روبیو McCaul سوال نفوذ چین بیش از که رهبر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus غیر سیاسی است. این یک unthinking بیماری عفونی است که عبور از مرزهای بین المللی به راحتی باد. جهانی و همه گیر را ارائه که نیاز به یک پاسخ جهانی. وارد Tedros Adhanom Ghebreyesus. او در مبارزه با COVID-19 به عنوان مدیر کل سازمان بهداشت جهانی نزدیک ترین چیزی که بشریت تا به جهانی جراح عمومی.

او نه یک پزشک اما باید آموزش در بیماریهای عفونی. او مشغول به کار خستگی ناپذیر بر روی زمین که در آن ویروس آغاز شده و صدایی زنگ در مورد شدت آن و marshaling منابع سازمان ملل متحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر. اما که به اندازه کافی برای نجات Tedros از انتقاد. جمهوریخواهان سوال خود را در روابط و ستایش از چین و نگرانی است که پاسخ خود را به coronavirus شده است شرکت تصمیم گرفتند که توسط ملت است. رول نوار آنها می گویند و نگاه در آنچه که گفته شده است در چند ماه گذشته.

سازمان ستایش حزب کمونیست چین برای آن “شفافیت است.” آن گفت که CCP شد نمایش “رهبری” در لحظه ای که جهان به تماشای چین بازداشت پزشکان و تبعید خبرنگاران. آن را کشیده و آن پا برخی از شکایت در اعلام کرد که چین تا به حال اضطراری برای بهداشت عمومی در دست خود و بعد در برچسب زدن به این معضل یک “بیماری همه گیر.”

همه این مارکو روبیو گفت RealClearPolitics است “عمیقا نگران کننده است.” این سناتور فلوریدا و چین هاوک همراه تصویب بیانیه ای که شامل لینک به زندگی حرفه ای طولانی از کسی که رهبر است.

“در ماه ژانویه که parroted حزب کمونیست چین را دروغ که هیچ شواهدی وجود دارد coronavirus گسترش می تواند از فردی به فرد مسدود تایوان بوده و هشدار در مورد فرد به فرد انتقال از اورژانس سلامت نشست و نتوانست به سرعت اعلام وقوع بهداشت عمومی اورژانس” روبیو نوشت.

“اقدامات حزب کمونیست چین تشدید بحران بهداشت و فاکتورها باعث ایجاد پلاک جامعه بین المللی و به جای آن از اولویت بهداشت جهانی دکتر Tedros و این که بازی طرفداری به چین” او ادامه داد.

یا نه Tedros شده است بازی بین المللی مورد علاقه به بحث باز است. که او تلویحا در آغوش CCP یک سیاست چین اجازه می دهد تایوان به منع از شرکت در مجمع بهداشت جهانی است و یک واقعیت است.

این جزیره کوچک ملت تا به حال شده مجاز به مشاهده که مجموعه مقالات از سال 2003 هر چند چین به مدت طولانی مسدود شده خود را از مشارکت کامل در سازمان ملل متحد. Tedros شد که مدیر کل در سال 2017. یک سال بعد از U. N. مجاز چین برای جلوگیری از تایوان از شرکت که در انجمن ها. تایوانی رهبران خواسته ایالات متحده به دخالت از طرف آنها. آن کار نمی کند. آنها مقصر Tedros.

“من فکر می کنم دبیرخانه سازمان بهداشت جهانی بود و نه نقل مکان کرد” وزیر امور خارجه یوسف وو به خبرنگاران گفت: پس از disinvitation. “ما فرستاده ما خوب دوستان به خصوص دوستان امریکایی ما برای صحبت با او را به ببینید که چرا او نمی خواهید برای ارسال نامه به ما. او گفت: آن را به دلیل از چین است. بسیار واضح است که او می گوید آن چین است. چین اجازه نمی دهد که او را به ارسال دعوتنامه به ما.”

یک سخنگوی این که کاهش یافته است به نظر این موضوع اما گفته RCP که “در طول سال 2019 تایوانی کارشناسان دعوت شدند که برای حضور در نشست های فنی.”

“است که در همکاری نزدیک با مقامات تایوانی از طریق مقررات بین المللی بهداشت (IHR) مکانیزم در پاسخ به کروناویروس جدید (2019-nCoV) شیوع” سخنگوی Tarik Jašarević گفت: RCP. “دریافت کرده است که اطلاعات حیاتی از مقامات تایوانی خواهد بود و گزارش از طریق تاسیس کانال.”

