ایمنی دستگاه کار نمی کند زمانی که هواپیما در برخورد با گلایدر, کشته شدن دو در نزدیکی الماس سیاه و سفید: گزارش

صحنه نزدیکی مس نیم هواپیمای بی موتوری پرواز, باشگاه نزدیکی الماس سیاه و سفید که در آن دو نفر در یک تصادف در جولای 26, 2019. برندان میلر / Postmedia

ضد برخورد دستگاه کار نمی کند در یک هواپیما است که برخورد با یک هواپیمای بی موتور آن بوده است بکسل قتل دو مرد در جنوب کلگری در تابستان گذشته می گویند بازرسان فدرال.

تجربه کرده, خلبان هواپیمای بی موتور Allan, چوب, 68, درگذشت همراه با آدم Leinweber, 18, در طول یک پرواز آموزشی در مس نیم هواپیمای بی موتوری پرواز, باشگاه نزدیکی الماس سیاه و سفید در جولای 26, 2019.

یک ایمنی حمل و نقل (TSB) بررسی گزارش منتشر شده در دوشنبه منعقد شنود دستگاه شناخته شده به عنوان یک PowerFLARM نصب شده در Cessna 182N نبود عامل هنگامی که موتور-طراحی هواپیما برخورد با گلایدر در ارتفاع حدود 700 متر بالاتر از سطح زمین.

آن را تا به حال منتشر شده این گلایدر از آن دو خط 34 ثانیه قبل از سقوط که فرستاده Schleicher بپرسید 21 گلایدر انداخت به زمین پس از کنار رفتن آن عمودی و افقی تثبیت کننده.

“گلایدر وارد یک شیرجه از آن قادر به بازیابی زده و زمین در نزدیکی عمودی نگرش” متحده گزارش.

“هر دو (اشغال) بود که با پوشیدن چتر نجات در زمان وقوع.”

با وجود درد و رنج آسیب به cowling و پروانه آن خلبان موفق به فرود سسنا با خیال راحت.

بررسی تعیین PowerFLARM تا به حال نشده است به درستی کار برای بسیاری از سال 2019 با این باشگاه غیر رسمی ورود روزانه حاکی از آن بود که عامل یا متناوب یا نه در همه قدمت آن به مارس 22.

“این نقص ثبت نشده در هواپیما سفر, ورود به سیستم با وجود آن که مورد نیاز قوانین و مقررات” نتیجه TSB.

بدون دستگاه, ارتباط مناسب با گلایدر امکان پذیر نیست آن اضافه شده است.

“این PowerFLARM قابل حمل نصب شده بر روی هواپیمای بی موتور را ارائه هر گونه اطلاعات ترافیک به خدمه پرواز این گلایدر با توجه به این دو هواپیما را در موقعیت” می گوید: اضافه کردن صرفا بصری اقدامات احتیاطی کافی نیست.

“نه دیدم خلبان هواپیما دیگر در زمان برای جلوگیری از اواسط برخورد هوا تا حدودی با توجه به محدودیت های ذاتی از دیدن-و-جلوگیری از اصل است.”

حمل و نقل کانادا نمی مانیتور هواپیمای بی موتوری پرواز, باشگاه چرا که آنها موظف به برگزاری یک پرواز آموزشی واحد اپراتور گواهی با اشاره به TSB گزارش.

و غیر انتفاعی افزایش انجمن کانادا هیچ قدرت برای تنظیم و یا اجرای استانداردهای میان اعضای آن آن اضافه شده است.

“SAC توصیه می کند که هواپیمای بی موتوری پرواز, باشگاه انجام ممیزی ایمنی و نسبت به تکمیل و ارسال حسابرسی فرم به انجمن هر سه سال یکبار گفت:” TSB با توجه به آخرین جمله حسابرسی مس نیم انجام شد و در نوامبر 2016.

در زمان سقوط دو هواپیما خلبان به حال 740 ساعت تجربه پرواز تک-موتور هواپیما و در حال اتمام سالانه دو خلبان صلاحیت پرواز قبلی مارس.

مربی چوب انباشته شده بود حدود 900 ساعت از زمان پرواز گلایدر.

دانشجو خلبان گلایدر Leinweber تا به حال نزدیک به 27 ساعت آموزشی پرواز های زیر کمربند خود که قدمت آن به جولای 2017.

[email protected]

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im