بازنشستگان’ بدترین کابوس: فدرال حمایت از صندوق های بازنشستگی در خطر

یکی دیگر از حزب جمهوری خواه در کنگره Tim Walberg دارای جنوب شرقی میشیگان منطقه است که در رتبه هفتم در دریافت Central States مزایای. Walberg, عضو ارشد خانه آموزش و پرورش و نیروی کار کمیته است که صلاحیت این دادگاه ها بیش از حقوق بازنشستگی نمی مانند خانه بیل با آن گران دولت تضمین می کند اما او به آن رای دادند به هر حال.

“من کوشش کرده ام که به ما رهبری را مشروع عمل در آن سال و من در نهایت تصمیم گرفت در صورتی که این می تواند توجه خود را دریافت کنید, من قصد دارم برای رای دادن به چیزی که” Walberg گفت.

پس از ایالت های مرکزی دومین و بزرگترین طرح در رگولاتور’ bleakest رده 110,000-عضو نانوایی و شیرینی سازی طرح بازنشستگی که برآورد آن می خواهد از پول در 2029. طرح کسری صدر 7 میلیارد دلار در پایان سال 2017.

ایالات معدن کارگران آمریکا با 93,000 شرکت کنندگان انتظار می رود شده بود برای اولین بار از برنامه های بزرگ به اجرا از پول است. این UMWA را پیش بینی ورشکستگی تاریخ بود 2022 اما این طرح بزرگترین باقی مانده نویسندگان موری انرژی اعلام ورشکستگی در ماه اکتبر هل دادن برآورد به سپتامبر.

آن را تبدیل به یک اولویت رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل برای جلوگیری از این فاجعه دو ماه قبل از انتخابات و طرح با کسری بودجه بیش از 6 میلیارد دلار بود که به طور موثر گرفته شده توسط دولت فدرال در فینال مالی سال 2020 هزینه های قانونی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im