برای هر کسی که عمیقا درگیر در کرال موسیقی از گذشته کلمه “تودور” قابل توجهی تشدید. نه تنها آن را نشان می دهد که خانواده سلطنتی تودور در دوره زبان انگلیسی, تاریخ در قاب هنری هفتم طریق الیزابت اول (و کمی فراتر از آن) اما آن را تداعی یک تصویر است که مجموعه بزرگی از ویرایش موسیقی توسط ادموند Fellowes به نام خانواده سلطنتی تودور در کلیسا موسیقی. متشکل از بسیاری از حجم موسیقی از الیزابت دوره Fellowes در را باز کرد به گسترده این کارنامه خوب کرال موسیقی.

این موسیقی است که تشکیل centrepiece درخشان صدای کنسرت Feb. 23 موسیقی در حال حاضر به طور فزاینده ای به گذشته های دور که هنوز توانایی برای شنوندگان جذابیت با زیبایی و پالایش و حساس تنظیم متون و گرم آوازی بافت.

در یک برنامه که طی آهنگسازان بزرگ از خانواده سلطنتی تودور در دوره — ویلیام برد, Thomas Tallis جان چوپان و اورلاندو گیبونز — درخشان Voice,s تحت آن قادر هادی تیم Schantz, beguiled آن مخاطبان با آواز زیبا و متعادل آوازی بافت و مهمتر از همه موسیقی پالایش.

این برنامه شامل نه تنها اذعان بازدید از این دوره — بازدید شاید تنها برای کسانی که غرق در این مجموعه — اما همچنین هجوم به برخی کمتر شناخته شده گوشه به عنوان به خوبی. و علاوه بر این به ارائه انواع برنامه شامل سه مدرن کار می کند از جمله راه اندازی اولین. اما در برخی از قابل لمس از راه آثار جدید مربوط به زمینه ای خانواده سلطنتی تودور در موضوع کنسرت. آن همه عمیقا رضایت بخش به عنوان یک تجربه گوش دادن.

برنامه باز با موسیقی جان چوپان یک آهنگساز که قبلا عمدتا ناشناخته که پدید آمده در سال های اخیر به یکی از مهم ترین و جالب چهره های این دوره است. این کنسرت شامل خود Libera Nos, Salva (Nos) l و همچنین به عنوان یک کمی شناخته شده تنظیم خداوند نماز است. هر دو قطعه به خوبی به ارزش شنیدن و به یک ایده چگونه ثروتمند شد و چوپان موسیقی صدا.

در میان بازدید از خانواده سلطنتی تودور در موسیقی ارائه شد سه گزیده ای از برد انبوه برای 5 صداها و کمتر شناخته شده (اما بسیار زیبا) دو بخش motet Ne Irascaris Domine و Civitas Sancti توی. این صفحه آخرین بار که در غنای آن هماهنگی و ظرافت از ملودی. هر دو آواز با یک حس کامل از این سرایندگی اصطلاح و به زیبایی در هم آمیخته مقابل.

همچنین در میان بازدید دو نفر از اورلاندو گیبون بهترین و شناخته شده کار می کند: از عمیق و O کف زدن دست خود را. زمانی که به عنوان خوانده ماهرانه به عنوان آنها در اینجا آن را سخت به درک چرا و چگونه آنها را هم تبدیل به کالاهای اساسی از این مجموعه.

به خصوص از ویژگی های جالب این برنامه بود گنجاندن موسیقی معاصر. این شامل یک newish سرایندگی کار توسط کارمن برادن در اصل از یلونایف و تحصیل در دانشگاه کلگری. کار او شده است ارائه شده توسط نورانی صدای قبل از, اما این قطعه کج طبیعت, نقاشی بر روی نظرات در مورد زنان در دوران الیزابت بار بود و مطمئن ترین کار او است که من شنیده ام. مخلوط کردن صداها و بافت نشان داد که توسعه واقعی در پیچیدگی به ویژه در هماهنگی و جذاب ایده های موسیقی.

این برنامه همچنین شامل یک کار اخیر توسط Manitoba آهنگساز اندرو بلفور. او هم شنیده شده است در نورانی صدای برنامه های خود را به دام افتاده در سنگ ریگ قطعه با یک لبه آن را به عنوان خطاب به یکی از لحظات ناخوشایند در زبان انگلیسی-اسکاتلندی رابطه که اسکاتلندی زندانیان گرسنگی در یک سرد کلیسا در طول قرن 18 در تضاد است.

اما قابل توجه ترین از آثار معاصر و جدید کمیسیون توسط Zachary Wadsworth سابق عضو موسس نورانی صدای که در دست بود به خواندن این کنسرت. با تجربه قابل توجهی با سرایندگی بافت و بسیاری از آثار کرال پشت سر او کار جدید خود را دور یک بار دیگر نشان داد که او یک آهنگساز قابل توجهی تخیل و توانایی. درگیر شدن هر دو جدید و جالب هارمونی و بیشتر خانواده سلطنتی تودور صدایی معابر این کار به طول انجامید و ایده ها هستند که هر دو از امروز و گذشته, آوردن هر دو به یک رابطه رضایت بخش.

همه این آثار جدید و خواستار برای هر گروه کر شد حساسیت انجام شده با یک جامد گرفتن در جدید-صدایی هارمونی و ملودی و برخی بی باک با کیفیت در عملکرد.

مبارک پایان دادن به این کنسرت آمدند و با یکی از محبوب ترین از همه خانواده سلطنتی تودور motets نسبتا ساده If Ye Love Me by Thomas Tallis. به عنوان بخشی از فعالیت های خود را نورانی صدای داد و یک کارگاه آموزشی برای دانش آموزان از خداوند Beaverbrook دبیرستان و مرکز یادبود. برخی از این دانش آموزان بودند در حضور و غیاب و آنها را دعوت به پیوستن به درخشان صداها در آواز این به خوبی شناخته شده سرایندگی کار می کنند. در واقع تمام مخاطبان شد و دعوت برای پیوستن به در نیز هست.

از آنجا که مخاطبان (به هیچ شگفتی بزرگ) شامل بسیاری از فعلی و سابق کرال خوانندگان بسیاری از آنها قادر به انتخاب کنید تا قطعات آنها استفاده می شود به خواندن و کل سالن غرق در زیبایی Tallis کوتاه شاهکار.

یادآوری یکی از زیبایی های این موسیقی نورانی صداها نشان از احساس واقعی برای این موسیقی حتی آن را به عنوان به طور فزاینده ای ساخت علامت آن را به عنوان یک مجری مدرن کرال کارنامه. رویدادهای آینده شامل هر دو یک کنسرت مشترک با المر Isler, خوانندگان و یک برنامه اختصاص داده شده به موسیقی هالیفاکس آهنگساز پیتر Togni. هر دو باید حضور رویدادها برای دوستداران موسیقی سرایندگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im