بازنویسی قرارداد بیمه خواهد لرزش ارکان سرمایه داری

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

همانطور که ما شروع به پایین جاده های طولانی برای بازیابی از COVID-19 همه گیر می توان آن را وسوسه انگیز را به کلید های میانبر است که باید سطحی تجدید نظر شود. اما در تلاش های ما برای بازسازی ما باید مراقب باشید به پاره کردن بلوک های ساختمان های اساسی ایجاد کرده که اکثر دوره طولانی مدت از رفاه و دستاورد بشر در تاریخ جهان است. برخی ممکن است می دانیم که یکی از بنیان های اقتصادی ما سیستم بیمه است.

به عبارت ساده, بیمه اجازه می دهد تا ما را به خطر: از خرید یک خانه و رانندگی در بزرگراه ها برای شروع یک کسب و کار و ساخت یک نامشخص سرمایه گذاری. متاسفانه برخی از کسب و کار در حال تلاش برای تضعیف این سیستم توسط خواستار شرکت های بیمه برگزار می شود مسئول تمام سود از دست رفته در طول COVID-19 بحران است. این کسب و کار می خواهند دولت فدرال-دیکته پاداش است که می آید از یکی از گران ترین سیاست add-ons: پوشش برای بیماری های همه گیر — با وجود این واقعیت است که آنها نمی درخواست این پوشش و نه آن را بخشی از محاسبه حق بیمه خود را.

بسیاری از کسب و کار را از آنچه که به نام “کسب و کار بیمه وقفه.” در یک آتش سوزی یا یک گردباد این بیمه برای محافظت از ضرر و زیان ناشی از هنگامی که کسب و کار است که بسته به علت آسیب فیزیکی به منظور نگه داشتن کسب و کار شناور در حالی که آن را می سازد تعمیرات.

کسب و کار است که می خواهید بیمه اضافی فراتر از سیاست استاندارد مقررات پرداخت که برای پوشش. برخی از خرید پوشش اضافی برای سیل یا زلزله. دیگران خرید پوشش اضافی برای از دست دادن برق به کسب و کار خود و یا ناتوانی در به دست آوردن لوازم مورد نیاز. یکی از گزینه های گران قیمت ترین پوشش برای یک بیماری همه گیر. برای مثال سازمان از مسابقات تنیس ویمبلدون پرداخت می شود تقریبا 2 میلیون دلار در هر سال برای پوشش همه گیر. و هنگامی که COVID-19 مجبور مسابقات به انصراف از شرکت بیمه افتخار معامله پرداخت ویمبلدون $142 میلیون.

اما برخی از آنها در حال حاضر درخواست دولت فدرال برای بازنویسی قرارداد خود را به زور به شرکت های بیمه به پرداخت برای همه گیر زیان حتی اگر کسب و کار هرگز پرداخت حق بیمه برای پوشش.

کسب و کار و شرکت های بیمه باید افتخار نظر خود را در موافقت نامه. همین دلیل است که من همراه با شش کشور دیگر وکلای طور کلی در نامه ای به رئیس جمهور تهمت و از او درخواست کاهش این درخواست را جایگزین بیمه نامه. اگر یک کسب و کار پرداخت می شود برای همه گیر پوشش شرکت های بیمه باید پرداخت برای کسب و کار زیان — شکی نیست. اما در همین راستا من انتظار کسب و کار است که انجام نمی پرداخت برای پوشش همه گیر را به زندگی می کنند از نظر خود قرارداد. آنها نباید اجرا به دولت فدرال به نادیده گرفتن قرارداد خود را درخواست آن را به ربودن شرکت بیمه وجوه در نقض متمم پنجم. که عنصری به سیستم ما از حکومت قانون — یک سیستم ما در دولت به طور کلی وکیل دفاع از هر روز.

در اینجا واقعیت تلخ: شرکت های بیمه ممکن است قادر به پرداخت مشروع و ادعا می کند اگر آنها مجبور به دادن همه گیر ثروت های بادآورده به کسب و کار است که پرداخت نمی کند که برای پوشش. فقط دو ماه از پرداخت برای همه‘s همه گیر زیان صرف نظر از اینکه آیا آنها خریداری شده و همه گیر پوشش خواهد نیاز به پول مازاد از هر خانه در ایالات متحده, خودکار, کسب و کار بیمه در کشور است. این شرکت های بیمه پس از آن نمی خواهد که هر چیزی در سمت چپ برای پوشش هر کس دیگری را بیمه ضرر و زیان است.

نتیجه بازنویسی بیمه نامه می لرزد بسیار ارکان سرمایه داری. اگر این براندازی ناب شعار ارزیابی ریسک بیمه و پوشش رخ می دهد هیچ قرارداد تجاری خواهد بود و ایمنی از یک post hoc تجدید نظر بهره سزاوار اما با صدای بلند علاقه ،

این قابل اجرا در تمام قراردادها را از این پس منوط به هوی و هوس از دولت فدرال است.

مایک شکارچی است دادستان کل اوکلاهما.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de