نقد و بررسی: یک مورد فوتی و فوری از او گفت: او گفت که بینندگان سوال باورهای خود را

بازیگران در آلبرتا تئاتر پروژه’ آخرین بازی باید به حرکت برخی از مکان های تاریک اما تیز اسکریپت و جهت کمک می کند تا نور راه.

آنا زیگلر را در سال 2017, درام, واقع است, قانع کننده, فکری و چرخاندن و تحت جینا راجرز دقیق و غیر قابل انعطاف جهت ATP داده است آن crackerjack چوب بست.

در واقع یک بازی در مورد چگونه تیره آب می تواند در یک برخورد جنسی با رضایت نژاد و جنسيت در بازی.

کهربا کوهن (اما Houghton) و تام آنتونی (دیگو Stredel) در اولین ماه از سال اول در دانشگاه پرینستون. آنها در همان کلاس روانشناسی را ملاقات کرد به طور خلاصه و حتی رفته برای بستنی با هم. آنها موافق به ملاقات در یک مهمانی که در آن آنها رقص و نوشیدن بیش از حد بوسیدن بازی یک بازی از حقایق و دروغ و موافق به بازگشت به تام اتاق خوابگاه را.

چند روز بعد کهربا اشاره به یکی از دوستان خود که او احساس می کند تام raped او در آن شب و در آن طول می کشد هیچ زمان و در همه قبل از او و تام خود را شفاعت موارد خود را در مقابل یک فرد کمیته انضباطی.

ما برای اولین بار ملاقات کهربا و تام که در آن سرنوشت ساز باش. او یک شامپانی chatterbox و او یک خانم مودب و خود مهم پرست. آن را بسیار روشن کهربا می خواهد به اغوا و آن تام است تنها بیش از حد خوشحال به ملزم اما آنچه میباشیم است به دور از این است که ساده است.

زیگلر پیچیده این گفت/او گفت: کشف توسط به آرامی آشکار بسیاری از عناصر در بازی در کهربا و تام زندگی به خصوص در ساعات منتهی به مست خود را عطریست.


اما هاوتون به عنوان کهربا با دیگو Stredel در آلبرتا تئاتر پروژه در واقع. حسن نیت ارائه میدهد بنیامین Laird

بنیامین Laird / کلگری

این امر می تواند غیر منصفانه به فاش کردن بیش از حد بسیاری از این عوارض و بیش از حد از خود backstories زیرا این جزئیات هستند چه به بازی خود را تکان هر زمان که آنها نشان داد. این نیز به همین دلیل آن را قابل فهم است که مخاطبان را حفظ خواهد کرد کوه در می رم از تیم کهربا به تیم تام و بازگشت دوباره است.

بازی نقش بزرگی در نگرش کهربا و تام را به این برخورد چیزهایی هستند که هر فرد بهترین دوست شما ممکن است گفت: پیشنهاد و یا انجام می شود فقط قبل از کهربا و تام ملاقات در خارج از حزب است.

این آموزش تمام این جزئیات است که باعث می شود بیننده به ارزیابی مجدد چه کهربا و تام می گویند که بخشی از این نقطه زیگلر در تلاش است در واقع. آن را بسیار دشوار است برای قضاوت در مورد میزان احساس گناه یا بی گناهی هر یک از طرفین مگر اینکه شما اطلاعات مربوطه و حتی پس از آن, آب های تیره باقی می ماند.

سارا Uwadiae را مینیمال مجموعه بسیار موثر است به خصوص با بث Kates’ ظریف تغییرات روشنایی و راجرز جهت.

راجرز است هاوتون و Stredel حرکت کوچک نیمکت Uwadiae ارائه شده برای کمک به مخاطبان می دانید که هنگامی که وجود دارد یک تغییر مکان و جایی که ما نقل مکان کرد. آن را بسیار موثر است زیرا آن را می دهد یک حس تئاتری. آن را هرگز احساس استاتیک.

Houghton باعث می شود کهربا به نظر می رسد جوشان در خيابان و از جان گذشته به جا. این واقعیت Stredel بسیار بلندتر باعث می شود هاوتون به نظر می رسد همه بیشتر آسیب پذیر است.

Stredel به ارمغان می آورد یک رندانه با تکبر راه رفتن به تام اما او می تواند از دست دادن آن را در یک ضربان قلب تسلیم به اشک است که او به نظر می رسد مثل یک وحشت زده ،

این استثنایی اجرای افزایش ابهام در زیگلر اسکریپت ساخت آن را بسیار دشوار است برای تصمیم گیری که آیا آن است که تجاوز و یا سوء تفاهم در قلب که مستی ،

در واقع

توسط آنا زیگلر

به کارگردانی جینا راجرز

در ATP تا مارس 14

چهار شروع می شود

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de