آزادی مذهبی در زمان Coronavirus

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در مارس 2, بیل د Blasio تشویق نیویورکی “با زندگی خود را.” شهردار بزرگترین شهر آمریکای رفت تا آنجا که به ارائه پیشنهادات خاص که در آن فیلم های آنها باید بروید ببینید. به خوبی به هفته دوم ماه زمانی که دیگر شهرهای بزرگ شد ممنوعیت تجمعات و رئیس جمهور تهمت به حالت تعلیق در سفر به آمریکا از اروپا و د Blasio ادامه داد: به فشار این ایده است که کسب و کار به عنوان معمول بود و بهترین پاسخ به ظهور coronavirus بیماری همه گیر. او در برابر فشار برای تعطیل کردن مدارس دولتی به شدت بالا که مشاوران راه اندازی یک شورش.

فقط روز بعد de Blasio که دموکراتیک پیشنهاد برای رئیس جمهور در سال گذشته هرگز آن جای پا بود castigating رئیس جمهور تهمت برای عدم بلند کردن انگشت “برای زادگاه خود.”

“من نمی تواند بی پرده به اندازه کافی” شهردار گفت: “دیدار با مطبوعات است.” “اگر رئیس جمهور عمل نمی کند مردم را که مرگ را زندگی کرده اند در غیر این صورت.”

به سختی دو هفته گذشته بود از او telegraphed خود نادر سوار مترو به عنوان یک مدل برای آرام coronavirus تصورات غلط و ترس. در یکی دیگر از به نوبه خود در اطراف در روز یکشنبه شهردار تهدید کرد که پلیس به جلو و سواران از شلوغ مترو اتومبیل اگر آنها نبودند اجتماعی فاصله.

اما د Blasio آخرین تلاش برای به بازی گرفتن پیامدهای بسیار فراتر از شهر جدید مترو در منطقه خواهد شد و به احتمال زیاد معطل فراتر از COVID-19 بحران است. این موجب یک بحث ملی بیش از این جدایی کلیسا و دولت و اساسی متمم اول قانون اساسی تضمین می کنند که آمریکایی ها حق دارند به ورزش عبادت است.

صحبت با ساکنان شهر در روز جمعه و شهردار و با صدور یک هشدار شدید به رهبران مذهبی که او به دستور پلیس تعطیل خدمات مربوط به بیش از 10 نفر است. اگر این شرکت خودداری کرد و به او وعده داده شده جریمه و سپس آن را در زمان یک گام بیشتر, تهدید به “دائم” توقف نهادهای مذهبی توانایی برای جمع آوری.

“من نمی گویم که با هر گونه شادی” گفت: de Blasio که مطرح شد کاتولیک اما در حال حاضر نمی کند متعلق به یک کلیسا و ترجیح می دهد خود را “معنوی” و نه مذهبی. “این آخرین چیزی است که من می خواهم به انجام این کار چون من درک می کنیم چقدر مهم مردم ادیان هستند به آنها و ما نیاز به ایمان ما در این زمان بحران. اما ما لازم نیست اجتماعات است که مردم به مخاطره می اندازد.”

“هر کس دستور داده شده است که اگر آنها را عبادت خدمات در رفتن آنها را به مقامات این جماعت و به آنها اطلاع داد که آنها نیاز به متوقف کردن خدمات و پراکنده ادامه داشته باشد. “اگر آن اتفاق نمی افتد آنها را به اقدام اضافی به نقطه جریمه و به طور بالقوه بسته شدن ساختمان به طور دائم. دوباره آغاز خواهد شد که در این آخر هفته.”

آن را بسیار ممنوعیت تجمعات مذهبی که زحمت رهبران معنوی. بسیاری از کلیساها, کنیسه ها و مساجد در حال حاضر مطیع قوانین مشابه با هدف مسطح همه گیر منحنی قرار دادن در محل در سراسر کشور. اما تهدید بسته شدن کلیساها و دیگر گروه های مذهبی برای همیشه موجب بزرگترین میکند.

