سلطنتی ویک تبدیل به انزوا مرکز مونترال را بی خانمان

خطر COVID-19 كردن در میان جمعیت بی خانمان بالا است که باعث افزایش خطر برای همه Montrealers.

به ارائه یک خانه که در آن به خود قرنطینه برای کسانی که لازم نیست یکی مونترال و محلی مقامات بهداشتی تبدیل خواهد شد سلطنتی ویکتوریا بیمارستان به انزوا مرکز برای بی خانمان ها در هفته آینده.

خبر آمد به عنوان یک امداد رسانی به این شهر پناهگاه در حال حاضر به ظرفیت پر شده و نگران مسکن افراد آلوده در شرایط تنگ شده.

“وضعیت یکی از precarity از آسیب پذیری” گفت: Matthew Pearce, مدیر, پیر آبجوسازی ماموریت. “طبیعت پناهگاه نشان میدهد چگالی مردم با هم و پس از آن تقریبا غیر ممکن است برای اطمینان اجتماعی فاصله.”

بی خانمان مراقبت طرفداران هشدار داده اند coronavirus می تواند به سرعت در حال گسترش از طریق جمعیت بی خانمان.

هر فرد بی خانمان که تست مثبت برای COVID-19 یا نشان دادن علائم و انتظار نتایج آزمایش قرار داده خواهد شد در یک فرد اتاق در رویال ویکتوریا مونترال شهردار گذرد پلانت و مقامات بهداشت جمعه اعلام کرد.

سابق مرکز بهداشت بود به تازگی تبدیل به یک سرریز مرکز برای اعضای خانمان جامعه که نمی تواند پیدا کردن فضا در پناهگاه های دیگر.

“افراد ماندن وجود دارد درمان خواهد شد و پس از تمام بهداشت عمومی توصیه هایی برای مراقبت از افراد در انزوا قرار داده است که آلوده شده اند” گفت: Julie Grenier سخنگوی مرکز-Sud منطقه ای بهداشت و درمان باشند. “این یک فضای خاص ایجاد شده برای این افراد که ما نمی توانیم منزوی در خانه, چرا که آنها بی خانمان هستند.”

این مرکز قادر خواهد بود به جای 50 نفر حق دور. این تعداد افزایش خواهد یافت به 150 یا بالاتر مورد نیاز Grenier گفت.

پناهگاه کارکنان تعیین شده است به عنوان ضروری کارگران خدمات آنها به معنی دسترسی به مهد کودک برای فرزندان خود در صورت نیاز.

170 نفر خواب در رویال ویکتوریا منتقل خواهد شد برای جدا کردن مسافرخانه های ایجاد شده توسط شهرستان و شبکه بهداشت و درمان. در همان زمان این شهر گفته است که با قرار دادن توالت های قابل حمل با دست شستن ایستگاه در چند نقطه در داخل و اطراف مرکز هسته ای به مردم محل به تمیز کردن.

در قدیمی آبجوسازی ماموریت است که 283 تختخوابی در آن مردان و 55 غرفه در زنان, تمام تخت های گرفته شده در چهارم مردان و سرریز مشتریان قرار دارد در کافه تریا. (مونترال پناهگاه باید در مجموع حدود 700 تخت.)

یک یادآوری بیش از آی فون صادر شده است در هر ساعت برای ساکنان برای شستن دست. کافه تریا وعده های غذایی برای ساکنان مبهوت به منظور محدود کردن تماس نزدیک و نیمی از صندلی های حذف شده برای ایجاد اجتماعی فاصله. افرادی که برای وعده های غذایی از خارج داده می شود جعبه ناهار را به دور به جای یک صندلی در داخل خانه.

غذا وضعیت در واقع بهبود یافته است چرا که بسیاری از رستوران ها بسته شده اند و اهدا منابع خود را به پناهگاه. اما پناهگاه است که در بد نیاز به Purell و ماسک صورت اگر کسی می خواهد به اهدا پیرس گفت.

“طبیعت پناهگاه نشان میدهد چگالی مردم با هم و پس از آن تقریبا غیر ممکن است برای اطمینان اجتماعی فاصله می گوید:” پیر آبجوسازی ماموریت مدیر متی پیرس.
Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

در حالی که وجود داشته است هیچ نشانه ای از علائم در قدیمی آبجوسازی ماموریت پیرس گفت: این احتمال وجود دارد تنها یک ماده از زمان داده شده است که آنها در حال برخورد با یک نزدیک بسته بندی شده جمعیت بسیاری از آنها مشکلات بهداشتی مزمن و یا مسائل روانی است که آن را دشوار است به دنبال دستورالعمل.

“آنها تاکید کرد. آنها می دانند که وضعیت آنها در” پیرس گفت:, و اضافه کرد که خود را در مخمصه باید نگرانی تمام ساکنان شهر.

“این فقط یک موضوع بی خانمان — واقعا همه مونترال. زیرا این جمعیت متمرکز که در آن احتمال گسترش بسیار آسان در داخل این نوع از محیط زیست و پس از آن بسیاری از این افراد در حال گردش در خیابان های مونترال.”

در Chez دوریس زنان قطره در مرکز مورد کارگران در حال تمیز کردن خود کار فاصله چهار تا شش بار در روز و افزایش ساعت خود را تمیز کردن شرکت, با تمام بالا لمسی مناطق تمیز با یک سفید کننده-محلول آب هر شب. روز سرپناه مجبور شده است به منظور محدود کردن روزانه تعداد بازديد از 100 به تنها اجازه می دهد 40 در یک زمان. با دسترسی به تلویزیون و یا اینترنت بسیاری از مشتریان خود را در حال محزون.

“در نهایت ما فکر می کنیم که ممکن است نتیجه ویرانگر برای کسانی که در خیابان” پناهگاه مدیران در بیانیه ای گفت جمعه. “برای اکثر آنها سالم و در معرض مقدار زیادی از خطر است.”

کمک های مالی از ضد عفونی کننده دست و ماسک و پول خوش آمدید.

[email protected]

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 20. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>