REM اعلام کرد اما یکی از جدید خود را با نام ایستگاه

جدید نهایی نام بعد خواهد آمد پنج شنبه برای ایستگاه است که باعث شده است تا بیشتر بحث — Griffintown.

این Réseau بیان métropolitain اعلام کرده است که نام رسمی آن ایستگاه را به یاد زمانی که نور جدید-شبکه راه آهن آغاز می شود عملیات شروع سال آینده.

دلار 6.3 میلیارد نور-شبکه راه آهن راه اندازی خواهد شد در فاز بین 2021 و 2023. این شبکه را بیش از موجود Deux-Montagnes آموزش خط و اضافه کردن ایستگاه های به لینک Edouard-Montpetit و مک گیل ایستگاه های مترو. آن را نیز اجرا بیش از پل چاپلین به بروسار لینک به فرودگاه و اجرا در امتداد بزرگراه 40 نسبت به Ste-Anne-de-Bellevue.

در حالی که بسیاری از نام ایستگاه در Deux-Montagnes خط باقی خواهد ماند همان موجود روکسبورو-Pierrefonds ایستگاه خواهد بود تغییر نام داد Pierrefonds-روکسبورو و Mont-Royal ایستگاه خواهد بود تغییر نام ویل-Mont-Royal. یک ایستگاه در St-Laurent به عنوان حمل و نقل نقطه برای قطار که از Mascouche موقت به نام A40 را به طور رسمی به نام Côte-de-Liesse. این ایستگاه در غرب شعبه از این خط خواهد بود به نام Des منابع فرویو-Pointe-Claire, Kirkland و l’Anse-à-l’Orme. این ایستگاه در Technoparc خواهد بود به نام ماری کوری در حالی که فرودگاه ایستگاه خواهد بود به نام YUL-مونترآل-ترودو-فرودگاه.

ایستگاه ها به سمت ساحل جنوبی خواهد بود به نام Île-des-Soeurs, پاناما, Du Quartier و بروسار.

جدید نهایی نام بعد خواهد آمد پنج شنبه برای ایستگاه است که باعث شده است تا بیشتر بحث — Griffintown.

شهردار مونترال گذرد پلانت گفته بود او را به نام آن ایستگاه برای نخست وزیر سابق برنارد Landry, تصمیم گیری است که جلب خشم از شهر ایرلندی جامعه چه کسی خواهد بود که در ایستگاه به مناسبت تاریخچه شهر ایرلندی جامعه است. ایستگاه است که برنامه ریزی شده ساخته شود نزدیک به یک یادبود و یک سایت دفن برای برخی از 6000 ایرلندی قربانیان تیفوس که فرار کرد ایرلندی قحطی سیب زمینی.

این داستان به روز خواهد شد.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su