اول آزادی, موسسه محافظه کار سازمان با تمرکز بر حفاظت از آمریکایی ها توانایی عمل به دین از انتخاب خود گفت: de Blasio بیانیه عبور از خط حفاظت از مردم در یک بیماری همه گیر به توتالیتر عمل در برابر کلیسا و نهادهای مذهبی. این گروه قبلا صادر یادداشت تصریح می کند که کلیسا باید مطابق با دولت هدایت در برابر گروه تجمعات در حالی که همچنان به خدمت به جوامع خود را به عنوان طولانی به عنوان قوانین موقتی هستند و به طور مساوی اعمال می شود به دیگر اجتماعات بزرگ. هدایت شد و بر اساس حکم دیوان عالی و احکام روشن است که دولت هرگز نمی تواند هدف و یا به طور خاص بی اعتباری نهادهای مذهبی.

“مردم آمریکا را تحمل زیادی در طول یک ملی همه گیر” برای اولین بار آزادی در بیانیه ای گفت. “آنها نمی خواهد تحمل دولت تهدیدات به طور دائم نزدیک خانه عبادت. چنین بی دقتی بحث عمده De Blasio مضرات توانایی کلیسا و دولت با هم کار کنند.”

شناخته شده دیگر رهبران مذهبی مسیحی و نویسندگان وزن در.

“شهردار de Blasio شما تجاوز خود را به مرزهای” اعلام کرد یک op-ed در پست مسیحی.

“در حالی که من با شما موافقم که کلیساها & کنیسه نیاز به ماندن بسته در طول این بحران @NYCMayor د Blasio است اساسا overreached اینجا ایم” جوئل C. روزنبرگ یک مسیحی انجیلی و پرفروش ترین رمان نویس است. “هیچ مقام دولتی باید تهدید به بستن کلیساها و کنیسه ها به طور دائم.”

شورای پژوهش خانواده برچسب de Blasio را رهنمود “کاملا نامتناسب – نه به ذکر است … خلاف قانون اساسی است.” کریستن Waggoner از اتحاد دفاع از آزادی اشاره کرد که بسیاری از کلیساها را با کمال میل حاضر به همکاری با دولت های فدرال و دولت های ایالتی و محلی به سرعت گسترش ویروس اما مقامات نباید اشتباه به همکاری برای این تصور که ورزش از دین است “راست از راحتی و یا لوکس لذت می برد و در طول زمان خوب است.”

اما بیل د Blasio را استبدادی انگیزه بودند و نه منحصر به فرد است. در ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم صدور یک فرمان ساخت آن را یک جرم به برگزاری یک کلیسا سرویس با بیش از 10 نفر است. میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer ممنوع اجتماعات بزرگ از جمله کسانی که در کلیساها و نهادهای مذهبی و پس از آن رفت و بیشتر تهدید “اقدامات اداری” در برابر پزشکان تجویز مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین سولفات (که رئیس جمهور تهمت است عنوان کرد “پتانسیل تغییر بازی” در درمان coronavirus).

شده اند وجود دارد چند خوبی به اطلاع عموم استثنا به ممنوعیت تجمعات مذهبی در لوئیزیانا اوهایو و فلوریدا که در آن عبادت از megachurches با حضور خدمات در سرپیچی از دستور دولت است. و پنسیلوانیا پاستور عناوین ساخته شده سه شنبه برای امیدوار کننده برای سازماندهی یک “وودستاک”-مانند خدمات کلیسا در اعتراض stay-در-خانه, سفارشات, قرار دادن شرکت کنندگان در معرض خطر برای گسترش و یا ابتلا به COVID19. اما حتی او به نظر می رسید برنامه ریزی ترشح نافرمانی از آنجا که بسیاری از کشیشان دیگر نیست.

“من شرمنده هستم که [یک کشیش فلوریدا] دستگیر شدند. من شرمنده که زمانی که آنها می خواستند به بازداشت مبلغان برای داشتن کلیسا در کل دولت وجود دارد تنها یک آمده برای” این واعظ مبلغ یونس Shuttlesworth گفت: رسانه ها.

یک کلانتر که دستگیر تمپا پاستور برگزار شد یک کنفرانس خبری پس از این حادثه. او گفت: large یکشنبه که در آن عبادت دیده می شد شلوغ شانه به شانه نشان داد “بی پروا بی توجهی به زندگی انسان” قرار داده و صدها نفر از مردم در جماعت در معرض خطر و هزاران نفر از ساکنان که ممکن است ارتباط برقرار کردن با آنها این هفته در خطر است.

