در 403-266-1234.

“زمانی که احساسات مردم را بالا کلاهبرداران را شکار که برای به دست آوردن مالی. آنها اهمیتی نمی دهند که آنها صدمه دیده است گفت:” وایات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>