X

داستان جریان

مقالات اخیر

با جمع آوری کمک های مردمی مسافت که مجموعه ژانویه رکورد جمهوری خواهان باید مقدار زیادی از پول. آمار و ارقام جدید نشان می دهد کمیته ملی حزب جمهوری خواه مطرح $27.2 میلیون در ماه گذشته در آوردن آن در مجموع این ریاست جمهوری به چرخه $268.3 میلیون به راحتی outdistancing دموکرات’ $103.1 میلیون.

برای مقایسه در ایران با طرف آخرین بار یک جمهوری خواه رئیس جمهور بود یک وقت در این مرحله از مبارزات انتخاباتی RNC مطرح 107 میلیون دلار در سال 2004. این همه سال 2020 پول باعث می شود RNC رئیس Ronna McDaniel بسیار خوشحال است.

“شکستن رکورد پشتیبانی از این رئیس جمهور و سیاست های خود را همچنان به رشد به عنوان ما سر در نیروی کامل به این انتخابات ریاست جمهوری سال,” او گفت: RealClearPolitics.

این RNC سوخته است از طریق برخی از پول است اما یک ذخیره $76 میلیون نفر است. بیشتر چه, حزب ندارد یک دلار از بدهی. در همین حال رئیس جمهور تهمت شده است افزایش انتخاباتی خود را نقدی پس از اعلام او 2020 نیت روز او ، با توجه به مرکز سیاست پاسخگو او به ارمغان آورده است در $211 میلیون از آن به بعد.

جمهوری خواهان به استناد به این حقایق آشکار glee و آنها را دعوت خبرنگاران به کنتراست شماره خود را با کسانی که از رقبای خود در سراسر شهر در کمیته ملی حزب دموکرات. با توجه به فدرال کمیسیون انتخابات DNC مطرح شده 10 میلیون دلار در ماه ژانویه است. کمیته بازگشت نیست درخواست برای نظر.

جمهوری خواهان نیز بیشتر از پول نقد در دست از هر یک از نامزدهای دموکرات پوشش برای یک شانس برای نگاهی بر مغلوب ساختن پیشی جستن. سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ ” self-بودجه میلیاردر می آید نزدیک با $55.1 میلیون هنوز هم در مبارزات انتخاباتی خود در خزانه.

برنده کاخ سفید همیشه گران بوده است ، در سال 2016 تهمت صرف $398 میلیون; هیلاری کلینتون $768 میلیون. حتی پس از آن که در مجموع شد به مراتب بیشتر از سال 2012 مسابقه زمانی که جمهوری خواهان و دموکرات ها صرف یک ترکیب $1.4 میلیارد رقابت برای کاخ سفید است. با هزینه های کمپین در حال حاضر پررونق سال 2020 است که انتظار می رود به پیش افتادن از آن بالغ.

مقایسه RNC و DNC دفاتر اوایل این ناعادلانه است در برخی از راه, با توجه به این که جمهوری خواهان می تواند تحکیم نقدی خود را در اطراف رئیس جمهور و دموکرات ها هنوز هم باید صرف به رقابت با یک دیگر. روفوس Gifford, رئیس جمهور اوباما برای جمع آوری کمک های مردمی رئیس و یکی از مهمترین متصل جمع آوری اعانه در سمت دموکراتیک گفت: به همان اندازه است.

“در حالی که ما هرگز مطابقت دلار برای دلار چه تهمت ها و جمهوری خواهان بالا بردن در حالی که ما هنوز در گرمای اولیه آن را دوباره ثابت می کند این نکته که … ما باید به سرعت متحد به عنوان یک حزب گفت:” گیفورد که پشتوانه سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

“اما ما به سادگی باید تهاجمی مالی عملیات که برگ هیچ سنگ نمیماند که پشت. ما باید به عقب آمد بهار و سریع گفت:” RCP.

Gifford افزود: “یکی درست مثبت می بینم این است که جمهوری خواهان را صرف 200 میلیون دلار ما مناسبی, اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم نمی تواند شکستن 50 درصد تصویب. که نشانه بزرگ برای حزب دموکرات.”

دلیل دیگر برای امید دموکرات ها? بلومبرگ.

حتی اگر میلیاردر از دست می دهد اولیه مبارزات انتخاباتی خود را به احتمال زیاد جلوه های ویژه گرافیکی را به یک نوع خارج super PAC برای حمایت از نامزد.

“مایک بلومبرگ است یا رفتن به نامزد و یا مهم ترین شخص حمایت از حزب دموکرات نامزد برای ریاست جمهوری” کوین Sheekey بلومبرگ را مدیر کمپین گفت: “ان بی سی نیوز. “او است که اختصاص داده شده به گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن از کاخ سفید است.”

که وعده قبل از بلومبرگ بود خون آلود در روز چهارشنبه بحث در لاس وگاس. مجری از او خواست که شب که آیا او موافقت با برنی ساندرز’ مشاجره که میلیاردرهای نباید وجود داشته باشد. “همه من می دانم این است که من بسیار خوش شانس ساخته شده است مقدار زیادی از پول و من به آن همه را به این کشور بهتر” او پاسخ داد. “یک تکه از آن را به حزب دموکرات است.”

اگر دموکرات ها در حال رفتن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها به امید بلومبرگ چک و دیگران را در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im