اما کسانی که در نقاط دورافتاده. اکثریت قریب به اتفاق نهادهای مذهبی در سراسر کشور کاهش یافته در راستای ارائه خدمات مجازی جایگزین و تنها خفیف انتقاد از برخی از سخت ترین دولت ممنوعیت اجتماعات کلیسا.

حتی پس از نرتهم سنگین-دست فرمان کاتولیک رای محافظه کار کاتولیک غیر انتفاعی, سیاسی, حمایت, گروه, فشرده او را با احترام به تجدید نظر در آن را اجازه می دهد تا “کوچک مسئول گردهمایی تمرین های اجتماعی فاصله مورد نیاز به دعا برای پایان دادن به این بیماری همه گیر و برای سلامت و ایمنی آسیب پذیر است.”

“درمان مسئول آمریکایی جمع آوری شده را به دعا به عنوان جنایتکاران غیر ضروری و بیش از حد” گروه توییتی.

نرتهم در حال حاضر ناسزا توسط مقامات کاتولیک و پروتستان های انجیلی محافظه کار برای حمایت خود را برای شل شدن قوانین سقط جنین در اواخر مدت نادیده درخواست امید بستن دوشنبه به گسترش ممنوعیت اجتماعات کلیسا بیش از 10 همراه با اقامت در خانه سفارش برای بسیاری از شهروندان کشورهای مشترک المنافع تا 10 ژوئن.

فرماندار همچنین دستور داد همه موسسات آموزش عالی در کشور از جمله دانشکده های خصوصی به توقف در فرد آموزش یک حرکت به ظاهر با هدف آزادی دانشگاه انجیلی در اونورتر به رهبری جری فالول جونیور مدرسه مواجه است انتقاد شدید بیش از آن تصمیم به استقبال دانش آموزان و برگشت در هفته گذشته پس از آن ،

اکثریت قریب به اتفاق از کلاس رفت آنلاین اما علنا گفت که در فرد آموزش لازم بود برای چند انتخاب دوره. اما یکی دیگر از فرماندار دموکرات recalibrated تا حدودی. در میشیگان Whitmer نه تنها معکوس دوره هیدروکسی کلروکین سولفات-او خواسته دولت فدرال برای محموله های مواد مخدر – او همچنین مدوله شده خود را به منظور منع اجتماعات بزرگ به استثنای گروه های مذهبی از هر گونه مجازات پس از دولت و مجلس لی Chatfield منتقل نگرانی های خود را در مورد مجازات به Whitmer.

(دایره اسقفی کاتولیک در سراسر کشور و چندین فرقه های دیگر در حال حاضر به طور داوطلبانه پیروی تعلیق عمومی توده ها و خدمات از طریق پایان ماه آوریل است.)

در مصاحبه با “فاکس نیوز یکشنبه” لنگر جان رابرتز Whitmer توضیح داد که در حالی که او به شدت دلسرد هيأتهاي مذهبي در نور گیر او باور نمی کند که دولت حق دارد به منظور کلیساها به نزدیک است.

“خوب, شما می دانید جدایی کلیسا و دولت و جمهوریخواه مجلس قانونگذاری از من خواست برای روشن است که” توضیح Whitmer. “که منطقه ای که ما نمی باید توانایی به طور مستقیم اجرا و کنترل. ما در حال تشویق مردم هر چند: جمع.”

Chatfield یک جمهوری خواه در زمان برای Facebook برای تشکر از فرماندار برای گوش دادن.

“مردم خدا داده راست به جمع آوری و عبادت و راست امن است توسط هر دو ایالات متحده و میشیگان اساسی است. در حالی که من فکر نمی کنم که راست می توان دور یک فرمان اجرایی من باور دارم که ما به عنوان مسیحیان نیز وظیفه دارند که به عشق ما همکار مرد و نقش خود در جامعه” اظهار داشت Chatfield.

“در زمان ما لغو خدمات به دلیل هواشناس پیش بینی آب و هوای نامساعد. چرا ما این کار را انجام? چون ما می خواهیم مردم را به ایمن ماندن.”

سوزان Crabtree است RealClearPolitics’ کاخ سفید/سیاسی ملی خبرنگار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im