روستایی آلبرتا هنرمند منجر به تيم طلا در جشنواره بین المللی مجسمه های برفی مسابقات

هنرمند مورتون برک سفر کرد تا از زادگاه خود Sundre آلتا. به رقابت با یک تیم بین المللی در هاربین یخ و برف جشنواره در چین است. تیم خود را از برف مجسمه سازی از گاومیش کوهان دار امریکایی با عنوان “قدرت طبیعت” اهدا شد طلا در رده تعالی در مجسمه سازی. عکس عرضه شده توسط بیتا Rostas Facebook. ORG XMIT: oqFw-NSbMYDGGW0w1Qf2

دو مورتون برک هم تیمی تا به حال هرگز دیده می شود یک گاومیش کوهان دار امریکایی قبل از آنها شروع به کنده کاری بلوک خود را از برف در یکی از بزرگترین های بین المللی یخ و برف مجسمه سازی مسابقات.

این هنرمند از Sundre آلتا., قرار دادن با هم یک تیم رویایی از مجسمه سازان را در مسابقات سالانه یخ و برف هاربین جشنواره در چین است.

برک به حال یک چشم انداز برای حک کردن چهار عظیم گاومیش کوهان دار امریکایی سر از برف به تصویر می کشد یک پیام در مورد آب و هوا و زمان خطرات به زیبایی زمین و حیوانات. اگر چه دو نفر از هم تیمی های خود جرارد Motondi از کنیا و بیتا Rostas از مجارستان تا به حال هرگز دیده می شود یک گاومیش کوهان دار امریکایی و یا حک برف این تیم مشغول به کار خستگی ناپذیر برای چهار روز به دور تراشه در 14-پا بلند مجسمه سازی.

“ما همه با اعتماد به نفس در هر یک از دیگر مهارت و هاربین است اوج برف و یخ, مجسمه سازی, حوادث” برک گفت. “در مجسمه سازی مواد مختلف است که فقط یک ویژگی های چیزی را منعکس نمی کند در توانایی های هنری خود. شما فقط با استفاده از ابزار های مختلف برای شکل دادن به آن است.”

این جشنواره در هاربین چین شناخته شده در سطح بین المللی برای خود بزرگ یخ, مجسمه جادویی جو و به عنوان یک مقصد عروسی برای صدها زوج در هر سال. آن اجرا می شود از اواخر ماه دسامبر به پایان ماه ژانویه و سال گذشته در جشنواره دیدم حدود 18 میلیون بازدید کنندگان با توجه به Burke.

برک, خواهر خود Brontie برک از کلگری Motondi و Rostas رقابت از Jan. 10-13 در برف, مجسمه سازی, مسابقه. با استفاده از یک مینیاتور خاک رس مدل گاومیش کوهان دار امریکایی رکود به عنوان یک مرجع در این تیم ایجاد شده از برف مجسمه با 45 دقیقه به فراغت قبل از زمان تا.

“ما یک سر هم ساخته شده مطمئن شوید که ما خوشحال بودند و با آن و پس از آن شکست و آن را به بخش. یک نفر بود همه چشم یک نفر را از یک چهره ، این که چگونه ما حمله این جانور گفت:” برک.


Sundre آلتا. هنرمند مورتون برک (راست) به رهبری یک تیم بین المللی مجسمه سازان, Gerard Motondi از کنیا (سمت چپ), بیتا Rostas از مجارستان و برک خواهر Brontie برک از کلگری به یک مدال طلا برنده خود را برای مجسمه های برفی در هاربین یخ و برف جشنواره در چین است. عکس عرضه شده توسط بیتا Rostas Facebook. ORG XMIT: 0orO61ly6281XoRgP29N

مجسمه سازی بود که با عنوان “قدرت طبیعت” با این قصد که این امر نشان دهنده چالش های طبیعت مواجه است.

“اگر ما در جهت ما از طبیعت انسان می تواند با استفاده از قدرت طبیعت را به صرفه جویی در جهان است,” او اضافه شده است. “طبیعت می تواند به ما نشانه ها را برای مراقبت از محیط زیست و به نوبه خود چیزهای بد در اطراف.”

گاومیش کوهان دار امریکایی مجسمه برنده آنها یک مدال طلا برای برتری در مجسمه با شکوه دیگر 29 تیم در این رده است.

برک پیش بینی آنها را به تیم برای آینده یخ و برف مجسمه سازی مسابقات از آنجایی که آنها شانس خیلی خوبی است.


هنرمند مورتون برک سفر کرد تا از زادگاه خود Sundre آلتا. به رقابت با یک تیم بین المللی در هاربین یخ و برف جشنواره در چین است. تیم خود را از برف مجسمه سازی از گاومیش کوهان دار امریکایی با عنوان “قدرت طبیعت” اهدا شد طلا در رده تعالی در مجسمه سازی. عکس عرضه شده توسط بیتا Rostas Facebook. ORG XMIT: aO_Fn6aNRt161pE86Vbj

Motondi و Rostas هر دو در سطح بین المللی تحسین هنرمندان برک گفت: از تیم خود را. Motondi برنده مجسمه های المپیک در پکن در سال 2008 در حالی که Rostas نصب شده تا هنر عمومی در بیش از 20 کشور به عنوان یکی از شرکت کنندگان در سمپوزیوم بین المللی. و برک و Brontie هر دو محلی و هنرمندان و با برک منجر به اتهام در ایجاد مجسمه سازی در پارک مرکزی آلبرتا برای اولین بار در ساله.

“ما خوشحال شدند با نتایج ما بنابراین ما در حال برنامه ریزی برای رقابت در حداقل یک سال آینده و شاید بیشتر اگر ما می توانیم” او گفت:.

sbabych@postmedia.com
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر