روستایی و بی خانمانی در آلبرتا یک ‘پنهان بحران: مطالعه جدید

محتوای مقاله در ادامه

Benard می گوید: بی خانمانی در جوامع روستایی است که اغلب کمتر قابل مشاهده است از در شهرهای کلگری و ادمونتون که در آن کسانی که دچار بی خانمانی اغلب دیده می شود در خواب و یا در چادر شهرستانها.

“است که بسیار سخت تر برای انجام این کار در یک جامعه روستایی به دلیل آن نمی تواند پذیرفته شده در جامعه است و اگر شما زندگی در جامعه شما واقعا نمی خواهید مردم را به دیدن شما پس از آن یک بحران” او گفت:. “این مردم زندگی در اتومبیل های خود را, زندگی در بوته در یک چادر در یک ساختمان رها شده و … آن را بسیار بیشتر کلاله در یک جامعه کوچکتر.”

در مناطق شهری بزرگترین دلایل بی خانمانی در حال مبارزه با بهداشت روانی و یا اعتیاد. اما در مناطق روستایی آلبرتا, این مطالعه نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان با مسکن بی ثباتی ذکر شده کم درآمد و با خشونت و از دست دادن شغل پس از نزدیک در پشت.

از آنجا که این مطالعه در سال 2018 آن را منعکس نمی کند COVID-19 بیماری همه گیر. اما Benard می گوید این ویروس بدتر روستایی و بی خانمانی.

“آنها می ترسند برای رفتن به چند پناهگاه ها و برنامه های که در دسترس هستند چرا که آنها راحت با آنچه در محل با فاصله فیزیکی و یا آنها ترس از بیمار شدن” او گفت:.

Benard می گوید ARDN است که به دنبال تکمیل یک مطالعه پیگیری و جذب آلبرتا جوامع روستایی به شرکت آنلاین در ardn.ca.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de