با وجود برخی از بزرگ بودجه بندی, the Lumineers صدا قاطعانه و بدون زواید روز جمعه — صمیمی folk-rock band ساخته شده است که خود را در خانه و در عرصه های بدون زنگ خود را فروتن قلب است.

The Lumineers’ وسلی شولتز در زنگ مرکز در مونترال در جمعه 6 مارس سال 2020 است. Christinne کرم / MONTREAL GAZETTE

آنها با یک churchly افت عجیب بصری راه اندازی و جمعیت-بغل کردن مرحله طراحی cribbed از U2 نقشه. اما حتی با کسانی که زواید the Lumineers صدا قاطعانه و بدون زواید در زنگ مرکز در روز جمعه تنها هفت ماه پس از Osheaga تیتر حافظه — صمیمی آمریکا folk-rock band ساخته شده است که خود را در خانه و در عرصه های بدون زنگ خود را فروتن قلب است.

آنها برداشت کرده ام حس عاقلانه نمایشگری در طول راه. اعضای هسته Wesley شولتز (خواننده/گیتار) و ارمیا Fraites (درامز) به نظر می رسد در پایان مقابل از حلقه دار گردشگاه قابل توجه ورودی چندین بودجه تولید براکت بالا 2013 کلانشهر افسونگر که آنها را دیدم و مبارزه شجاعانه برای برگزاری پریشان جمعیت توجه شود. خواب در طبقه را اسپرینگستین گریز روایت ساخته شده است به طور طبیعی از Fraites را ثابت پالس به یک ستون فقرات-chill قطعنامه با نوازنده بیس بایرون Isaacs و صحنه سرقت ویولونیست لورن جاکوبسن جسارت را از مرحله اصلی. این بود آخرین پرچین مینیاتوری, درام, از شب.

با گردشگاه محاصره عمومی-پذیرش گودال و رو به یکی دیگر از جایگاه اتاق در منطقه وجود دارد چند ردیف جلو برای خیلی از نزدیک به دو ساعت تنظیم شده است. مدت کوتاهی پس از تفنگ آهنگ climaxed با یک مسهل singalong و فزاینده ویولن تفنگ بزرگ بود و آورده اولیه به عنوان گروه قلم به مرکز اتاق برای هو هی. کسانی که exclamations شد به کاهش سکسکه بل مرکز آکوستیک اما با نشاط آهنگ امضا کردم بی خیال عملکرد آن مورد نیاز است.

قدم زدن یک چالش باقی مانده است برای گروهی که نمی بوسیله اسباب گردنده از بی آغوش-دراز دروس. یک ambling آن را آسان برای خوشحال بودن برای شما نیست سرمایه گذاری بر روی Ho Hey را شتاب و کاهش سرعت آن پایین بود که فقط با شولتز و Fraites اعتماد مخاطبان را به گوش دادن در یک اتاق طراحی شده برای منظره. به طرفداران اعتبار آنها و پاداش بودند با شولتز قدم زدن کف و غرفه در طول دقیق آنجلا بسیار دوست داشتنی خواننده گروه بالا fiving و اجتماعی بدون یک از خود راضی گردان امنیتی در پاشنه خود را.

دوستانه حضور به اشتراک گذاشته شده توسط هر کس روی صحنه به عنوان سازهای معمولی معامله با قدیمی timey haberdasher Fraites نزدیکترین چیز به یک outsized شخصیت. “او سوپرمن گفت:” شولتز “از آنجا که او می پوشد همان چیزی که در هر روز است.”


The Lumineers’ ارمیا Fraites در زنگ مرکز در مونترال در جمعه 6 مارس سال 2020 است.

Christinne کرم / MONTREAL GAZETTE

یک گالوانیزه گلوریا بود با چکش با roadhouse پیانو و چند نوازنده یک فریب آمیزی شاد موسیقی متن فیلم ترسناک داخلی-درام تصاویری همراه با آهنگ از آلبوم جدید III. این مفهومی مرتبط, روایت, شد, شده, کامل, اما نه در توالی; حتی پس بی قراری جیمی جرقه تنهایی — شامل هواپیماهای بدون سرنشین, وهم آور از جاکوبسن و ضعیف گیتار که باید شده اند عمدا از لحن — می شده اند به اندازه کافی برای مات کردن هر کسی که تا به حال خریداری یک بلیط فقط به فریاد زدن:”هو!” و سر خانه. همراه من بود و به همان اندازه شجاعانه پراکنده آرایش برجسته توسط شولتز خود را رها کردن گرم سوهان برای گیج و منگ بالا ثبت نام کنید.

شادی بخش اطمینان کلئوپاترا — آن عشق منهای صفر اکو دیلن یکی دیگر از ادای احترام و پس از آن در اوایل Subterranean Homesick Blues پوشش خدمت کرده بود تا مانند دسر بعد از یک بلوک سنگین در سوم مواد. شولتز goosed طرفداران به یک جهنم از یک شادی و سرور عمومی, اما آنها به نظر می رسید در ابتدا ملزم به هر حال. وفادار در لئونارد کوهن دموکراسی سرچشمه در یک شولتز/Fraites نقطه در سال 2017, برج, ترانه ادای احترام کنسرت در همان محل در حال حاضر سخاوتمندانه تمام بازیگران از جمله عملکرد صوتی از افتتاحیه J. S. Ondara و Mt. شادی را Matt Quinn. با توجه امور جاری داشتن کوهن به موقع کلمات پخش بزرگ بر روی صفحه نمایش مناسب بود و نه از خود راضی.

آنچه به نظر می رسید مانند گاه به گاه مشکل ساز قدم زدن پیش از آن در شب آمد به عنوان غیر قابل انعطاف که تحت حزن انگیز و نمک دریا تحویل داده شد به عنوان یکی مانده به آخر شماره فقط قبل از شولتز ارائه شده مجلس نهایی خشن و بی ادب شعار همه با هم-در حال حاضر برنده سمج را دوست دارم. طولانی قبل از آن the Lumineers تایید کرده بود, آنها محدوده, اعتماد به نفس و نشانهای خود را به باقی می ماند در عرصه خود به شرایط سال پس از بهره گیری از یک دمدمی مزاجی smash hit که دیگر آنها را تعریف می کند. حتی شیرینی انفجار دربندی بزرگ رژه احساس آلی است.

jzivitz@postmedia.com

twitter.com/jordanzivitz

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im