سفت و سخت مستندات مخاطره سلامت. من در یک موقعیت به دانستن

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

طنز بزرگ ما (تقریبا) در سراسر کشور مستند است که اقدامات انجام شده برای حفاظت از ما در واقع ممکن است آسیب رساندن به ملت و بهداشت عمومی. در ماه مارس مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به تعویق انداختن “انتخابی” روش برای آزاد کردن منابع برای درمان coronavirus بیماران. فرمانداران نیز دستور داد تا پزشکان به reschedule “غیر ضروری” قرار ملاقات. بسیاری از پزشکان توصیه کرده اند که بیماران مبتلا به بیماری های جدی به چشم پوشیدن از در نظر گرفتن ایمنی سرکوب مواد مخدر از ترس که آنها ممکن است قرارداد COVID-19. و sanctimonious “گوش دادن به کارشناسان” جمعیت خواهد فریاد کردن هر کسی که جرات نداره به سوال غالب “اقامت خانه” حکمت. اما من از تجربه شخصی می دانیم چقدر مهم است برای رسیدگی به مشکلات پزشکی به سرعت قبل از آنها بدتر.

من دو بیماری های خود ایمنی و انواع مشکلات پزشکی که بوجود آمده به عنوان یک نتیجه از آنها. من سه ایمنی سرکوب داروها از جمله هیدروکسی کلروکین — این “اثبات نشده” مواد مخدر که به طور گسترده ای مورد اعتماد توسط دموکرات ها به خاطر اینکه رئیس جمهور تهمت و ترویج آن است. من تا به حال یک میزبان از قرار ملاقات های پزشکی و عمل جراحی (در چشم چپ من) لغو شده در هفته های اخیر. چون من تا به حال یک coronavirus علامت من برای آزمایش آن را به عنوان یک اقدام احتیاطی. بر اساس همه چیز را شنیده ام و خوانده شده در رسانه ها, من فکر کردم این امر می تواند دشوار و شاید خطرناک است. اما همانطور که معلوم شد وجود یک درایو از طریق تسهیلات مناسب در نزدیکی خانه من و فرآیند کارآمد و در زمان کمتر از 10 دقیقه از شروع تا پایان. متوجه شدم که من را coronavirus در کمتر از 48 ساعت.

امیدوارم من به تعویق افتاد و قرار ملاقات های پزشکی و آزمون را نمی خواهد صدمه دیده است من اما من از آنها بدم میاید که قادر به رسیدگی به مشکلات پزشکی بی درنگ چون من همه به خوبی می دانیم چقدر مهم تشخیص زود هنگام بیماری است که به خوب و سلامت است. در ژانویه سال 2017, من با تجربه غیر قابل توضیح التهاب در پای راست من. من تو را دیدم یک دکتر اما متاسفانه او نمی بی درنگ مراجعه من به پزشک متخصص و در آن زمان من تشخیص داده شد نزدیک به چهار ماه بعد از التهاب در حال گسترش در سراسر بدن من. همانطور که معلوم شد من یک بیماری نادر پوستی به نام pan-اسکلروتيکی morphea. من خواهد بود با عواقب دیر تشخیص تمام زندگی من است.

هزاران یا شاید حتی میلیون ها نفر از آمریکایی ها در صورت عدم درمان و تشخیص داده نشده شرایط پزشکی در حال حاضر که نیست حال خطاب ما تمرکز منحصر به فرد در کاهش COVID-19. رئیس سابق از neuroradiology در مرکز پزشکی دانشگاه استنفورد نوشت اخیر op-ed در تپه هشدار داده است که “بحرانی مراقبت های بهداشتی برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها نادیده گرفته شده و مردم در حال مرگ هستند به جای ‘بالقوه’ COVID-19 بيمار و برای ترس از گسترش این بیماری است.” و مدیر عامل کلینیک کلیولند نیویورک تایمز گفت که آنها را دیده ام “کاهش چشمگیر در افرادی که به دنبال مراقبت از حملات قلبی, سکته مغزی یا سرطان های جدید.”

خواهد شد که محاسبه هزینه به طور موثر بستن پزشکی ما زیرساخت برای همه اما COVID-19 درمان و مراقبت های اورژانس? اتاق های اورژانس باز هستند اما بازدیدکننده داشته است به آنها را به طور چشمگیری در سراسر کشور از آنجا که مردم می ترسند. بیمارستان ها در حال مبارزه به دلیل بیشتر نمی تواند زنده ماندن بدون آنها کسب درآمد از روش انتخابی و تست. اقتصاد آکسفورد, پیش بینی است که 1.5 میلیون نفر “غیر ضروری” بهداشت و درمان کارگران را از پیوستن به میلیون ها آمریکایی دیگر نیز در بیکاری خطوط در ماه آوریل است. برخی از بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی ممکن است هرگز دوباره.

