واقعیت تنظیم در کالگری مرد به ضرب گلوله و فلج در باربادوس

کن الیوت که به ضرب گلوله کشته شد در باربادوس است که در حال حاضر در کلگری دوره نقاهت. حسن نیت ارائه میدهد لیندا بروکس

کلگری و شوهر که زندگی تغییر شد و پس از یک خشونت اقدام به سرقت در طول تعطیلات خود را در باربادوس می گوید: واقعیت این است که در تنظیم آنها به عنوان بازگشت به کانادا و یادگیری دو مرد متهم شده اند.

پس از رسیدن به پشت در کلگری در پنجشنبه 65 ساله کن الیوت در حال حاضر دوره نقاهت و دریافت درمان در یک بیمارستان شهرستان پس از ضربه بودن و فلج در طول اقدام به سرقت در تعطیلات محل اقامت در فوریه. در آن زمان تنها 20 ثانیه برای الیوت و همسرش لیندا بروکس’ زندگی به تغییر و تلاش برای آمدن به مقابله با چالش های پیش رو با توجه به بروکس’ دختر, Michelle بود ،

“کن خوشحالم که هر چند او را در بیمارستان برای مدتی. اما واقعیت این است که راه را برای او و او را ناراحت. هر روز این مجموعه در برای او بیشتر و بیشتر به این دلیل که او می بیند پزشکان بیشتر و بیشتر مردم و واقعیت این است که هیچ چیز در حال رفتن به تغییر. او نمی خواهد راه رفتن دوباره گفت:” Tait.

الیوت بروکس و یکی دیگر از زن و شوهر به پایان رسید یک بازی از دستمالی که دو مرد یکی مسلح به یک تفنگ و یک کارد بزرگ و سنگین و پشت سر هم به محل سكونت خود در کلیسای مسیح. مبارزه در گرفت و الیوت برادر راب موفق به گردش دور کارد بزرگ و سنگین و اما ضارب با گلوله تفنگ الیوت. گلوله گذشت رو به پایین به سمت چپ شانه و از طریق ریه قبل از خوابیدن در ستون فقرات خود را.

پس از صرف وقت در یک بیمارستان در فورت لادردیل فلوریدا., که در آن الیوت تحت عمل جراحی این زن و شوهر بود airlifted به کلگری. قبل از اینکه او می تواند شروع توانبخشی الیوت همچنان به دریافت درمان برای آسیب به ریه است.

“وجود دارد یک امداد در داشتن آنها را در خانه و کن تحت سیستم مراقبت های بهداشتی ما در اینجا در کلگری. بدیهی است که آن را کاهش می دهد برخی از استرس گفت:” Tait.

خانواده ی سلطنتی باربادوس نیروی پلیس در روز شنبه که دو مرد دستگیر شده بود در رابطه با سرقت و تیراندازی است. روز دوشنبه خانواده خوانده شده در باربادوس خبری که دو مرد متهم شده بود با تشدید دزدی جدی آسیب بدنی و استفاده از سلاح گرم است.

“دیدن آنها به اتهام تغییر نمی کند که 20-دومین حادثه تغییر زندگی ما برای همیشه” گفت: Tait.

سلطنتی باربادوس نیروی پلیس بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

قبل از حادثه الیوت و Brooks تا به حال برنامه ای برای سفر به جهان در طول دوران بازنشستگی خود را و کروز به شرق کانادا در یک ون زن و شوهر به تازگی خریداری شده.

Tait گفت: زن و شوهر مانند هر کسی که تجربه فاجعه است بدانند مراحل بعدی به جلو حرکت کند.

“بنابراین کمک گرفتن همه چیز آماده برای زمانی که کن می تواند به خانه آمده و پس از آن نیز با مامان در نظر گرفتن مراقبت از خود را به طوری که او را آماده زمانی که او به خانه می آید” گفت: Tait.

این برنامه شامل پیدا کردن یک خانه جدید است که در دسترس خواهد بود برای الیوت.

یک GoFundMe صفحه برای زن و شوهر مطرح کرده بود بیش از $37,000 سه شنبه برای کمک به آنها را در پوشش هزینه های پزشکی و بهبود هزینه های.

“من فکر می کنم که پشتیبانی واقعا نوع ذوب کن قلب” گفت: Tait.

— با فایل های از بیل کافمن

sbabych@postmedia.com
توییتر: @BabychStephanie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im