نقد و بررسی: اراذل و اوباش درخشان ارائه پیچ و تاب و در دم پانچ در روده در سانتور

کاترین-Anne san francisco agent را گامه خام هیجان انگیز La Meute شد یک پیروزی در La Licorne. آن نسخه انگلیسی است که در حال حاضر شده است با تمدید یک هفته در سانتور تئاتر مجموعه به نظر می رسد به تکرار آن موفقیت است.

Valerie Richards و متی کبو حفظ اوباش اسرار و پنهان تا زمانی که ویرانگر اوج. آلن McInnis / Montreal Gazette

در اوایل کاترین-Anne san francisco agent سختی های درخشان, هیجان انگیز اوباش به طرز مرموزی دچار آسیب های روانی قهرمان سوفی استفراغ در کف از راه دور bed-and-breakfast که در آن او فقط وارد کرده است. همانطور که مارتین این schlubby برادرزاده زن مهمانخانه دار Louise مبس (مبس) با یک حوله او هشدار عمه خود را به عقب. “ممکن است عفونی,” او می گوید. که من تا کنون چندان مضطرب خنده از شب اول مخاطبان در سانتور تئاتر.

در واقع اراذل و اوباش — یا لا Meute آن را به عنوان شناخته شده بود هنگامی که آن را به فروش می رسد-از خانه های در La Licorne — نیست در مورد هر چیزی تا به دقیقه به دقیقه به عنوان زمان سلامت را بترساند. در عین حال از آن است که در آن مورد کاملا مدرن بیماری بدخیم سویه است که نشان می دهد هیچ نشانه ای از فروکش و نه اجازه بالا در ظرفیت خود را به نابود کردن زندگی به عنوان آن را دور و گسترده.

دقیقا همان چیزی است که نیروی مخرب است که باید به باقی می ماند یک رمز و راز در اینجا. San francisco agent را اعلام کرد خودش را از طرفداران هر دو هیچکاک و هارولد پینتر در مصاحبه با روزنامه رسمی مونترال می داند که چگونه به خم کردن این تهدید در حالی که نگه داشتن درب در داستان تکان دهنده اسرار تا آخرین کشش. او یک دست زدن در تغییر خلق و خو ، در یک نقطه به عنوان سوفی و مارتین به اشتراک گذاری یک نیمه شب بطری hooch آن را احساس به عنوان اینکه این بازی ممکن است در حال توسعه به یکی از آن کمدی کیپر در مورد شکست که در برخی از ارام شدن سریع طرح است که فقط ممکن است کار می کنند.

اگر وجود دارد هر گونه انتقاد و شفافیت در این عمدتا بی امان 90 دقیقه سه-hander ماهرانه و abrasively به کارگردانی اندرو ریش تراش و کارآمد ترجمه شده توسط Chris Campbell, آن ممکن است که یک مرکزی صحنه مشقت بار طنز, خجالت, پخش کردن کمی بیش از حد طولانی است. آن را ممکن است برعکس شود استدلال کرد که هر گونه بی حوصلگی برای این صحنه به پایان می توان به این واقعیت است که آن را پس لعنت ناراحت کننده است. که تا حد زیادی به متی کبو را خام ترس خود lacerating در زمان دلخراش عملکرد به عنوان دردناکی دست و پا ظاهر inoffensive مارتین.


متی کبو می دهد یک خام ترس خود lacerating عملکرد به عنوان مارتین در اوباش.

آلن McInnis / Montreal Gazette

Valerie Richards, مصرف بیش از نقشی که san francisco agent خودش در La Licorne است که فوق العاده به عنوان سوفی, انتقال سرگیجه وحشت از کسی که زندگی اش از هم پاشیده شده است و همچنین خشم یک زن که حاضر به تسلیم شدن به قربانی. و وجود دارد خوب کار بیش از حد از سوزان Bain به عنوان بیماران خوب دل Louise که movingly گواهى به وحشت است که به ناچار آشکار در بازی ویرانگر اوج.


Valerie Richards خوبی انتقال هر دو سرگیجه وحشت و خشم به عنوان سوفی در اوباش.

آلن McInnis / Montreal Gazette

این همه طول می کشد محل در پراکنده, زندان مانند اسکلت یک ساختمان طراحی شده توسط جیمز Lavoie. طراح نور مارتین Sirois شامل بانک لامپ در پشت صحنه است که در یک نقطه بسیار مهم پنهان به جای روشن انفجاری لحظه وجد.

همانطور که با بسیاری از آمار پلیسی از Sleuth به Deathtrap اخیر چاقو از اراذل و اوباش آشکار مانند یک بازی استادانه درست شده اما این بار با دنیای واقعی کاربرد است که احتمالا شما را ترک وضعیتی وخیم و شاید کمی حالت تهوع در جهنم ما انسان ها موفق به ایجاد برای خودمان.

در یک نگاه

اراذل و اوباش همچنان از طریق 29 مارس در سانتور تئاتر 453 St-François-Xavier سنت بلیط: $44 به 56 دلار; تحت-30s و دانش آموزان $30; سالمندان 40 دلار به $46. دانشجو راش یک ساعت قبل از نمایش: $18 بر در دسترس بودن. تماس 514-288-3161 و یا بازدید centaurtheatre.com.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de