سفر جاده ای: سن. Sherrod قهوه ای, پرش, سفر هوایی در میان coronavirus

قهوه ای: اول از همه, بسیاری از ما خواهش کرد [رهبر اکثریت سنا میچ] مک کانل به تصویب [coronavirus کمک بیل] هفته گذشته است. خانه در آستانه عبور از آن است. [خزانه داری, منشی, Steve] Mnuchin و [بلندگو نانسی] پلوسی شد نزدیک به یک توافق است. ما باید منتظر اطراف تا جمعه. مک کانل تا به حال برخی از کسب و کار ظاهرا در کنتاکی اما او با این نسخهها کار برای همه ما و با این نسخهها کار برای مالیات دهندگان. بنابراین ما باید ماند و انجام آن در هفته گذشته.

به عنوان من به پرواز خانه من متوجه شدم من نباید در هواپیما. همسر من مبتلا به آسم. او در دهه 60 و آسم و این مهم است. منظورم این است که او را سالم در هر راه دیگر. اما این مهم است.

ما باید برای کمک گرفتن برای افرادی که در حال گذاشته شدن افرادی که شغل خود را از دست کسب و کارهای کوچک است که نمی تواند رفتن به آن را به دلیل این ویروس به ویژه هنگامی که ما تا به حال از تعطیلی مدارس و کسب و کار. و [آن را] مهم است که ما نمی نیروی آمریکایی های کم درآمد و بدون بیمار روز به انتخاب بین رفتن به محل کار و به طور بالقوه بیمار و یا آلوده کردن کسی دیگر و یا ماندن در خانه و از دست دادن صد دلار یک روز آنها در حال ساخت است که می تواند آنها را قادر به پرداخت اجاره خود را و در نهایت گرفتن بیرون کردند. بنابراین تمام کسانی که نیاز به بخشی از این بسته. محافظت از مردم از اخراج. محافظت از مردم از سلب حق اقامه دعوی. محافظت از مردم از درآمد از دست رفته. و به خصوص حفاظت از سلامت مردم در محل کار.

HOH: چگونه اعتماد به نفس شما است که مردم آمریکا می تواند لازم فداکاری به راه خود را از زندگی به مطمئن شوید که ما این حق است ؟

قهوه ای: اول از همه مردم از دیدن رئیس جمهور نیست این جدی است. و اگر شما نگاه کنید در رای گیری شماره شما می توانید ببینید که — این نوع باور نکردنی اما واقعی — دموکرات را تا این حد جدی تر از جمهوری خواهان. چون رئیس جمهور است و منتظر هفته بعد از هفته به هفته به طور جدی از این.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im