این پاسخ راضی نکرد عضو خانه کمیته روابط خارجی. تشکر. مایکل McCaul گفت: RCP که چین “راه اندازی کرده است یک سایه مبارزات انتخاباتی برای به دست آوردن و بکار بردن نفوذ در سازمان ملل متحد” و او ادامه داد که قربانی کاهش یافته به آن تلاش. او اشاره کرد که چگونه CCP تحت پوشش coronavirus و او شکایت در مورد چگونه چین در تلاش است از طریق دروغ مبارزات به سرزنش ایالات متحده برای ساخت این ویروس در آزمایشگاه.

“در حال حاضر صدها هزار نفر بیمار هستند و هزاران نفر فوت کرده اند. می کند که سزاوار تمجید از این که” McCaul گفت. “آن را سزاوار محکومیت.” تگزاس کنگره ادامه داد: “چه کسی مدیر کل Tedros فقیر دست زدن به این بحران نشان می دهد که کمبود شدید از قضاوت و قطعا افزایش چندین پرچم قرمز خود را در مورد صداقت و خدمت در این پست مهم است.”

روبیو و McCaul توجه داشته باشید که قبل از او چهره که Tedros شد وزیر امور خارجه اتیوپی. بین 2012 و 2016 زمانی که او برگزار شد این پست چین سرمایه گذاری $13.6 میلیارد دلار در این کشور آفریقایی. پول رفت و به یک راه آهن برای اتصال اتیوپی به جیبوتی. آن را صرف در یک ساختمان شش خط بزرگراه. بودجه بودجه یک سیستم مترو و آسمان خراش و سپس یکی دیگر و یکی دیگر. سیاسی مستند چگونه به پول نقد تبدیل افق آدیس آبابا قبل از Tedros شد در راس یک پاسخ جهانی به یک بیماری همه گیر.

جریان نقدی است که بخشی از الگوی چینی تلاش برای به دست آوردن نفوذ می گوید: Derek قیچی یک محقق در آمریکا سازمانی موسسه. “آن انجام شد به صراحت دیپلماتیک, دلایل که تمام نقطه,” او گفت: RCP.

“همه ما دوره ای از زمان که تحت تاثیر دیدگاه ما از جهان” قیچی ادامه داد. “و تنها زمانی که او وزیر امور خارجه وقت شدید از فعالیت نه فقط در چین بلکه در سراسر جهان است.” البته او گفت: “شما فکر می کنم چین به عنوان این بسیار مفید بازیگر به این دلیل است که تجربه خود را.”

چگونه است که تجربه کرده است را تحت تاثیر قرار راه Tedros انتخاب کلمات خود را و یا مستقر شده اند که منابع در حال حاضر یک flashpoint در ایران محافل. حداقل یک حریف سابق می گوید او برای این کار حتی اگر او شده است احترام به چین است. لارنس O. Gostin مدیر اونیل موسسه ملی و جهانی سلامت قانون در دانشگاه جورج تاون گفت: RCP که او مبارزه کرد و در برابر Tedros هنگامی که کاربردی برای بالا است که نقش و چینی به طور فعال حمایت او اما افزود که او “یک مرد خوب و یک رهبر خوب است. او کردم تا به یکپارچگی و خیلی مراقبت و شفقت است.”

Dr. Anthony Fauci موافقت. “Tedros برجسته شخص او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مورد که در آن روزانه کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی اشاره کرد که او تا به حال شناخته شده آژانس رهبر برای مدت زمان طولانی. “بدیهی است که در طول سال هر کسی که می گوید این است که مشکلات بوده است نه تماشای, که,” Fauci اضافه شده است. “اما من فکر می کنم که تحت رهبری او آنها را انجام داده ایم بسیار خوبی است. او شده است و بیش از همه این است.”

رئیس جمهور تهمت خود را به نظر می رسید از دو ذهن است.

“من فکر می کنم که بسیاری از مردم احساس می کنند از آن شده است بسیار ناعادلانه بوده است بسیار طرفه با چین” رئیس جمهور تهمت و گفت: زمانی که خواسته RCP در مورد که در روز چهارشنبه. اما او ادامه داد که مدیر کل “به نظر می رسد خوب است.”

“اما واقعیت این است که من شنیده ام برای سال های سال است که که بسیار مغرضانه نسبت به چین, بنابراین من نمی دانم” او به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>