ساکنان شی به گودال بزرگ که شیفت شن به شهر بر روی نوار نقاله

راکی مشاهده ساکن Mike Edwards راضی نیست یک پیشنهاد شن و ماسه, معدن که پشت خود را بر روی صفحه اصلی است که به عنوان شروع در برمه Rd. و Rocky Ridge Rd. N. w. در چهار شنبه, فوریه 12 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

یک پیشنهاد شن و ماسه معدن در کلگری شمال غربی لبه که شاتل سنگ به شهرستان 4.5 کیلومتر تسمه نقاله برای سرکوب همسایگان’ مخالف است که هنوز جلسه مقاومت است.

در لهیق هانسون اسکات ملک عملیات که در نهایت تولید شن از یک 161 هکتار سایت فقط در خارج از محدوده شهر در انتهای شمالی Rocky Ridge Rd. N. w. شامل یک پوشش نوار نقاله سیستم burrowed در زیر هر دو 144 Ave. و 85 سنت

آن را به اجرا بر روی سطح در کنار دو جاده ها, دامن, گذشته تادیبی امکانات همراه 85 سنت قبل از رسیدن به شرکت های موجود جاسوسی تپه تسهیلات در 112 Ave. N. w. برای “پردازش و حمل و نقل” متحده ارائه بازدید Bearspaw ساکنان در خانه باز فوریه برگزار می شود. 8.

Lehigh هانسون متحده آن را برنامه ای برای ساختن یک برنامه برای این پروژه با راکی نمایش شهرستان در پاییز و نوار نقاله سیستم باید پیشنهاد جذاب تر به همسایگان نگران افزایش ترافیک کامیون.

“با اجرای سیستم نقاله لهیق نمی خواهد نیاز به یک حمل و نقل کامیون در جاده ها به حمایت از این عملیات” مدیر پروژه والری Haaf در بیانیه ای گفت.

“نوار نقاله را کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و صدا و گرد و غبار و از بین بردن ترافیک مسائل به طور معمول در ارتباط با کل عملیات.”

این عملیات می تواند تامین مصالح برای 25 سال خواهد بود و استخراج در 25 هکتاری فاز می گوید این شرکت است.

در نهایت گفت: Haaf این پروژه را “ترک میراث مثبت در جامعه از طریق مشورت در نهایی احیای طرح است که می تواند به نفع محله برای نسل های آینده.”

اما برخی از نزدیکی صخره ای مشاهده ساکنان شهرستان که می گویند آنها در حال حاضر پایدار موجود ماسه استخراج معدن در محدوده شهرستان استدلال می کنند که به اصطلاح اسکات ملک گودال هیچ جایی در روستایی مسکونی تنظیم.

در ایمیل ارسال شده به این شرکت توسط بیل و شارون کوربت ژوئیه گذشته, زن و شوهر ابراز شک و تردید در مورد صداقت از خود تعامل و ترس است که این پروژه در نظر گرفته شده.

“ما جرم است که یک بار دیگر توسعه یک گودال ماسه معدن است که به دنبال در نور قریب به اتفاق جامعه اپوزیسیون” آنها نوشت.

“اجتماعی بدون مجوز وجود دارد برای باز گودال معدن شن.”

در زمان Corbetts ابراز نگرانی بیش از سر و صدا تولید شده توسط حفاری در حال انجام در سایت توسط لهیق هانسون.

Mike Edwards که زندگی در خانه ای که پشت بر روی پیشنهاد گودال پس از سال 1984 اشاره کرد راکی نمایش شهرستان رد شن استخراج برنامه های کاربردی برای سایت در سال 1994 و 2010 پس از ساکنان ابراز نگرانی از اثرات در آب جدول سر و صدا و سرطان زا سیلیس گرد و غبار.

“آنها آموخته اند که هر چیزی و آنها بوده است تلاش برای نگه داشتن این زیر رادار” او گفت:.


راکی مشاهده ساکن Mike Edwards راضی نیست یک پیشنهاد شن و ماسه, معدن که پشت خود را بر روی صفحه اصلی است که به عنوان شروع در برمه Rd. و Rocky Ridge Rd. N. w. در چهار شنبه, فوریه 12 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia

وجود دارد در حال حاضر شش دیگر عملیات شن در منطقه است که آزار ساکنان نزدیک گفت: ادواردز “و ما نفرت را به فکر می کنم آنچه در آن می خواهم می خواهم با یکی دیگر خیلی نزدیک بودن.”

Lehigh هانسون درصدد تراکم مسکن روستایی در منطقه و تعداد زیادی از مردم به طور بالقوه نهفته است.

ادواردز همچنین گفت Calgarians باید نگران با توجه به این واقعیت راکی نمایش شهرستان خواهد بود دلیل بیم و مزایای استفاده از شن و ماسه و هزینه های از این عملیات در حالی که این شهر گیر کرده است با افزایش ترافیک کامیون پس از شن منتقل به لهیق هانسون جاسوسی تپه تسهیلات.

کامیون های سنگین ترافیک — عمدتا از شن روگرفت — بوده است ایمنی نگرانی در میان رویال بلوط ساکنان برای سال.

اما کلگری بخش 1 Coun. بخش ساترلند گفت: نوار نقاله روش کاهش ترافیک کامیون از پیشنهاد گودال.

و هر چند ارائه این شرکت گفت ماسه از محصولات سنگی مشاهده گودال خواهد بود و حمل و نقل از آن کلگری تسهیلات ساترلند گفت که جمع خواهد به سادگی “دوباره پر کردن چیزی است که کاهش, من فرض” در 112 Ave. سایت.

“این راه بهتر است که یک سیستم نوار نقاله.”

او گفت: در محل معدن شن بیشتر دور از شهر می راند تا هزینه محصول و افزایش ترافیک کامیون اضافه کردن شن مورد نیاز برای زیرساخت که روزانه استفاده شود.

“مردم می خواهند به رانندگی در جاده ها و استفاده از مسيرهاي — آن را بخشی از زندگی هر روز گفت:” ساترلند.

این پیشنهاد برای یک سیستم تسمه نقاله او گفت: خواهد آمد تحت بررسی توسط هر دو استان و شهرستان تنظیم کننده.

Haaf گفت: Scott ملک عملیات یک “پیشرفت نه گسترش” از کار مداوم در آن جاسوسی هیل سایت و این که “عملیات جاسوسی هیل کاهش خواهد یافت به عنوان یک نتیجه از مواد منبع که از اسکات اموال به جای اینکه استخراج در سایت.”

راکی نظر مقامات شهرستان نمی خواهد اظهار نظر در مورد این پروژه گفت: آنها در عین حال برای دریافت یک برنامه برای آن است.

[email protected]

در توییتر: @BillKaufmannjrn

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im