روسیه پروب موارد نقض حقوق بشر به مراتب ناراحت کننده تر از فقط اشتباهات

دادستان کل گفت: اف بی آی را تبانی ضد حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین یکی از “بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا است.” در مصاحبه با FNC را Laura Ingraham, Barr گفت: تحقیقات آغاز شد “بدون هیچ گونه پایه و اساس” و آنچه رخ داده پس از انتخابات بود و یک الگوی حوادث “برای خرابکاری در انتخابات ریاست جمهوری.”

“رئیس جمهور این است که بسیار نا امید, من فکر می کنم شما به وضوح می دانید که – در مورد اندرو McCabe و او معتقد است که افرادی مانند McCabe و دیگران قادر به در واقع دست انداختن قوانین و تا کنون با مصونیت از مجازات” Ingraham گفت: به طو …
 
“من فکر می کنم رئیس جمهور است و حق را به نا امید چون من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است او را به یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا” بار گفت. “بدون هر گونه پایه و اساس آنها آغاز شده و این بررسی مبارزات انتخاباتی خود و حتی بیشتر در مورد در واقع چیزی است که اتفاق افتاده پس از کمپین یک الگوی کامل از وقایع در حالی که او رئيس جمهور بود. بنابراین من — برای خرابکاری در انتخابات ریاست جمهوری, و من فکر می کنم که – یا حداقل اثر تخریب ریاست جمهوری است.”

LAURA INGRAHAM, FOX NEWS میزبان: هفته گذشته من اعتقاد دارم که شما خواست نظر فدرال اهل بیت جمعیت با توجه به کوروناویروس. کجا ایستاده است که در حال حاضر با توجه به نگرانی ها در مورد گسترش ویروس در داخل زندانها و بدیهی است که فدرال امکانات ؟
 
دادستان کل ویلیام BARR: شما می دانید ما در حال گرفتن – ما قصد داریم به ما باز زندانها و زندانیان اجازه رفتن رایگان. ما – به طور کلی ماموریت ما این است برای محافظت از مکان های عمومی, و ما در حال رفتن به انجام هر کاری که بر خلاف آن است. اما که در آن ما پیدا کردن یک زندانی که آسیب پذیر است که به دلیل سن و وضعیت پزشکی است که در خدمت بخش قابل توجهی از حکم خود که محکوم نشده برای یک جرم و جنایت خشونت آمیز و یا جنسی یک جرم مطرح نیست یک تهدید برای جامعه ما با استفاده از هر ابزار ما برای قرار دادن آنها را در خانه حبس ارائه شده ما فکر می کنیم خانه حبس نخواهد بود خطرناک تر از ماندن در جایی که آنها هستند و همچنین پس از یک دوره قرنطینه که در آن ما می توانیم اطمینان حاصل شود که آنها در حال گرفتن نیست این بیماری به عموم مردم است.
 
لورا: شما انتقاد شده است و به تازگی برای تمرکز بر روی کارتل های مواد مخدر در طول COVID ویروس. ما به شما بازی یک کمی از آن انتقاد.
 
مونتاژ از MSNBC: CHUCK TODD: این موضوع از کارتل های مواد مخدر / آن را احساس نمی کند مانند آن است که در خط مقدم نگرانی از هر آمریکایی در حال حاضر.
/ شانون PETTYPIECE: این ممکن است به نظر می رسید مانند یک چیز عجیب و غریب به صحبت کردن در مورد کارتل های مواد مخدر / کریستن WELKER: این نه بالا از ذهن برای مراقبت های بهداشتی کارگران که در خط مقدم این چاک و برای بسیاری از آمریکایی ها
 
BARR: آن را ممکن است به عنوان یک شگفتی آمده برای برخی از این افراد که دولت فدرال وزارت دادگستری به طور خاص است 115,000 افرادی که اختصاص داده شده به حفاظت از امنیت عمومی از جمله جلوگیری از قاچاق مواد مخدر و ما در واقع قادر به انجام بیش از یک چیز در یک زمان, و ما در حال دست زدن به انواع مختلف از موارد. شاید تقلب است نه در بالای ذهن خود را, اما ما هنوز هم پلیس تقلب. // این بسیار جالب است زیرا مواد مخدر کشتن 70,000 آمریکایی ها در سال 70,000 یک سال است. و آن را سم و ما باید مطمئن شوید که در طول این دوره کارتل نیست بهره گیری از ایالات متحده و پمپاژ این سم تا به ایالات متحده است.
 
لورا: و مرز گرفتن سخت تر برای نفوذ در حال حاضر. و به طوری که آنها در حال آمدن از طریق قایق و کشتیرانی آبراه به رسیدن به ایالات متحده است.
 
بار: راست و آنها بیشتر با تکیه بر قایق را به کوکائین از آمریکای جنوبی تا بیشتر برای حمل و نقل به ایالات متحده است. و به این ترتیب وزارت دادگستری می تواند انجام بیش از یک چیز در یک بار و من سرگرم هر زمان که من می بینم بر مداخله در این مورد و یا بار انجام داده و از جمله در زمان COVID بحران است. کسب و کار برای وزارت دادگستری است و برای ادامه.
 
