تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

خاموش شدن از اقتصاد ایالات متحده بیش از COVID-19 برجسته اغلب جنبه اشتباه ثروت: آن را توسط ایجاد پول در حال حرکت است. زمانی که پول متوقف می شود در حال حرکت و ثروت به سرعت از بین می رود. قرار دادن یکی دیگر از راه ثروت یک جریان است نه یک دریاچه است.

برای مثال ماریوت درآمد خالص بیش از 500 میلیون دلار در سال 2019 و مجموع ارزش سهام در ماریوت بود نزدیک به 50 میلیارد دلار در دو ماه پیش. پس ماریوت غنی, حق?

در عین حال ماریوت اعلام کرد این furloughing ده ها هزار نفر از آن 174,000 کارمند در سراسر جهان-که دهها هزار نفر از مردم که نمی خواهد که حقوق هفته آینده و شاید برای هفته آمده است. چه می دهد ؟ هستند مردمی در حال اجرا ماریوت فقط حریص و مایل به اشتراک گذاشتن ثروت خود را?

ماریوت کارکنان از مدیر عامل شرکت به ماشین ظرفشویی تمام پرداخت شده توسط ماریوت مشتریان فعلی است. ماریوت “ثروت” مانند آن است که جریان نقدی است که از طریق ماریوت خواص از مشتریان خود را به کارکنان خود و افرادی که در تامین سرمایه و مواد غذایی, نوشیدنی ها, ساختمان ها, منسوجات و چیزهای دیگر ماریوت به مشتریان ارائه می دهد. بزرگتر جریان پول نقد از مشتریان بیشتر در دسترس است که به پرداخت هر کس در ارتباط با ساخت ماریوت محل افراد مایل به بازدید و لذت ببرید. هیچ مشتریان هیچ جریان پول و ثروت بیشتری برای به اشتراک گذاشتن — بنابراین هر کس در ارتباط با ماریوت از دست می دهد.

ماریوت بدون شک برخی از پول نقد در حساب های بانکی اما مقدار پول آن را در هر زمان است یک بخش کوچکی از 50 میلیارد دلار در آن ماریوت اخیرا ارزشمند است. هنگامی که ما صحبت در مورد چه مقدار از هر شرکت است که “ارزش” آن را یک ارزیابی از آنچه این شرکت را کسب خواهد کرد در طول زمان از آینده معاملات یک اندازه گیری از آنچه در آن حساب بانکی.

چند دانشجویان دانشگاه هاروارد به حال یک ایده که شد Facebook. آنها با تشکیل Facebook, Inc. به منظور بالا بردن پول (ارائه به سرمایه گذاران محدود خطرات و پتانسیل سود بزرگ) به استخدام هزاران نفر از برنامه نویسان کامپیوتر برای ایجاد چیزی میلیاردها نفر از مردم در حال حاضر لذت ببرید. Facebook شده است فوق العاده موفق – و “ثروتمند” – از آنجا که مردم پرداخت به تعامل با افراد دیگر از طریق Facebook در یک از راه های مختلفی.

اما اگر اینترنت خاموش شد فردا فوق العاده “ثروتمند” شرکت Facebook, Inc. بی ارزش می شود.

همان اصل امر به فرد متوسط. اگر یک فرد است که قادر به فروش و یا خدمات و یا ایده یا سرمایه جریان پول را به آن شخص بانک حساب می آید به توقف. هنگامی که جریان به یک فرد حساب بانکی به پایان می رسد جریان از این فرد حساب بانکی را به سرعت پایان بیش از حد — هنگامی که محدودیت های اعتباری خود را در حال رسیده است. مانند شرکت های اکثریت قریب به اتفاق مردم تنها درصد بسیار کمی از آنچه که آنها “ارزش” و یا صرف در حساب بانکی خود را در هر زمان.

ناگهانی چشمگیر اقتصادی اثرات ناشی از ما, پاسخ ملی به مقابله با گسترش COVID-19 نشان می دهد که ثروت متغیر است و نه ثابت. سیاست هایی که ایجاد کسب و کار شلوغ هستند و سیاست هایی که ایجاد ثروت است. سیاست های است که آن را سخت تر برای کسب و کار به کار (کم هزینه تر و یا کمتر شلوغ) در سیاست است که ثروت ناپدید می شوند. ثروت وجود دارد و به دلیل و به میزان داوطلبانه معاملات بین مردم واقعی.

برخی از سیاستمداران عمل به عنوان اگر ثروت استاتیک استخر به اشتراک گذاشته شود و به جای آن از یک جریان است که رشد می کند و یا انقباض با آزادی و ابتکار و خلاقیت. در حالی که ما باید برای بهداشت عمومی اهداف به مکث و اقتصاد ما میلیاردها دلار از معاملات که پول حرکت بین ما بیایید حداقل دور گسترده تر درس از این تجربه برای آینده ما بهره مند: ما نیاز به ترویج سیاست های تفاهمی استوار است که ثروت به عنوان زودگذر به عنوان جریان پول از طریق معاملات است که کسب و کار مشغول بودن مهم است به انسان واقعی است و شرکت ها تنها غنی به وسعت مشتریان خود و تامین کنندگان قادر به آزادانه و ستد.

ریچارد پورتر یک وکیل در شیکاگو و ایلینوی ملی committeeman به کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im