دیگر بودجه در جلسات سنا سهشنبه شامل خدمات مسلح کمیته بررسی اروپایی فرماندهی و حمل و نقل فرمان درخواست و انرژی و منابع طبیعی کمیته با توجه به خدمات جنگل پیشنهاد.

روز شنبه, کسب و کار کوچک مدیر Jovita کررنزا ظاهر خواهد شد قبل از خانه کسب و کار کوچک کمیته برای اولین بار از او گرفت در ماه گذشته. او را آدرس SBA درخواست بودجه.

در غیر بودجه, اخبار مجلس نمایندگان و سنا امور جانبازان کمیته در روز چهارشنبه را ترکیب نیروهای خود را برای دریافت طرح قانونی از جانبازان سازمان های خدمات. خانه پنل نیز برگزاری یک جلسه پنج شنبه در بودجه درخواست از وزارت امور سربازان بازنشسته.

کمیته نیروهای مسلح مجلس را در دفاع درخواست بودجه با وزیر دفاع علامت Esper و ستاد مشترک رئیس علامت Milley شهادت جمعه و نیروی دریایی سپاه نیروی هوایی و فضایی فرمان رهبران شهادت پنج شنبه.

وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, حمل و نقل, منشی, ایلین چائو وزیر انرژی دن Brouillette و گمرک و حفاظت مرزی اقدام کمیسر Mark A. Morgan خواهد کرد از آنها درخواست بودجه خود را قبل از خانه های مختلف تخصیص فرعی در روز پنج شنبه, به عنوان خواهد شد از مقامات وزارت دفاع, جنگل, خدمات دولت, دفتر پاسخگویی و کتابخانه کنگره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im