رودخانه Edge را به یک جامعه جدید به Springbank

رودخانه لبه در Springbank شامل 49 تعداد زیادی. عرضه / Postmedia

A new single-family توسعه مسکونی در آرنج رودخانه تایید شده برای Springbank و 15 دقیقه در غرب کلگری.

راکی نمایش شهرستان به برکت خود را در ماه دسامبر 2019 برای رودخانه لبه 49-بسیاری جامعه جنوب Springbank پارک برای تمام فصول اولین پروژه برای توسعه دهنده قیمت Boychuk و جکسون Corp.

“آن را منحصر به فرد ترین و زیبا قطعه ملک در فاصله قابل توجه از کلگری می گوید:” لیندسی Skabar از بنیانگذاران و افسر ارشد بازاریابی با جواب, کانادا یک پلت فرم بازار حمل فروش برای PBJ.

81 هکتار ملک در خم آرنج رودخانه شده است تقسیم به 0.4 هکتار به 0.8 هکتار (یک هکتار به طور متوسط) بسته قیمت از $700,000 s. رودخانه لبه خواهد بود مشترک مالکیت و تعمیر و نگهداری رایگان توسعه و ارائه منحصر به فرد در روستایی Springbank می گوید PJB را لیندون Boychuk.

“از زمان ارائه خود را سنتی چهار هکتار بسته با سپتیک و چاه آب است. شما رو 3.5 هکتار از چمن به توده یونجه یا کاه هر شنبه و در حالی که تجدید نظر به برخی از زیر مجموعه از خرید جامعه حرفه ای مشغول است لازم نیست که به صرف زمان در یک ماشین چمن زنی” او می گوید. “این را فراهم خواهد کرد که در جامعه حس که افراد فاقد هنگامی که آنها حرکت می کند به یک محیط روستا. شما باید مقدار زیادی از فضا, اما شما همچنین باید همسایه است.”

رودخانه لبه خود را عرضه آب سیستم تصفیه فاضلاب و فیبر نوری شبکه. مشترک فضای سبز توسعه یافته خواهد بود مطابق با صاحبان آرزوها. مسیر و مسیرهای دسترسی به رودخانه برای ساکنان و عمومی است.

یک هیئت رسیدگی معماری مصوبات برای هر پیشنهاد اقامت با یک لیست از شرکای سازنده تایید کرد در سه ماهه دوم سال 2020 است.

جواب رسیدگی خواهد شد فروش در پاییز آغاز.

“قیمت Boychuk و جکسون شده اند بسیار رو به جلو فکر کردن در مورد چگونه آنها می خواهند به فروش این قطعه شگفت انگیز از اموال با استفاده از پلت فرم ما. خریداران می آیند unrepresented و خرید اموال از رویاهای خود را با آرنج رودخانه می گوید:” Skabar.

Boychuk که می آید از یک توسعه صنعتی, پس زمینه خوش بین است که رودخانه لبه به خوبی انجام خواهد داد با وجود این استان را از رکود اقتصادی.

“هنگامی که شما نگاه کنید چه چیز دیگری در دسترس است در این فضا با یک چشم انداز است که آن را یک قطعه منحصر به فرد از اموال آن زمان بسیار خوبی به منظور توسعه. ما همه متولد و بزرگ شده بهره. ما معتقدیم در استان برای مدت طولانی. ما قصد داریم برای ساخت یک کلاس جهانی و توسعه آن را در دسترس به بهره امروز.”

کسانی که علاقه مند می توانند ثبت نام در river-edge.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im