خبرنگاران تست حریم خصوصی محدودیت بر روی یخ نازک

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در اواخر ماه مارس واشنگتن پست سردبیر ارشد مارک فیشر نوشت: یک مقاله با عنوان “او خواست صرفه جویی در اقتصاد بیش از حفاظت از کسانی که ‘نمی تولیدی’ از coronavirus. سپس او مواجه امریکا خشم.” در انجام این کار, Fisher فورا محوری خود را به در حال اجرا روزنامه نگاری اختلاف است.

دلیلش این است که “او” در تیتر نمی شد برخی از شناخته شده ، فیشر کل داستان حول یک صدای جیر جیر توسط اسکات مک میلان تقریبا ناشناخته کالیفرنیا وکیل با چند صد نفر از پیروان. McMillan نوشته بود چیزی در مورد کوروناویروس پاسخ است که بسیاری از مردم در اعتراض به شوخ طبعی: “مشکل اساسی این است که آیا ما در حال رفتن به مخزن کل اقتصاد را به صرفه جویی 2.5 درصد از جمعیت است که (1) به طور کلی گران برای حفظ و (2) و نه مولد.”

گفت که این موجب “امریکا خشم” است که احتمالا یک ناخالص اغراق – چند هزار نفر توییتی خود را دوست نداشتن از مک میلان حساس دهید. صدها نفر از جمله شعلهور شدن اتفاق می افتد در توییتر در هر روز است. نظرات مثل اتصال به اینترنت – هر کس یکی رو.

در اینترنت زبان وجود دارد خاص موهن مدت برای چه فیشر انجام داده بود: “Nutpicking.” Definitionally آن را در جایی بین گیلاس چیدن و nitpicking. Nutpicking یک نوع مغالطه که در آن شما را انتخاب کنید به وضوح افراطی نظر و عمل به عنوان اگر آن را نماینده ای از احساسات یک گروه گسترده ای از مردم است.

واکنش به Fisher داستان متوقف نمی در nutpicking ، او چیز دیگری که تحریک برخی از خوانندگان: او به کرات از داستان خود را در توییتر: “اسکات مک میلان یک زن 56 ساله وکیل توییتی که آن را حیاتی برای احیای اقتصاد نسبت به نجات افرادی که ‘نه مولد مانند افراد مسن و ناتوان. بنابراین من او را به نام پدر و مادر.”

این ایده که یک روزنامه نگار واشنگتن پست می شی به صورت تصادفی نظر در اینترنت و تماس آن شخص را پدر و مادر به تحقیر او مجموعه ای از مردم ، بالا پاسخ به فیشر است یک صدای جیر جیر تماس او را “[expletive] خون آشام قطعه [expletive]” است که از 7000 دوست دارد و با وجود بیش از هزاران نفر تصویب اضافی انتقادات. معلوم فیشر خود را صدای جیر جیر به مراتب بیشتر دوست نداشتند از صدای جیر جیر که گفته هم زده “امریکا خشم.”

متاسفانه چند نفر زحمت در واقع به عنوان خوانده شده داستان خود را. خود را به خوبی گردد و حساسیت قطعه نوشته شده کاوش نقطه مک میلان tweet – و او در مصاحبه McMillan به عنوان به خوبی به عنوان پدر و مادر خود را در یک راه است که نمی توان موضوع داستان چندان اشتیاقی. داستان است که تقریبا مورد مطالعه در نا امیدی جان Q. است و احساس در حالی که از آمدن به شرایط با این فصل هزینه ها و خطرات مرگبار دولت coronavirus پاسخ.

تاکید بر تقریبا – این غیر ممکن است به موج دور تفرقه سیاسی زاویه داده شده که McMillan محافظه کار است و رسانه ها به ندرت برجسته لیبرال افراط گرایی است. بیشتر وجود دارد یک سوال مشروع به خواسته می شود در مورد اگر ملی روزنامه نگاران باید همیشه بالا بردن عقاید سیاسی از شهروندان خصوصی در رسانه های اجتماعی.

این است که 30 سال پیش زمانی که بعد از چند هفته هیچ اثری از بحرانی اخبار داستان در مورد کسی که عقب رفتن archives تنها در دسترس توسط میکرو فیش. آیا این عادلانه است که هر دیدگاه کارفرما یا مشتری از مک میلان در حال حاضر مقابله با این داستان به عنوان گوگل بالا نتیجه ؟ صدای جیر جیر است که الهام گرفته از داستان حتی ممکن است ثابت کند نماینده مک میلان افکار خود. زندگی در جهانی همه گیر شده و بیش از یک چند به طور معمول مسئول مردم عمل می کنند و یک کمی دیوانه و شروع به فکر کردن غیر قابل تصور است.

