خواهان فشار FISA تعمیرات اساسی به CPAC وفادار

کالینز گفت: قانون اساسی باقی مانده است یک ابزار مهم برای شناسایی و ردیابی بالقوه فعالیت های تروریستی.

“ما باید به دنبال راه هایی برای اینکه این یک فرایند است که نمی توان سیاسی و همچنین ما رو به جایی که آن را هنوز هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد” کالینز گفت. “من امیدوار شما اینجا من گفت: ما این کنفرانس و به من گفت: این را دیروز زمانی که من خشمگین بود که آنها را متوقف و این نشانه گذاری: من قصد ندارم به تجارت کردن آسان پسوند برای انجام هر کاری با FISA.”

“ما باید برای انجام کاری با FISA و خانه نیاز به آن را انجام دهد و سنا نیاز به آن را تا و ما نیاز به ارسال آن به رییس جمهور, بنابراین ما می دانیم که این را نمی خواهد دوباره اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

در ضمن در کاپیتول هیل بلندگو نانسی پلوسی به خبرنگاران گفت که این مهم است که کنگره به تصویب یک FISA لایحه. کالیفرنیا از حزب دموکرات تبلیغ قضائیه کمیته تدوین و اندازه گیری گفت: “وجود دارد بسیاری از چیزهای خوب در این لایحه که بیشتر به محافظت از آزادی های مدنی است.”

پرسید که چه قوه قضائیه پنل لغو آن نشانه گذاری اندازه گیری دیروز به این معنی که برای بیل چشم انداز پلوسی گفت: “این به تعویق افتادن” و پیشنهاد دموکرات ها می تواند کار را از طریق تفاوت های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de