‘واقعی خراب’: بسته بندی گیاهان مبارزه با COVID-19 ترک آلبرتا گاو رشته

محتوای مقاله

برای Nanton-منطقه گله دار و feedlot اپراتور باب لاو درک بحران قریب الوقوع برخورد نسبت به آلبرتا گوشت گاو تولید کنندگان این است که یک ماده ساده ریاضی است.

به دلیل COVID-19 شیوع بیماری در میان کارکنان در پردازش گوشت امکانات در سراسر شمال امریکا (از جمله در آلبرتا در شرکت کارگیل گیاه در رودخانه بالا و JBS گیاه در بروکس), Western کانادا کشتار ظرفیت حدود 25 درصد از نرمال. امکاناتی که پس از پردازش به طور متوسط 9,000 گاو در روز در حال حاضر پردازش بیش از 2000 — که منجر به جمع شدن آماده-برای-بازار گاو که هیچ جایی برای رفتن و است که شماره با گلوله برف زدن ،

“هر روز که از 7000 گاو بیش از سمت چپ گفت:” لاو است که رئیس جمهور از کانادا Cattlemen انجمن. “هفت هزار در هر روز در 10 روز می شود 70,000 و در 20 روز این 140,000 و سپس شما یک مشکل واقعا بزرگ.”

لاو و صنعت گروه تماس فوری فدرال کمک برای کمک به ملت 60,000 گوشت گاو عملیات سوار کردن logjam. بدون کشتار ظرفیت feedlots (که آلبرتا بیش از 200) از دست دادن پول در پیک. آنها جایی برای فروش گاو خود را قلم را پر کنید تا و قیمت گاو گوشتی قرار می گیرند. تلفات در نهایت مارپیچی پایین زنجیره ضربه گاو-گوساله تولید خوراک دانه تولید کنندگان و خیلی از کشاورزی بخش خدمات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de