تکرار مجرم جنسی می شود روز آزادی مشروط با وجود خطر reoffending

محتوای مقاله

مردی که محکوم شده دو بار از فریب دختران نوجوان از طریق رسانه های اجتماعی صادر شده است و بعد آزادی مشروط, حتی اگر او این است که از نظر در معرض خطر بالایی از reoffending.

هیئت مدیره اداره آزادی مشروط کانادا تصمیم به اعطای دیوید Rossy, 33, آزادی مشروط در این هفته به دلیل قانونی خود را آزادی نزدیک است. با توجه به نوشته خلاصه ای از تصمیم هیئت مدیره احساس کرد که به تدریج او را آزاد و به جامعه بود یک گزینه بهتر از انجام هیچ چیز قبل از او به طور خودکار واجد شرایط برای اکران در زمانی که او می رسد که دو سوم علامت گذاری از جمله این سقوط.

“خطر از تکرار جرم سال ارزیابی شده است به عنوان بالا و کلی خطر (ارزیابی) به عنوان متوسط از” آزادی مشروط هیئت مدیره که در تصمیم گیری آن است. او تا به حال مورد بررسی قرار گرفته است که در یک دسته بندی که در آن 50 درصد از مشابه مجرم هستند به احتمال زیاد به reoffend ظرف سه سال از انتشار.

این COVID-19 همه گیر نیز تحت تاثیر این آزادی مشروط هیئت مدیره تصمیم. او در مورد تیم مدیریت افرادی که آماده کردن یک مجرم برای آزادی توصیه هیئت مدیره است که اگر آن بود به او بدهد بعد آزادی مشروط باید آن را “موثر به عنوان به زودی به عنوان ممکن است در درون محدودیت های فعلی مربوط به COVID-19 و امکان نفوذ در اداره خدمات تادیبی کانادا عملیات.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net