SAIT بین بردن 230 موقعیت در پی استانی کاهش بودجه

اصلی SAIT پردیس در کلگری در روز جمعه, فوریه. 28 سال 2020. آذین غفاری/Postmedia

رئیس Southern Alberta موسسه فن آوری (SAIT) اعلام کرده است که 230 موقعیت خواهد بود در صورت حذف در موسسه متوسطه.

در یک ایمیل کثیرالانتشار جمعه در رسانه های اجتماعی SAIT رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دکتر دیوید راس گفت: این کار ضرر و زیان ناشی از کاهش در ماه اکتبر 2019 بودجه استانی.

“اگر چه ما در اجرا و کاهش هزینه در سراسر تقریبا در هر منطقه ما به این تصمیم دشوار ما نیاز به از بین بردن مجموع 230 مواضع” خوانده شده ایمیل.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه SAIT سخنگوی کریس Gerritsen گفت: این تصمیم به اخراج کارکنان سخت بود برای نهاد.

“با تاثیر از دولت آلبرتا کاهش بودجه به متوسطه بخش اعلام کرد در ماه اکتبر گذشته و تقویت شده در دولت 2020 بودجه ما رهبری ارشد گرفته شده هم به دقت بررسی تمام امکانات برای ایجاد یک بودجه متوازن است که کاهش تاثیر بر کیفیت آموزش و موفقیت” خواندن بیانیه ای.

“بنابراین تصمیم دشوار ساخته شد برای از بین بردن مجموع 230 مواضع آغاز هفته آینده از طریق به پایان مارس که شامل 80 جای خالی که نمی توان جایگزین. این کاهش کارکنان همراه با کاهش هزینه ها در زمینه های دیگر مانند هزینه های سرمایه و اداری پشتیبانی می کند.”

Gerritsen گفت: مدرسه متعهد به حرکت رو به جلو با “یک استراتژی مبتنی بر رشد پایدار.” او همچنین می گوید: در مدرسه است که به دنبال در حال توسعه مستقل جریان درآمد.

در میان حذف مشاغل 98 از آنها آلبرتا اتحادیه استانی کارکنان مواضع از جمله 30 که خالی اتحادیه قرارداد که پر خواهد شد.

باقی مانده کاهش شغل هستند یا نمایندگی SAIT علمی دانشکده انجمن و یا گاه به گاه و یا موقعیت های قرارداد.

“دولت تصمیم گرفت که آنها قرار بود به کاهش قابل توجهی به بخش عمومی در حالی که در همان زمان دادن $4.7 میلیارد فرار مالیاتی به شرکت های بزرگ که کاملا رک و پوست کنده نیست جالب در سرمایه گذاری در استان آلبرتا” گفت: Bobby-جو Borodey این AUPE معاون رئیس جمهور به نمایندگی از کلگری منطقه است.

مرتبط

Borodey به نام کاهش “ویرانگر” و گفت: تاثیر خواهد بود نیز احساس می شود خارج از دانشگاه. او اضافه کرد که او انتظار دارد که بیشتر زیان کار در آلبرتا پست-secondaries اعلام خواهد شد در هفته های آینده.

“شما نمی توانید سالم بخش خصوصی اگر شما لازم نیست که یک فرد سالم در بخش عمومی و پیش بینی ما این تاثیر منفی هر فرد در آلبرتا,” او گفت:.

“برای (دانش آموزان) آن را به سخت تر به یک تجربه مثبت در یک موسسه متوسطه. ما می دانیم که این کاهش بودجه هستند و در نتیجه نه تنها از دست دادن شغل بلکه قابل توجهی افزایش شهریه.”

استان 2020 بودجه منتشر شد, پنج شنبه, پیش بینی شهریه به افزایش به طور متوسط از 6.9 درصد در هر سال از طریق 2022-23. SAIT هنوز به تصویب شهریه, افزایش, اما, Mount Royal University و دانشگاه کلگری باید هر افزایش شهریه با حداکثر مقدار مجاز برای سال تحصیلی آینده.

این بودجه همچنین شامل یک 6.3 درصد کاهش در بودجه استانی از سال قبل برای متوسطه موسسات در سراسر آلبرتا. U C جمهور اد مک کالی در روز جمعه گفت این کاهش به احتمال زیاد منجر به از دست دادن شغل در مدرسه که در حال حاضر حذف 250 موقعیت زیر UCP را 2019 بودجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de