قیمت اجاره پایین در کلگری اما جمعیت های آسیب پذیر هنوز هم احساس تنگنا

قیمت اجاره بها در حال انداختن در کلگری اما این بدان معنی نیست که کسانی که بیشترین نیاز به مسکن در حال پیدا کردن جای پایی در بازار می گویند ضد فقر طرفداران. کریستال شیک / Postmedia

متوسط اجاره آپارتمان در کلگری کاهش یافته است شش درصد در سال گذشته اما ضد فقر طرفداران می گویند بیشتر در کار است که هنوز هم مورد نیاز برای پاسخگویی به نیاز مسکن در این شهر از آسیب پذیر ترین مردم.

همانطور که از ژانویه کلگری تا به حال 17-بیشترین متوسط اجاره ماهانه برای یک اتاق خواب خانه در کانادا در $1,227 با توجه به ملی اجاره گزارشی از اجاره.ca و اغل گاو یا حشم تحقیق و مشاوره است.

گزارش تجزیه و تحلیل نرخ و روند در بازار اجاره برای 30 شهرستانها در سراسر کانادا با به ثمر رساندن شش آلبرتا شهرستانها در محدوده مقرون به صرفه برای اجاره.

کلگری همراه با Fort McMurray به عنوان رتبه آلبرتا priciest شهرستانها برای اجاره واحد است. کلگری نیز تا به حال 18-بیشترین متوسط اجاره ماهانه برای یک واحد دو خوابه در $1,448.

از ژانویه 2019, Calgary, متوسط اجاره یک آپارتمان کاهش شش درصد با توجه به مطالعه است.

اما در حالی که این یک “گام در مسیر درست” آن تاثیر نمی گذارد کسانی که تلاش بیشتر برای پرداخت هزینه های مسکن با توجه به Meaghon رید, مدیر اجرایی, پر جنب و جوش جوامع کلگری.

“ما شنیده نشده است که شش درصد به trickling به افرادی که به آن نیاز دارند و به این دلیل است که میانگین اجاره شد و برای رسیدن به هر حال به آنها گفت:” رید که سازمان غیر انتفاعی برای طرفداران استراتژی های بلند مدت برای مقابله با ریشه های فقر در کلگری.

“سوال واقعی این است که ‘است که وجود دارد در دسترس بودن و مقرون به صرفه مسکن واحد در شهرستان ؟” و ما می دانیم که وجود دارد کاملا یک لیست انتظار.”


تغییر سالانه در ميانه اجاره آپارتمان برای اجاره, انتخاب شهرداری در کانادا ژانویه 2020

اجاره.ca

هفته گذشته دولت فدرال اعلام کرد این امر سرمایه گذاری $24.5 میلیون نسبت به ساخت و ساز مقرون به صرفه اجاره ساختمان در غرب کلگری.

ساختمان در لبه غربی از شهرستان در حال توسعه توسط ترومن خانه را سالانه اجاره مجموعه در کمتر از 30 درصد از کلگری متوسط درآمد خانوار ، حداقل 31 واحد برگزار خواهد شد و یا در زیر سطح است که برای 21 سال است.

ساخت و ساز ساختمان به پایان خواهد رسید در ماه ژوئن 2021.

HomeSpace جامعه خیریه توسعه دهنده املاک و مستغلات نیز به مجموعه اعلام 51 واحد مسکن و توسعه در کلگری Beltline محله در روز پنج شنبه.

“ما هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن در ما مقرون به صرفه مسکن فایل” شهردار ناهید jasper de valk گفت: Feb. 11. “استراتژی ما خواستار 15,000 واحد در غیر فضای بازار و ما همچنان به کار با شرکای خود در دولت فدرال و استانی به اطمینان حاصل شود که هر کس در کلگری دسترسی به مسکن.”

مرتبط

رید گفت: در بسیاری از کلگری پرداخت بیش از 60 درصد از درآمد خانوار در مسکن.

“این بدان معناست که شما هیچ بافر اگر هر چیزی می رود, آهنگ,” او گفت:.

“هنگامی که شما بیش از آن است که 30 درصد شما بیشتر احتمال دارد به سقوط به فقر است.”

کلگری مسکن Co. مدیر سارا, Woodgate گفت کلگری “افتاده واقعا دور پشت” سایر شهرستانها در مسکن مقرون به صرفه فایل به عنوان مقرون به صرفه واحد نمایندگی تنها سه درصد از این شهر را در سهام مسکن. به طور متوسط برای شهرستانها عمده در سراسر کانادا است که شش درصد است.

که ترجمه را به فاصله حدود 15000 خانه به دیدار با میانگین ملی برای مراکز شهری.

فقط 28 درصد از کلگری سهام مسکن در حال حاضر شامل اجاره واحدهای, با توجه به, Woodgate.

رید گفت: این آمار نشان می دهد نیاز به مسکن بیشتر مقرون به صرفه گزینه های در سراسر شهر که باعث افزایش احتمال که مردم را نمی خواهد سقوط به باقی می ماند و یا در فقر است.

او افزود که در اکتبر سال گذشته بودجه استانی شامل 24 درصد کاهش در بودجه برای اجاره, یارانه ها, خروج مردم در دیگر لیست انتظار برای مسکن مقرون به صرفه در کلگری.

“آنچه ما می دانیم در این شهرستان است که یکی در شش Calgarians یکی paycheque دور از تباهی مالی از بودن قادر به پاسخگویی به نیازهای اولیه خود را,” او گفت:.

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de