در همین حال در شهر نیویورک بیشتر مرگ و میر بیش از 41 متحده ترکیب شده و به عنوان از آوریل 29, 20 متحده تا به حال کمتر از 200 COVID-19 کشته و هفت نفر دیگر تا به حال کمتر از 300. در عین حال در بسیاری از این کشورها که در آن coronavirus گرفته شده بیشتر از متوسط مرگ و میر بسیاری از بیمارستان ها هستند مثل شهر ارواح. حتی هنگامی که ما سیاستگذاران به ما چراغ سبز به دیدن ما پزشکان دوباره برخی شاید بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود ترس به بازگشت به بیمارستان ها و کلینیک های, در حالی که دیگران ممکن است با تاخیر طولانی به عنوان درمانگاه در تلاش برای مقابله با انتصاب عقب. و آنچه در مورد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که شغل خود را از دست داده و سلامت خود را بیمه و نمی توانیم خود را به آدرس پزشکی مشکلات ؟

چهل و پنج فرمانداران باید بسته متحده از جمله برخی به آرامی ضربه متحده مانند مین (52 تلفات تا کنون) در اورگن (99) آیداهو (60) و نیوهمپشایر (60) در میان بسیاری دیگر. آنها استدلال می کنند بدون شواهدی وجود دارد که آنها نسبتا کم عوارض مرگ یک نتیجه مستقیم از سفارشات خود را. به عنوان برخی از کشورها آماده سازی برای بازگشایی دیده ایم تورنت داستان در مورد چگونه غیر مسئولانه این ظاهرا است.

رسانه ها دامن زده ترس غیر منطقی و آنچه که می تواند یک وحدت بحران به تفرقه حزبی عینک. بسیاری از فعالان نما به عنوان روزنامه نگاران تاسیس برخی از بسیار روشن اما منحرف COVID-19 قوانین زمین: هر کسی که جرات نداره به سوال نامعلوم مستندات می خواهد مردم را به مرگ. برخی مانند نژاد-طعمه MSNBC دانشمند شادی رید رفته اند تا آنجا که به می گویند که مستند شک می خواهید مردم رنگ به هلاک.

ما نیز آسیب دیده این کشور بهداشت عمومی و جلوگیری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها از گرفتن مقدار مورد نیاز هوای تازه و ورزش بسته شدن پارک ها و جلوگیری از مردم از بازی های ورزشی است که برای اجتماعی دورى از جمله تنیس و گلف. هرگز به ذهن این واقعیت است که یک مطالعه اخیر بیش از 300 شیوع بیماری در چین به این نتیجه رسیدند که, هوای آزاد, انتقال ویروس بسیار نادر است.

فرانکلین روزولت معروف گفت: “تنها چیزی که ما باید بترسیم.” همسرش النور هنگامی که گفت: “آیا هر روز یک چیزی که شما را می ترساند.” از آن زمان به مشاوره خود را.

رسانه ها باید پوشش همه گیر مسئولانه به طوری که مردم آن را به طور جدی و به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما متاسفانه بیش از حد بسیاری از رسانه های خبری را عبور از خط کاشت ترس که توقف مردم از پرداختن به مشکلات جدی پزشکی.

پیشنهاد من این نیست که ما باید در مرحله یک زندگی کمک سبک کنسرت در پارک مرکزی یا ارائه مشاوره به مردم برای اجرا و خالکوبی در کوئینز در حال حاضر. اما من همچنین فکر می کنم آن را معقول و منطقی به انتظار داریم که افراد مسن, افرادی مثل من با سرکوب ایمنی و کسانی که زندگی در سخت ضربه اماکن مختلف ایمنی از پروتکل می گویند یک فرد جوان سالم زندگی در داکوتای جنوبی.

آمریکایی ها نیاز به یادآوری شود که اتاق های اورژانس هنوز هم (بیشتر) باز و در حال پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن هر کس امن است. و امکانات پزشکی در سخت نیست آمار متحده نیاز به بازگشایی مسئول راه برای غیر اورژانس به دلیل عواقب طولانی مدت برای ادامه نامحدود خاموش شدن مسیر ما در حال ترسناکتر از همه گیر خود را.

دیو Seminara یک روزنامه نگار و دیپلمات سابق. او نویسنده “صبحانه با Polygamists: اعزام از حاشیه از آمریکا است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de