لورا: جان برنان آمده است فوق العاده رئیس جمهور شلیک بازرس کل مایکل اتکینسون بیایید.
 
جان برنان//MSNBC: با از بین بردن اتکینسون و ارسال سیگنال به دیگران, آقای. مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به نشان می دهد خود را در نا امنی از نظر تلاش برای جلوگیری از هر کسی که رفتن به افشای دوباره بی قانونی است که من فکر می کنم او نه تنها مجاز به ادامه اما همچنین که او abets
 
BARR: من فکر می کنم رئیس جمهور درست در از بین بردن اتکینسون. از دیدگاه وزارت دادگستری او تفسیر خود را از قانون است که نسبتا باریک اساسنامه که به او صلاحیت بیش تخلف توسط هوش مردم و تلاش برای تبدیل آن به یک کمیسیون برای کشف هر چیزی در دولت و بلافاصله گزارش به کنگره بدون اجازه قوه مجریه به آن نگاه کنید و تعیین کنید که آیا وجود دارد هر گونه مشکل. او گفت: این در نامه ای از وزارت دادگستری و او موظف است به دنبال تفسیر وزارت دادگستری و او آن را نادیده گرفته است. بنابراین من فکر می کنم رئیس جمهور درست بود در او شلیک.
 
لورا: و این دومین بازرس کل او را به اخراج از زمان شروع این بیماری همه گیر و البته که استفاده می شود به می گویند و رئیس جمهور فقط نمی خواهند ناظر است.
 
BARR: خوب, من فکر نمی کنم که درست است من فکر می کنم او می خواهد مسئول ناظران.
 
لورا: چه می توانید به ما بگویید که در مورد وضعیت جان دورهام تحقیق و تفحص ؟ مردم شده اند در انتظار گزارش نهایی در مورد آنچه اتفاق افتاده با این –
 
BARR: خوب, من فکر می کنم یک گزارش شاید – و احتمالا یک محصول جانبی از فعالیت خود را اما تمرکز اصلی نیست برای تهیه گزارش. او به دنبال اجرای عدالت را برای افرادی که درگیر در سوء استفاده اگر او می تواند نشان می دهد که آنها کیفری نقض و این چیزی است که تمرکز بر روی. و به عنوان شما می دانید که یک وکیل شما خودتان ساختمان این موارد – به ویژه انواع آلاینده مورد ما بین ما رفت که در دو یا سه سال در اینجا در آن طول می کشد برخی از زمان آن طول می کشد برخی از زمان برای ساخت این مورد. بنابراین او را مجدانه دنبال آن است. نظر خود من این است که شواهد نشان می دهد که ما در حال برخورد با فقط اشتباهات یا sloppiness. چیزی وجود دارد به مراتب بیشتر نگران در اینجا ما قصد داریم برای رسیدن به انتهای آن است. و اگر مردم را شکست و ما می تواند ایجاد که با مدارک آنها پیگرد قانونی خواهد داشت.
 
لورا: رئیس جمهور بسیار نا امید, من فکر می کنم شما به وضوح می دانید که – در مورد اندرو McCabe و او معتقد است که افرادی مانند McCabe و دیگران قادر به در واقع دست انداختن قوانین و تا کنون با مصونیت از مجازات.
 
BARR: من فکر می کنم رئیس جمهور است و حق را به نا امید چون من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است او را به یکی از بزرگترین travesties در تاریخ آمریکا است. بدون هیچ گونه پایه و اساس آنها آغاز شده و این بررسی مبارزات انتخاباتی خود و حتی بیشتر در مورد در واقع چیزی است که اتفاق افتاده پس از کمپین یک الگوی کامل از وقایع در حالی که او رئيس جمهور بود. بنابراین من — برای خرابکاری در انتخابات ریاست جمهوری, و من فکر می کنم که – یا حداقل اثر تخریب ریاست جمهوری است.
 
INGRAHAM: خواهد FISA سوء استفاده می تواند مانع از رفتن به جلو با توجه به آنچه در اینجا اتفاق افتاده است که در آن FISA قضات داده می شود و نه انتقادی قطعه از اطلاعات مواد حقایق در مورد شواهدی وجود دارد که اطلاع رسانی دولت OK-ing نظارت از شهروندان آمریکایی?
 
BARR: شما می دانید, من فکر می کنم آن را ممکن است برای قرار دادن در یک رژیم که آن را بسیار سخت یا به عمدا دور زدن FISA و یا به انجام این کار sloppily بدون توجه به حقوق آمریکا فرد درگیر است. و همچنین آن را بسیار روشن است که هر گونه سوء کشف خواهد شد و کشف نسبتا به سرعت. بنابراین من فکر می کنم ما می توانیم در پادمان که ما را قادر به رفتن به جلو با استفاده از این ابزار مهم است. من فکر می کنم آن را بسیار غم انگیز — و کسانی که مورد آزار قرار گرفته FISA بسیاری برای پاسخ به دلیل این بود که یک ابزار مهم برای محافظت از مردم آمریکا است. آنها مورد آزار قرار گرفته, آن, آنها تضعیف اعتماد عمومی در FISA اما همچنین اف بی آی به عنوان یک نهاد و ما باید به بازسازی آن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de