گزارش آلمان تسلیم: نهایی تلفات جنگ

X

داستان جریان

مقالات اخیر

جشن 75امین سالگرد V-E روز خاموش خواهد بود امروز یکی از بسیاری از حوادث به تعویق افتاده و یا لغو به دلیل coronavirus. اما آن را به ارزش به خاطر سپردن 1945 نازی تسلیم شدن به متحدان غربی خود در اروپا, اخبار آمد که از یک روزنامه نگار که تحت پوشش است که جنگ و کسی که bucked قوانین که به گزارش مبارزه به پایان رسید. نام او اد کندی و او به پرداخت یک عزیز قیمت برای انجام این کار است.

* * *

اد کندی نسبت به بوستون Kennedys, یک چاشنی خبرنگار جنگ و حتی قبل از آن که ایالات متحده وارد جنگ جهانی دوم است. او مسلط به زبان فرانسوی به نمایش گذاشته شجاعت زیر آتش و chafed در دولت سانسور. این آخرین غریزه تحسین بود همکار خود را چاپ خبرنگاران حق تا بعد از آن نبود. که بعد از خط خارج کار خود را.

این اتفاق در فرانسه در 7 مه 1945. به عنوان پاریس دفتر رئیس برای آسوشیتد پرس اد کندی یکی از 17 آمریکایی به خبرنگاران اجازه داده تا شاهد تسلیم در کمی قرمز schoolhouse در ریمز یک شهر 80 مایلی شمال شرقی پاریس. این اتفاق افتاد در 2:41 a. m. به وقت فرانسه اما خبری نمی کنید برای 12 ساعت — و آن را قرار است به بیرون بروید و سپس.

در راه به رنس به خبرنگاران گفته شد که وجود دارد خواهد بود یک خبر تحریم. این بود که هیچ چیز جدید به این چاشنی خبرنگاران: جنگ جهانی دوم نظامی به تأسیسات همیشه ذکر همان منطق — نیروهای ایمنی-که روزنامه نگاران abided حتی در مواردی که این توضیح آشکار کشش.

اد کندی و 16 همکاران نمیفهمد تحریم خواهد گذشته چند ساعت. اما در نور روز صبح به آنها گفته شد که آن را به آخرین 36 ساعت — تا 3 بعد از ظهر روز بعد. به کندی این بود “پوچی” کلمه او را در خاطرات منتشر نشده تا زمانی که نزدیک به 50 سال پس از مرگ او.

وی از افسران ارتش در صحنه فایده ای نداشت. پس از آن فقط پس از 2 بعد از ظهر مقامات آلمانی اعلام کرد واگذاری بیش از رادیو و تلویزیون به شهروندان در فلنسبورگ یک شهر اشغال توسط متفقین. کندی می دانستم که این تنها می تواند اتفاق افتاده است و اگر ارتش ایالات متحده تا به حال مجاز است و او شکایت کرده دوباره. این بازرسان دست تکان داد او را: او می خواهم که صبر همراه با هر کس دیگری برای یکی دیگر از 25 ساعت.

شما می توانید تصور نشستن در یک داستان می خواهم که? اد کندی نمی تواند و راه او نمیفهمد آن را به مقامات نظامی شکسته بود تحریم خود را. بنابراین او تضعیف کردن به یک تلفن نیست نظارت توسط بازرسان و دیکته یک داستان به دفتر خود. چیزی نمی گفت کارفرمایان خود در نیویورک که او شکستن تحریم و آنها را بپرسید. بنابراین AP “فلش” را به عنوان آن را به نام رفت به جهان: متحدان رسما اعلام کرد آلمان ها تسلیم بدون قید و شرط.

در زیر آن تیتر شد اد کندی حرکت شبیه چمچه زنی که تولید وحشی و بی مطالعه جشن در سراسر جهان است. به عنوان شما می توانید تصور کنید او در 16 همکاران که تا به حال abided, اخبار, خاموشی خشمگین بودند. همچنين بازرسان و آمریکا ژنرال تمام راه را تا زنجیره ای از فرمان فرمانده عالی آیزنهاور. کندی غریزه تبدیل به راست: هیچ مدرک معتبر نظامی توجیهی برای خودداری اخبار. دلیل سیاسی بود. هری ترومن و وینستون چرچیل بود ملحق به جوزف استالین درخواست برای تاخیر در اعلام تا زمانی که ارتش سرخ مقامات می تواند به برلین. اعلام شد و قرار است به طور مشترک یک.

