خراب کردن و انعطاف پذیری: چگونه جنوبی گرجستان, صفحه اصلی در حال مبارزه از طریق coronavirus تروما

باس سابق بخش مراقبت های پرستار, است, رئیس کنگره سیاه و سفید انجمن و شرکت حامی نژادی اطلاعات لایحه.

“در هر دو طرف که سیستم من درک می کنم که چرا این اتفاق می افتد,” او گفت:. “من می توانم به شما تضمین می کنند — اگر چه این حدیثی — که آفریقایی آمریکایی ها نشان می دهد تا بیمار علائم آنها به حداقل برسد. آنها گفت: به خانه فقط مراقبت از خود در خانه. آنها انجام این کار و پس از آن زمانی که آنها واقعا بیمار در آن زمان آنها را به اتاق اورژانس آنها را در یک دستگاه تنفس مصنوعی. و من مطمئن هستم که پنج یا شش ماه از زمانی که ما ردیابی این که الگوی است که شما در حال رفتن برای دیدن.”

که بسیار شبیه به آنچه بروکس می گوید اتفاق افتاده است با سانتایانا محبت شناخته شده به عنوان “سانتا.” او صرف چند روز در یک بیمارستان در نزدیکی تیفتون از نزدیک ترین بیمارستان غرق شد. با توجه به بروکس او آزمایش مثبت برای coronavirus و منتشر شد و به خانه بروم. او چند روز بعد.

ترین تفکیک ساعت در امریکا

این یک راز نیست که دین نقش مرکزی در جنوب زندگی است. آمریکایی های آفریقایی تبار تمایل به بیشتر های مذهبی نسبت به دیگر نژادها با معیارهای مختلفی از جمله حضور در کلیسا, روزانه, نماز و اعتقاد به خدا. مثلا 47 درصد از سیاه پوستان — بالاتر از هر گروه دیگری می گویند که آنها حضور در مراسم مذهبی حداقل یک بار در هفته با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

مسلما این دو مهم ترین تاریخی جنبش در امریکا آزادی و حقوق مدنی منجر شد عمیقا معنوی و مذهبی مردان مانند فردریک داگلاس شاه و به تازگی مرحوم Rev. Joseph L. Lowery. اما در طول یک سال 1960 ظاهر در ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” شاه پس از مشاهده این طنز تلخ که کلیساهای مسیحی باقی مانده است یکی از سمج ترین موانع در برابر نژادی ادغام: “من فکر می کنم این یکی از مصیبت های ملت ما یکی از فجایع شرم آور است که 11 ساعت در صبح روز یکشنبه یکی از مهمترین تفکیک ساعت, اگر نه بیشتر تفکیک ساعت مسیحی در امریکا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de