تشکر. ولاسکز تشخیص داده شده با فرض coronavirus عفونت’ تنها چند روز پس از مجلس رای

ولاسکز, 67, است که در گروه سنی است که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از تعیین به عنوان در معرض خطر و توصیه می کند در برابر سفر در طول بیماری همه گیر. با توجه به CDC “مسن” و کسانی که با “جدی شرایط پزشکی مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت و بیماری های ریوی هستند در معرض خطر جدی COVID-19 بیماری است. کنگره اتحاد 194 نفر که 65 سال یا مسن تر است که با توجه به سازمان بهداشت جهانی است که به طور کلی مورد توافق سنی در جهان توسعه یافته برای مردم در نظر گرفته مسن و یا افراد مسن.

روز جمعه مراسم ویژه چندین قانونگذاران در CDC را در معرض خطر براکت از جمله پلوسی که تبدیل 80 در هفته گذشته اکثر شلاق James E. Clyburn, 79, کانکتیکات, دموکرات, رزا DeLauro, 77, اورگان, دموکرات, Peter A. DeFazio, 72, و آب های, 81.

پیوستن به ولاسکز در رای جمعه شد و دیگر دموکرات ها که نشان دهنده بخش هایی از شهر نیویورک با وجود دستورالعمل های توصیه می شود که خود به قرنطینه از 14 روز برای هر کسی که ترک آن منطقه یک نقطه داغ برای گسترش ویروس. CQ رول تماس خال خال مظنونان حمله به دانشگاه اسکندریه Ocasio-Cortez, Hakeem Jeffries, آدریانو, Espaillat, ایوت D. Clarke, Gregory W. Meeks و فضل Meng.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de