رقیب پیشنهاد برای Cirque du Soleil پذیرفته شده توسط هیئت مدیره منابع می گویند

محتوای مقاله

روز سه شنبه هیئت مدیره از Cirque du Soleil رای دادند به اتفاق آرا به قبول پیشنهاد از آن طلبکاران اصلی به بیش از مونترال-بر اساس سیرک, به گفته منابع نزدیک به این شرکت است. در همان زمان هیئت مدیره این پیشنهاد را رد کرد از سهامداران فعلی که تا به حال برای ورشکستگی زمینه حفاظت در اواخر ماه ژوئن کاهش 3,500 شغل و پیشنهاد طرح تغییر ساختار به مجلس مشکل سرگرمی شرکت.

سهامداران اصلی مونترال-بر اساس سیرک در حال سرمایه گذاری ایالات متحده آمریکا شرکت TPG سرمایه (55 درصد), چین Fosun گروه سرمایه (25 درصد) و Caisse de depot et دادن du Québec (20 درصد). اگر طلبکاران طرح می رود از طریق داده شود و تصویب دادگاه این سه سهامداران دیگر نمی خواهد کنترل سیرک.

Ad-hoc گروه از وام دهنده وام دهندگان که کنترل حدود US$760 میلیون در Cirque du Soleil بدهی آنها قول داده اند که برای تزریق آمریکا 300 میلیون دلار به شرکت آن در عمل است. اول-رهن وام را تا پایان با بسیاری از سهام در Cirque du Soleil اگر معامله تایید شده توسط دادگاه عالی کبک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>