بازنشسته کلگری مشاوران رهبر کسب و کار واکنش نشان می دهند به Magliocca صرف جنجال

شهر کلگری عضو شورا جو Magliocca عکس گرفته شده در طول یک جلسه شورا در دوشنبه, فوریه 3 سال 2020 است. گاوین جوان / Postmedia

سابق کلگری Alderman دیل هاجز شده است به تماشای داستان از ک. جو Magliocca را فدراسیون کانادا شهرداری (FCM) هزینه های اشکار از دور.

او گفت که او فکر نمی کند که شورا در حال انجام یک کار خوب از برخورد با این اختلاف که دیدم شهر یکپارچگی کمیسر recusing خود را از این تحقیقات پس از ناهار خوری با Magliocca بر مالیات دهندگان سکه.

“یکپارچگی کمیسر نجات در آن را بدتر می کند” گفت: Hodges. “کسانی که می خواهند برای پیدا کردن در حال حاضر ؟ آنها باید شهر حسابرس در آن است.”

روز پنج شنبه یک گروه هشت مشاوران پیشنهاد شده که فقط. رهبری بخش 3 Coun. Jyoti Gondek این گروه را به جلو فوری متوجه حرکت پیشنهاد حسابرسی قانونی از Magliocca هزینه از FCM و همچنین سایر مراحل رسیدگی به صرف نگرانی.

هاجز گفت: حسابرس خواهد بود که فرد مناسب برای حفر کردن به این سوال Magliocca هزینه و این واقعیت است که حداقل هشت نفر به نام روی رسید می گویند که آنها نمی ناهار خوردن با بخش 3 عضو شورا.

او فکر نمی کند که پلیس نیاز به درگیر شدن.

“این قطعا یک موضوع احمقانه هزینه از پول, اما هیچ راهی وجود دارد شما می توانید طناب پلیس در گفت و آن را یک جنایتکار ماده” گفت: Hodges. “او گزارش هزینه های خود را, او با داشتن برخی از مشکلات توجیه آنها, اما او پنهان نمی کنند.”

مرتبط

او 30 سال در شورای هاجز گفت: او با حضور FCM جلسات دو بار او را نمی بینم مقدار ارزش در آنها.

“من فکر نمی کنم من انتخاب شد به ترک شهر,” او گفت:.

با این حال سابق شهرستان عضو شورا برایان Pincott که یک بار برگزار می شود Magliocca موقعیت به عنوان FCM نماینده برای کلگری مخالف در آن نقطه است.

“من نمی خواهم مشاوران باقی می ماند احمق” او گفت:. “من در واقع آنها را می خواهید به بیرون رفتن و یاد بگیرند و یاد بگیرند که در مورد شغل خود و یادگیری در مورد شهرهای دیگر و یادگیری چیزهایی که می خواهید به کلگری یک جای بهتر.

“FCM یک راه آسان برای انجام این کار است.”


شهر سابق عضو شورا برایان Pincott می گوید او نگران مردم tarring همه سیاستمداران با همان برس حالا که سوالات مطرح شده در مورد افغانستان. جو Magliocca را صرف.

Postmedia Archives

Pincott گفت که او مطمئن نیستید که چگونه Magliocca خواهد داشت زمان برای دیدار با بسیاری از مردم پس از ساعت ها برای وعده های غذایی و نوشیدنی در FCM. به عنوان کلگری نماینده او به طور کلی برنامه ریزی اجتماعی شام با پنج یا شش مشاوران از دیگر شهرستانها به بحث استراتژی و بحث در مورد راه هایی برای کار با هم در اهداف مشترک.

“دیگر از آن, صادقانه, در FCM جلسات من هرگز تا به حال زمان برای هر چیزی دیگر از آن” گفت: Pincott. “من بیش از حد goddamn مشغول به شام.”

Pincott گفت: از آنچه او را دیدم خود را در زمان واقعی صرف شد “به طور کلی خوب است.”

“Magliocca است outlier توسط یک شات طولانی و من فکر نمی کنم همه باید قیری با همان قلم مو” گفت: Pincott. “و که واقعا من html کد خاموش. مردم را ببینید Magliocca و آنچه که او انجام داده و فقط برو, ‘اوه آره. همه سیاستمداران است. من می دانستم!'”برای کلگری بازرگان کلی Doody, Magliocca داستان احساس می کند مانند یک حواس پرتی از مسائل بزرگتر.

“من نمی توانم حتی معتقدم که ما در حال صحبت کردن در مورد که” او گفت:.

“نه این که من فکر نمی کنم این مهم است — چرا که نمایندگان باید پاسخگو باشند و باید معقول شیوه های کسب و کار در محل برای آنها است.”

Doody خودش را پیشرو تجمع در ماه ژوئن گذشته به عنوان صاحبان کسب و کار در زمان ناکامی های خود را در مورد نرخ مالیات بر دارایی به شهرستان سالن. او گفت: نگرانی آنها تا به حال پس از آن باقی می ماند امروز هشت ماه بعد.


صاحبان کسب و کار کوچک کلی Doody چپ و کریستی استوارت, درخواست برای کاهش مالیات با شورای شهر پس از تجمع در خارج از شهر سالن اعتراض بزرگ افزایش در مالیات کسب و کار در صبح روز دوشنبه 10 ژوئن 2019.

گاوین جوان / Postmedia

“از دیدگاه من به عنوان یک صاحب کسب و کار در جامعه ما هنوز در وسط آنچه شورای خود را به نام مالیات بحران” او گفت:.

Doody گفت: این مهم برای مشاوران برای رسیدن به پایین از نامناسب صرف, اما او را بیشتر نگران در مورد کلگری صاحبان کسب و کار بستن درهای خود را هر روز در بخشی به دلیل بالا بودن نرخ مالیات غیر مسکونی.

“این اطفال و شرم آور — و آن صحبت نمی کند و به سطح بالا ما باید انجام کسب و کار ما با اما همچنین حرکت در شهر ما به جلو به خصوص با مسائل در دست رو به جامعه کسب و کار.”

او گفت: راه حل ساده است.

“این افراد باید پاسخگو باشند و اساسا حذف از شغل خود,” او گفت:. “من فکر نمی کنم ما باید یک گروه از مشاوران در حال حاضر و یک رهبر که به درستی در حال اجرا در این شهرستان است.”

[email protected]

در توییتر: @brodie_thomas

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im