اد کندی مشکوک چیزی شبیه به این, اما به ملاحظات سیاسی نمی شد دلایل قانونی برای سانسور. او فکر کرد که سوال این بود اساسی: چرا مردم آلمان حق دارند که از جنگ بود بیش از قبل از مردم در فرانسه و بریتانیا و ایالات متحده ؟

این بود نظر جهانی. کندی کارفرمایان در AP عذرخواهی برای اقدامات خود را ظاهرا به عنوان یک شرط برای اجازه دسترسی به پوشش جنگ را پس و سپس اخراج اد کندی. و بسیاری از خبرنگاران دیگر در ریمز هرگز او را بخشید. بوید DeWolf لوئیس بالا آپی در اروپا هنوز کالایی در مورد آن را به خود 90s گفتن یک مصاحبه که کندی باید “پخته در روغن است.”

آیزنهاور که در اصل در نظر گرفته جاسازی شده خبرنگاران به یاور افسران در ارتش نیز خشم. آیک بود به صحبت در خارج از دادگاه-martialing کندی بود که غیر عملی به عنوان روزنامه نگار بود و در واقع یک غیر نظامی. اما در زمان او نوشت محبوب خود پس از جنگ خاطرات آیزنهاور بود mellowed شده. “یک خبرنگار آمریکایی منتشر شده که داستان قبل از انتشار ساعت که خشم دیگر newsmen که حفظ ایمان,” او نوشت. “این حادثه ایجاد شده قابل توجه دیوانگی اما در نتیجه هیچ آسیب واقعی انجام شد جز به نشریات دیگر.”

در طول زمان به کندی اقدامات زیر برخی از تجدید نظر. برای اولین بار به انجام این کار شد نیویورکر را A. J. Liebling. نوشتن که همان ماه Liebling گفت: این سوال که آیا وعده “اخاذی” از یک روزنامه نگار توسط مردان نظامی در یک هواپیمای نظامی چند هزار پا بالاتر از یک منطقه جنگی “است و هر نیروی اخلاقی” یک سوال برای متکلمان. سه سال بعد در ماهنامه آتلانتیک منتشر مبارز قطعه کندی که در آن او گفت که او می خواهم دوباره آن را انجام دهد.

در عین حال با وجود تجربه و دانش و مهارت های زبانی اد کندی بود هرگز دیگر با توجه انتساب به عنوان یک خبرنگار خارجی. تردید او موجب شد کاملی توسط نیویورک تایمز که زد خود V-E داستان روز تحت یک بنر, تیتر, ارسال, شادی نیویورک جریان به خیابان ها پس از آن منتشر سرمقاله روز بعد excoriating خبرنگار که تا به حال مبله داستان.

باب Considine که مشغول به کار برای یک رقیب سرویس خبری در طول جنگ و بعد از آن کمک به کودک اموزش نوشتن زندگینامه زده بود با طنز. او مقصر کندی کارفرمایان برای چسباندن خود ، “اگر AP به حال جوجه کشی از او” Considine گفت: “Ed یاد می شود به عنوان بی باک خبرنگار را دیدم که او وظیفه و پاسخ تماس بگیرید.”

کندی زیرفشار به کالیفرنیا مطلقه و بدون او تنها فرزند یک دختر او شده است می خواهم به. او یک کار به عنوان سردبیر از سانتا باربارا اخبار-مطبوعات و سپس رفت دورتر در شمال مرکزی کالیفرنیا ساحلی شهر مونتری در سال 1949. به عنوان سردبیر و کاردانی ناشر Kennedy تبدیل کاغذ های محلی در اطراف مکمل پوشش خود را از باغ باشگاه ها و مانند آن با صفحه اخبار و تحلیل رویدادهای جهان است که او خودش را نوشت. مونتری هرالد حال تبدیل شدن به یکی از بهترین مقالات در این کشور در اواخر سال 1963 زمانی که 58 ساله اد کندی پا بیرون از سالن و به خیابان جایی که او با یک ماشین تصادف و کشته شدند. نزدیک به 50 سال بعد او به کمک خود را دریافت کنید خاطرات منتشر شده توسط دانشگاه ایالتی لوئیزیانا را فشار دهید. همان سال 2012 AP به طور رسمی صادر شده پس از مرگ یک عذرخواهی به آن زمانی پاریس دفتر رئیس. یک جنبش به وجود آمد به طور خلاصه به او جایزه پولیتزر جایزه.

که اتفاق نمی افتد اما ادای احترام اتصالات به اد کندی در کالیفرنیا شهر ساحلی. آن را در یک پلاک کوچک در پارک شهر و در آن آمده است: “او به جهان یک روز اضافی از شادی.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de