از سمت چپ: راب الیوت (قربانی کن برادر) کن الیوت و لیندا بروکس. عکس گرفته شده بود فقط قبل از کن الیوت هدف گلوله قرار گرفت و فلج در طول تهاجم در باربادوس. حسن نیت ارائه میدهد لیندا بروکس

سعادتمند تعطیلات لحظات و کلگری زن و شوهر رویاهای globe-trotting به از بازنشستگی در هم شکسته شد در یک حمله مسلحانه در باربادوس آخر هفته گذشته.

کن الیوت 65 و فلج شده بود و از قفسه سینه به پایین زمانی که او به ضرب گلوله کشته شد توسط یکی از دو مزاحمان که پشت سر هم به تعطیلات خود را اقامت در این شهر کلیسای مسیح در شب شنبه گذشته.

“من به تماشای آن مرد به او گفت:” همسر لیندا بروکس, 66.

“یک دقیقه, ما همه خوشحال و با داشتن سرگرم کننده و دقیقه بعد از آن فاجعه و آن را غیر واقعی است.”

دو و زن و شوهر دیگر به پایان رسید یک شام گوشت خوک کبابی و فقط در تکمیل یک بازی دستمالی کردن در زمانی که فاجعه رخ داد.

نظارت تصویری از یک دوربین در ورودی را نشان می دهد الیوت خواهر مری کشیدن یک سیگار پس از آن در حال فرار در داخل محل اقامت, به دنبال یک مرد نقاب دار brandishing یک تفنگ دستی و دیگری با یک کارد بزرگ و سنگین.

در متعاقب آن مبارزه الیوت برادر راب موفق به گردش دور کارد بزرگ و سنگین و اما در مبارزه خود را با دیگر ضارب کن به ضرب گلوله کشته شد – گلوله عبور رو به پایین از طریق خود شانه چپ خود را از طریق ریه قبل از خوابیدن در ستون فقرات خود را.

“او یک تفنگ در مری و شوهر من شروع به پریدن کرد و به او گفت:” بروکس

“راب آنها را تعقیب می کردند با یک کارد بزرگ و سنگین — آنها زد.”

اما شوهرش به ضرب گلوله یک بار سقوط به طبقه قادر به احساس ،

“من برگزاری فشرده سازی بر روی سینه اش او را تبدیل خاکستری” اضافه شده بروکس.

او حمل و نقل با آمبولانس هوایی به بیمارستان در فورت لادردیل فلوریدا. جایی که او تحت عمل جراحی ریه برای جلوگیری از لخته شدن خون گفت بروکس.

اما او گفت: پزشکان نامشخص در مورد از بین بردن گلوله از نخاع خود یک روش است که خطر از دست دادن الیوت استفاده از سلاح های خود را.

در حال حاضر او را مجروح شوهر در تلاش است خود را به نگه داشتن ارواح ،

“او گفت که او “من او, رقص, کفش,’ اما او نمی تواند به رقص” گفت: بروکس.

الیوت او گفت: بازنشسته در سال 2018 پس از 36 سال به عنوان یک شهر کلگری کارمند با برنامه های سفر از جمله کروز از طریق غرب هند به خوبی به عنوان یک درایو به شرق کانادا در یک ون زن و شوهر به تازگی خریداری شده.

این برنامه در حال حاضر شده است به بی نظمی انداخته در حالی که حتی توانایی خود را به باقی می ماند در کلگری صفحه اصلی — چهار سطح تقسیم — در حال حاضر در شک به دلیل الیوت صدمات گفت بروکس.

“ما تا به حال تعداد زیادی از برنامه ها…ما رو تا حد زیادی از تغییرات هنگامی که ما به خانه,” او گفت:.

او مطمئن است که خواهد شد چرا که پزشکان گفته اند این جفت ارز مسافرتی را بیشتر به مخاطره می اندازد الیوت سلامت گفت بروکس که به امید سفر تحت پوشش بیمه اکثر قابل توجهی از هزینه های پزشکی است.

یک GoFundMe صفحه راه اندازی شده است که توسط همکار و دوست طولانی مدت Landon Zabloski برای کمک به پوشش الیوت را بازیابی هزینه های.

همانطور که از اواخر روز سه شنبه صبح آن را مطرح کرده بود در حدود 10000 $برای یک مرد خوب و شایسته از سخاوت Zabloski گفت: در حاضر اهدا کننده صفحه.

https://www.gofundme.com/f/support-ken-elliotts-recovery

“کن همیشه مردی که ایستاده بود تا برای آنچه در اعتقاد داشتند که ایستاده بود تا برای دیگران. آن است که در حال حاضر در زمان خود از نیاز است که ما را مجبور به ایستادن برای کن و به او نشان می دهد او به حمایت از ما,” او گفت:.

بازداشت شده اند ساخته شده است در این حمله که آن نیز از بین برد چه بود به خانواده ریونیون در باربادوس گفت بروکس.

در حال حاضر برخی از اعضای خانواده در حال جمع آوری سنگ در الیوت اتاق بیمارستان در فلوریدا.

“من واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد” او گفت:.

BKaufmann@postmedia.com

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im