روبیو می برد و مشخصات در گیر چالش های اقتصاد ایران

در همین حال میلیون ها واقعا کسب و کارهای کوچک مانند بث گلدشتاین-Huxen را در برزیل jiu jitsu باشگاه Osagame در فیلادلفیا منجمد شده است. گلدشتاین-Huxen بانک به او گفت PPP وجوه زد قبل از آنها می تواند اجازه او $17,000 درخواست وام.

“آن را فوق العاده خسته کننده است. من در تلاش برای حقه بازی یک میلیون چیز و تلاش برای کنار هم قرار دادن مدارک که شرکت های بزرگ در حال حاضر سیستم” گفت: گلدشتاین-Huxen که بعدها به او گفت برنامه گم شده بود اسناد و مدارک.

روبیو که فشرده به شل SBA وابستگی قوانین اجازه می دهد تا برخی از رستوران ها و هتل های زنجیره ای به شرکت در PPP روز دوشنبه گفت که او با استفاده از خود کمیته احضاریه قدرت را به مطمئن شوید که تنها کسب و کار در واقع آسیب coronavirus شد با استفاده از این برنامه است.

بیش روبیو تظاهرات در کنگره رهبری تاخیر جایگزینی PPP کیف پول برای یک هفته صبر کنید که ممکن است پر هزینه برای برخی از شرکت ها. با توجه به جی پی مورگان چیس موسسه مطالعه در سال 2019 تنها نیمی از کسب و کارهای کوچک تا به حال به اندازه کافی پول نقد برای دو هفته بدون درآمد است. غیر ضروری کسب و کار آغاز شده و بسته شدن در اواسط ماه مارس در حدود هفت ماه پیش.

اجرایی بخش سخت نیست حتی آغاز شده است. SBA پشت لود ترین PPP مدارک مورد نیاز برای وام بخشش. یک مجموعه اداری snafus و پس از آن کسب و کار بسته شدن آنها باعث می تواند جایگزین تمام امید و اعتیاد به مواد مخدره PPP در حال حاضر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de