Rep. بره Outraised با رقیب جمهوری خواه در بهبهان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

لبنان. — شان Parnell چیزی چند رقبا و یا سیاسی تازه کار را انجام دهد. او outraised وقت خانه دموکرات او چالش برانگیز است حتی اگر 2020 چرخه انتخابات است و انتظار نمی رود که به نوعی به جمهوری خواهان.

Parnell یک ارتش ایالات متحده در مبارزه با کهنه افزایش چشمگیر $717,364 در سه ماهه دوم در مقایسه با تشکر. کونور بره یک شخص نظامی که مطرح $444,184 در پیشنهاد خود را برای دفاع از خود غرب پنسیلوانیا خانه صندلی.

“یک وقت گرفتن outraised توسط یک رقیب است که اغلب یک پرچم قرمز در مجلس نمایندگان و سنا نژادها و Parnell یکی از تنها تعداد انگشت شماری از جمهوریخواهان در رقابتی مناطق به outraise دموکراتیک فعلی گفت: Kyle Kondik مدیریت سردبیر Sabato کریستال توپ حزبی تحلیل سیاسی از دانشگاه ویرجینیا مرکز سیاست است. “که پر در Parnell کلاه.”

بره اولین پیروزی آمد و در بهار سال 2018 زمانی که او برنده باریک انتخابات ویژه مسابقه برای 18امین کنگره منطقه; بره برنده دوباره و این بار به راحتی در یک تازه ساخته حومه صندلی در سال 2018 انتخابات بیش از همکار کنگره کیت Rothfus یک جمهوری خواه است. پنسیلوانیا دادگاه عالی ایالت redrew مناطق اواسط چرخه در سال 2018 یک حرکت است که بسیاری از استدلال مورد علاقه دموکرات ها. در حال حاضر پنسیلوانیا خانه هیئت حزبی تقسیم است نه جمهوری خواهان و نه دموکرات.

به عنوان Kondik هشدار داد: “Parnell در حال رفتن به مجبور به اجرای قوی در مبارزات انتخاباتی به نفع خود به عنوان یک رقیب در این منطقه به خصوص اگر به طور کلی محیط زیست برای جمهوری خواهان ضعیف است. پول یک بخش کلیدی از در حال اجرا یک قوی کمپین اگر چه این تنها چیزی است. در سه ماهه دوم سال 2018, 56 دموکرات outraised جمهوری خواه امتیازهای اما کمتر از نیمی از آنها برنده پس از آن همیشه نشانه آن است که یک وقت در حال رفتن به از دست دادن.”

منطقه طراحی شده است برای هر دو نامزد است. این محدوده از نظر فرهنگی محافظه کار طبقه کارگر و اتحادیه خانوار در شهرستان بیش از حد که دیده می شود یک تجدید حیات اقتصادی با تشکر به ethane ترقه گیاه, تحت ساخت و ساز به مناطق روستایی و exurban رای دهندگان در Butler County, به شدت جمعیت مترقی و ثروتمند Mt. لبنان و حومه در Allegheny County که بره صفحه اصلی تماس.

یکی ممکن است مانع برای Parnell است که این منطقه به دلیل آن حومه رای دهندگان ممکن است یکی از آن مکان که سوئیچ از رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 به بایدن در سال 2020 است. مغلوب ساختن پیشی جستن برنده این منطقه توسط برخی از 10,000 آرا در سال 2016; بهداشت ، پت Toomey که زد همان سال آن را به دست آورد و تنها با بیش از 16000 رای.

اگر جو بایدن همچنان برتری خود را در پای صندوق های رای می کند و در نهایت برنده این منطقه Parnell در حال رفتن به مجبور به انجام چیزی است که نسبتا نادر است و از گذشته انتخابات ریاست جمهوری چرخه: شکست یک وقت در حالی که وقت ریاست جمهوری نامزد غالب است. و هنگامی که این اتفاق افتاده در سال های اخیر آن را اغلب به دلیل وقت مشکلات جدی داشتند اما بره نه به حال یک رسوایی در همه. مشکل او چیز دیگری است: جمهوری خواهان – و این همیشه مورد نیست – به نظر می رسد که نامزد نامزد راست به مخالفت با او.

استرس ضعیف بره جمع آوری کمک اعداد قرار می گیرد که او 29th در پول نقد در دست و 26th به طور کلی در لیست 31 دموکرات عضو مجلس نمایندگان از صندلی در مغلوب ساختن پیشی جستن-برنده مناطق نشان داد نشانه هایی از توزین در کمپین زمانی که کلمن بره یک کمپین رسمی و برادر کنگره را بازتوییت کرد احساسات این آخر هفته که Parnell می تواند به “سوختگی در جهنم و مرگ است.”

در حالی که این مسابقه بیشتر پايتخت برچسب گذاشته شده توسط عنوان مزیت بره خود را بدون زرق و برق تلاش در جمع آوری پول به راحتی می تواند نشانه ای از یک کمپین نه گرفتن حریف خود به طور جدی و یا به دنبال گذشته این انتخابات به یکی دیگر. که مشخصه ترین چاشنی استراتژیست هشدار می دهد یک رقیب باز ویژه یک رقیب به عنوان قوی به عنوان Parnell است که همیشه در مرحله قفل با یک رئیس جمهور منفور و نمایش تمایل به درخواست رای دهندگان او چگونه می توانید درآمد خود را رای.

توجه داشته باشید: Salena Zito است که نویسنده با براد تاد از “بزرگ شورش: در داخل پوپولیستی ائتلاف شکل دهی مجدد سیاست آمریکا است.” (تاد یک استراتژیست کمپین برای شان Parnell.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید