نقد و بررسی خطوط $1.9 میلیارد دلار صرفه جویی بالقوه به آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی; UCP پاکستان هیچ بیمارستان تعطیلی

وزیر بهداشت تایلر Shandro صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در McDougall مرکز در کلگری در روز دوشنبه, فوریه. 3, 2020. آذین غفاری/Postmedia

بررسی آلبرتا خدمات بهداشتی و درمانی را شناسایی کرده دراز مدت استراتژی است که می تواند کمک به این استان ذخیره کنید تا به 1.9 میلیارد دلار در سال, وزیر بهداشت تایلر Shandro روز دوشنبه اعلام کرد.

این UCP دولت می گوید این پس انداز اجازه می دهد کمک های مالی بیشتر به کارگردانی به بیماران و خط مقدم مراقبت از آزاد کردن پول برای عمل جراحی و برش زمان انتظار برای بیماران.

از $2 میلیون نقد و بررسی انجام شده توسط ارنست و یانگ که جمع آوری بازخورد از حدود 1200 پزشکان و 27,000 خط مقدم کارکنان. گزارش خود شامل 57 پیشنهادات و بیش از 70 راه برای رسیدن به پس انداز.

اگر چه این گزارش شامل طیف وسیعی از گزینه های است که می تواند ذخیره بیش از 1.5 میلیارد دلار به 1.9 میلیارد دلار در هر سال ارنست و یانگ هشدار داد این اعداد و ارقام اصلا نمایندگی رود و یا حتی دست یافتنی واقعی پس انداز.

این اعداد و ارقام را در نظر نمی هزینه های لازم برای پیاده سازی تغییرات مختلف است که همچنین می تواند اجرا به طور همزمان.

Shandro گفت: دولت برنامه ای برای اجرای توصیه های مختلف در طول دراز مدت. AHS را توسعه یک طرح بیش از 100 روز بعدی برای قرار دادن توصیه ها در محل.

توصیه span چهار حوزه که شامل راه هایی برای پیدا کردن صرفه جویی در AHS نیروی کار و مدیریت ($600-$800 میلیون دلار کاهش), خدمات بالینی (کاهش از $500-$650 میلیون) non-خدمات بالینی ($350-500 میلیون دلار) و همچنین حکومت.

ارنست و جوان توصیه می شود این استان تنظیم پزشک غرامت به چین با دیگر استانهای کار با اتحادیه های کارگری برای تنظیم موافقت نامه جمعی و نقد و بررسی مدیریت.

اگر توصیه های پذیرفته AHS خواهد “پیکربندی” کوچک و متوسط بيمارستان همراه با بخشهای اورژانس در جوامع به “هماهنگی بهتر با نیازهای بیمار و ارائه کیفیت بهتر است.”

استفاده از non-بیمارستان امکانات جراحی و اورژانس باید گسترش یافته و برای هماهنگی بهتر با نیازهای بیمار در این گزارش آمده. آن را اضافه می کند که دولت باید حداکثر رساندن برون سپاری خدمات آزمایشگاهی.

Shandro گفت: UCP دولت می پذیرد به گزارش نجات برای دو توصیه. او گفت: وجود خواهد داشت هیچ بیمارستان تعطیل و یا تحکیم شهری مراکز تروما.

این گزارش همچنین توصیه برون سپاری غیر بالینی پشتیبانی و خدمات مانند مواد غذایی-خدمات خانه داری-خدمات حراست و لباس های شسته شده به منظور کاهش هزینه ها. دولت نیز ممکن است کشف راه هایی برای ایجاد درآمد اضافی از طریق خرده فروشی فرصت های شرکت های بزرگ تبلیغاتی و اجاره فضا.

در سپتامبر گذشته یک گزارش جداگانه تولید شده توسط یک پانل که به ریاست سابق ساسکاچوان وزیر دارایی جانیس MacKinnon — نتیجه آلبرتا نیاز به هزینه های بهداشت و درمان در خط با استان ها مانند B. C., انتاریو و کبک که صرف بین $800 تا 1000 دلار کمتر سرانه.

در بودجه منتشر شد, در اکتبر گذشته UCP افزایش بودجه بهداشت و درمان توسط $200 میلیون آوردن کلی هزینه های عملیاتی به $20.6 میلیارد دلار در سال است. افزایش یک درصد بود و یک سوم از آنچه NDP بودجه هر سال منتقدان استدلال آن را به طور موثر به مقدار یک برش زمانی که رشد جمعیت و نرخ تورم در نظر گرفته است.

از افزایش 100 میلیون دلار اختصاص داده شده بود به سلامت روان و اعتیاد استراتژی $40 میلیون نفر به مواد مخدر پاسخ و 20 میلیون دلار به مراقبت تسکینی.

AHS در حال حاضر 102,000 کارکنان و بودجه $15.4 میلیارد دلار است.

shudes@postmedia.com
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر