رودخانه های منطقه است ‘کلگری با هم آمدن در این پویا در سطح جهانی فضا’

کیت تامپسون جدید رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلگری شهرداری زمین Corp. همین Molyneaux / Postmedia

بهتر است که منجر به کلگری از طریق پنج سال بعد از فوق العاده بلند پروازانه بازی تغییر درونی-توسعه مجدد شهر نسبت به کسی که زندگی می کند و نقش وجود دارد ؟

در ژانویه کیت تامپسون به عنوان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلگری زمین شهری Corp. موفقیت مایکل براون. CMLC مسئول شرق روستای تجدید حیات و در حال حاضر تامپسون است که استاد از رودخانه های منطقه MasterPlan در ویکتوریا پارک.

او می داند متراکم جوامع شهری و آنچه در آن طول می کشد برای آنها کار می کنند. تامپسون در زندگی درونی-شهرستان Sunnyside, اغلب راه رفتن به کار خود را در سنت لوئیس هتل در شرق ایجاد کرد. تامپسون آویزان کردن با خانواده اش در فیلم یا YMCA در یو کلر و اجرا می شود کمان رودخانه مسیر.

او در وینیپگ با قدردانی برای ساختمان های تاریخی آن. او زمان صرف شده در اروپا که در آن بسیار قدیمی و شهرستانها بسته بندی شده با میلیون ها نفر از مردم باقی مانده اند با وقار با وجود ایده های مدرن.

یک معمار تجارت و عضو CMLC تیم پس 2013, تامپسون یک وظیفه دلهره آور پیش رو که در شرق روستای توسعه رول همراه و زیرساخت تازه کردن در رودخانه ها در منطقه آغاز می شود به صورت جدی.

“ما برنامه ریزی استراتژیک در پاییز. ما یک باند برای پنج سال آینده و ما می دانیم که ما چهار کلید اولویت های استراتژیک — به حداکثر رساندن تاثیر حفظ روابط, اجرای پروژه تعالی و جامعه سازی نوآوری,” او می گوید. “داشتن این باند مجموعه است که واقعا مفید است برای من نقش جدید.”

شرق روستای تیک تاک همراه است. پروژه های جاری شامل اريس توسط Bosa تحولات مسکونی-ساختمان های تجاری و بلندترین در شرق ایجاد کرد. این اريس اتحاد محله اولین مرکز خرید — 5 و سوم — توسط لنگر Real Canadian Superstore, باز, در بهار سال 2020 است. اولین برج مسکونی با 190 واحد اجاره باید آماده در بهار 2021.

CMLC نیز نظارت بر نوسازی شرق روستای محل 163-واحد سالمندان برج که در آن جامعه جدید فضایی است که ایجاد شده در طبقه اول و دوم.

تا به امروز حدود 1400 3 ، 500 واحد مسکونی ساخته شده در شرق روستا با تلفظ تغییر از مالکیت محل سکونت به اجاره.

“اجاره در حال گرفتن بودجه, پس اجاره خواهد بود ساخته شده است. آن را بر اساس بازار تمایل و بودجه ظرفیت — بهره هستند نوآورانه در گرفتن پروژه ها آغاز شده و تامین می شود. این یک ثابت, تکامل” تامپسون می گوید.

در همکاری با کلگری پارکینگ اقتدار CMLC 9th خیابان هستند ، parkade و مرکز نوآوری و جنوبی از کتابخانه مرکزی زمین شکست در 2019 با پنج سطح پارکینگ برای اتومبیل و دوچرخه و فضای برای کلگری نوآوران.

آن را به تازگی تصویب شده $550 میلیون رویداد مرکز به طور مشترک توسط بودجه شهرستان از کلگری و کلگری ورزش و سرگرمی پارسیان $500-میلیون BMO گسترش است که تامپسون باید ظرافت راه خود را از طریق. این تعمیرات اساسی شامل برخی از نسبتا شجاع زیرساخت های تجدید نظر. وجود دارد خیلی بیشتر به این طرح از احداث یخ بازی جدید و کنوانسیون فضا.

جدید زیرگذر ساخته خواهد شد در خیابان 5 و 17 Avenue, s. e. خواهد شد و گسترش شرق Macleod Trail با یک سطح عبور برای LRT. تامپسون می گوید: این تغییرات با وجود اجتناب ناپذیر ترافیک اختلال در طول ساخت و ساز را افزایش می دهد اتصال بین محلات.

“در محیط زیست شهری, شما نیاز به انتخاب در مورد چگونه به حرکت را از طریق آنها. توسط ماشین و دوچرخه و یا به عنوان یک عابر پیاده — آن را فقط یک راه” او توضیح می دهد. “این خواهد بود که چهار یا پنج سال از ساخت و ساز. من امیدوارم که آن را انجام می شود مردم از سراسر شمال امریکا خواهد آمد و ما بپرسید که چگونه ما آن را انجام داد.”

20 سال طرح خواستار چهار میلیون متر مربع از مسکونی و تجاری و توسعه روابط 12th Avenue و 9 Avenue, s. e. با ظرفیت 8000 نفر است. تامپسون می گوید CMLC فقط در شروع تعیین چگونه به محافظت از دارایی های در حال حاضر وجود دارد.

“انبار منطقه یکی از بزرگترین مجموعه ای از ساختمان های میراث در کلگری. این Ribtor ساختمان, بیسکویت بلوک. از آن خواهد شد یک منطقه جدید که شامل پیر,” او می گوید.

رودخانه های منطقه یک عنوان کار. CMLC در حال حاضر پیشرو جامعه ذینفعان از طریق یک نام تجاری ورزش برای اختصاص یک نام جدید است که به اعتبار به این شهر تاریخی و مهم منطقه از شهرستان. با اکتبر را تخریب کررل در تقویم و اجتناب ناپذیر ناپدید شدن Saddledome یک ساختار مهم به این شهر هویت یک نام جدید و مناسب کمپین روابط عمومی می تواند در جهت.

“ما باید تعظیم ساختمان صلح پل کتابخانه مرکزی. ما باید ساختمان های جدید که زیبا خواهد بود و علاوه بر این برای کلگری. امیدوارم کارت پستال شات مردم و پر کردن آنها را در این فضا ایجاد یک فعال و پر جنب و جوش منطقه. این شات از کلگری با هم آمدن در این پویا در سطح جهانی فضا” او تاکید می کند.

“کار ما در CMLC است برای حذف موانع و افزایش ارزش فضاها و برای ساخت زیرساخت برای فعال کردن دیگران می آیند و ساخت. من هیجان زده می شود در این نقش است. این زمان به چالش کشیدن برای کلگری اما من خوشبین هستم به این کار می کنند.”

نظرسنجی

به عنوان مدیر توسعه برای کلگری رویداد جدید مرکز CMLC است که به دنبال مکان ورودی, شروع با یک نظرسنجی آنلاین در calgarymlc.ca/ECengage. بررسی باز است تا مارس 27.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im