و در حالی که کسانی که شی به مطبوعات معرض خصوصی شهروندان نیازی به موشکافی باید انجام کاری سازنده تر از پرتاب ناسزا و خشم خود را کاملا نابجا. شده اند وجود دارد برخی از واقعا فاحش نمونه هایی از روزنامه نگاران با هدف قرار دادن شهروندان خصوصی خود را بیش از رسانه های اجتماعی فعالیت – با اثرات مضر است.

در سال 2014 الیزابت Lauten ساخته شده برخی از سخنان در Facebook انتقاد از ظاهر و رفتار ساشا و مالیا اوباما ، فرزندان چهره های سیاسی به طور کلی خارج از محدوده دلایل بسیار خوب اما واقعیت این است که پس از آن ناشناخته Lauten مشغول به کار به عنوان یک کنگره دستیار ساخته شده داستان تنها حاشیه ارزش خبری دارند. Lauten به سرعت عذرخواهی کرد و حتی استعفا از شغل خود در کنگره است.

در عین حال واشنگتن پست و خار از طریق ستون Lauten نوشت: برای کالج روزنامه و لایروبی تا این واقعیت که او تا به حال شده است به اتهام دزدی از مغازه در فروشگاه 14 سال پیش از آن – حتی اگر این اتهامات را رد کرد. همه شبکه سه پخش اخبار را پوشش Lauten را سیار سخنان آیا به عنوان “Good Morning America” و ان بی سی “امروز نشان می دهد.” دو خبر کامیون پارک شده در مقابل خانه پدر و مادر. Lauten رفتار بسیار بیشتر بخشایش از آنچه رسانه ها انجام داد به او.

در سال گذشته 24 ساله کارسون پادشاه رفت و ویروسی آنلاین هنگامی که ESPN پخش فیلم از او را نگه داشتن یک امضای درخواست مردم حاضر به Venmo او آبجو پول است. نقدی شروع به ریختن در و پادشاه تصمیم گرفت به نوبه خود بد نامی خود را به جمع آوری کمک برای آیووا بیمارستان کودکان. Anheuser-Busch به زودی پیوست او اعانه. در روند پروفایل پادشاه Des Moines Register تصمیم گرفت که دو نژادپرستانه جوک شاه ساخته شده در توییتر زمانی که او 16 سال بودند ارزش خبری دارند. شاه در یک کنفرانس مطبوعاتی به عذر خواهی برای توییتهایی اما پس از آن Anheuser-Busch متوقف شده بود حمایت پادشاه اعانه. در این مورد واکنش های عمومی قطعا به نفع شاه که مطرح شده بیش از 3 میلیون دلار برای کودکان بیمار. Des Moines ثبت نام به پایان رسید تا شلیک خبرنگار نوشت که از مردم شروع به ترکیب از طریق خود زندگی دیگری سرزده نفس بیش از حد.

نمونه هایی از رسانه های افراطی فراوانند و عصبی عمومی نیست و تنها دلیل مطبوعات باید محتاط تر زمانی که لحاف موضوع تصادفی اینترنت نظرات. در بهمن ماه سال گذشته دیوان عدالت کلارنس توماس بود و غرق در افکار عمومی در مورد نیاز به ارزیابی مجدد افترا ، این سخنان نمی آمد در خلاء است.

توماس صحبت شد در مدت کوتاهی پس از این دیوانگی بیش از یک نوجوان از کنتاکی را کاوینگتن دبیرستان بود هتاکان توسط یک embarrassingly نوار زیادی از روزنامه نگاری استقرار که گزارش شده است که او مورد آزار و اذیت یک بومی آمریکایی در طول یک تظاهرات در پایتخت کشور است. این گزارش بر اساس دیوانه وار اینترنت فعالیت برخی از آن عمدا گمراه کننده و بر اساس این واقعیت که دانش آموز بودم امریکا بزرگ دوباره کلاه. پرونده های حقوقی علیه رسانه ها هنوز هم در حال انجام است اما سی ان ان در حال حاضر حل و فصل.

به من توضیح داد که در جای دیگر دهه حقوقی سوابق chipping دور در افترا استانداردهای مندرج در 1964 را نقطه عطفی نیویورک تایمز در مقابل سالیوان دیوان عالی کشور مورد در حال آمدن به سر. وقتی که می آید به رسانه ها تعامل قضات و داوران باید به طور معمول پایین آمدن در سمت راست به حریم خصوصی بیش از آزادی مطبوعات. (آیا فقط به حرف من برای آن – Tulane قانون استاد امی Gajda نوشته شده است کتاب “متمم اول قانون اساسی حباب: چگونه حریم خصوصی و Paparazzi تهدید مطبوعات آزاد” در مورد این موضوع.)

نقض حریم خصوصی در حال حاضر نابود آنلاین تلخیص Gawker در مورد درگیر گزارش سوء استفاده جنسی از هالک هوگان شناخته شده ، افترا استاندارد برای گزارش شهروندان خصوصی به مراتب کمتر بوده است.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>