از راه دور رای گیری? رند پل COVID-19 تشخیص دهید بیشتر بحث

با وجود رهبران کنگره موقعیت که کنگره نیازی به در نظر گرفتن از راه دور رای گیری در نور از coronavirus بیماری همه گیر تشخیص دیابت رند پل با COVID-19 نگه داشته است موضوع زنده در بالاترین سطوح — از جمله در کاخ سفید است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه با تایید این ایده از کنگره راه اندازی از راه دور رای گیری روش “به طور موقت” بعد از پل یک جمهوری خواه کنتاکی آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

“من قطعا به نفع آن جایی که آنها می تواند از راه دور از برخی از خارج از محل” به رئیس جمهور از وی خواست در مورد این ایده در طول روزانه coronavirus کنفرانس خبری.

“من فکر کردن در مورد آن امروز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “شما می توانید بسیاری از سناتورها و بسیاری از اعضای خانه. … شما می توانید تعداد زیادی” که COVID-19.

با وجود آن احساسات, اما, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و تیم خود را به خار این ایده. روز یکشنبه به مجلس سنا تلاش برای یکی شدن در حدود یک سوم بسته محرک برای مقابله با عواقب بیماری همه گیر مک کانل با اشاره به خانه اش-دولت همکار و همچنین به عنوان چهار سناتور جمهوریخواه خود در قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im