خرده فروش نگاه جدید عینک مکان اولویت در مراقبت های بهداشتی کارگران

محتوای مقاله

نگاه جدید عینک های کبک مبتنی بر خرده فروش عینک و دیگر عینک به تاسیس یک سرویس جدید با قرار دادن یک اولویت در خدمت کارکنان بیمارستان اگر آنها شکستن عینک خود را در حالی که کار را از طریق COVID-19 بیماری همه گیر.

در اطلاعیه این شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را تاسیس اولویت خدمت به “برای اطمینان از تداوم خدمات ضروری در بیمارستان ها و برای حمایت از کارکنان بیمارستان که در حال انجام کار فوق العاده ای در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

“اگر یک بیمارستان کارگر است نه تحت پوشش بیمه نگاه جدید را پوشش می دهد هزینه جایگزینی. بدیهی است که شرکت مایل به محدود کردن سفر به شاخه های آن به صورت اضطراری مشاوره ما انجام خواهد شد آنها را با تلفن به حدی ممکن است.”

پیشنهاد منحصر به فرد برای کارگران بیمارستان در سراسر کانادا تا زمانی که ممکن است 1.

همه کارکنان و کادر پزشکی مشغول به کار در کانادا بیمارستان که مایل به استفاده از این سرویس می توانید تماس بگیرید 1-800-463-5665 یا ایمیل این شرکت در [email protected] به ترتیب با مشورت با یک مراقبت از چشم حرفه ای.

با توجه به آزادی نگاه جدید عینک می گوید آن است که احترام دولت راهنمای ضروری خدمات بهداشتی و نگه داشتن چند تا از شاخه های آن باز به منظور پاسخگویی به شرایط اضطراری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>