بیشترین مالکیت خانه استطاعت برنامه بشود به خریداران بار اول. اما شما در واقع ممکن است واجد شرایط به عنوان یک “برای اولین بار” خریدار.

Do you qualify as a "first-time" homebuyer?

فروش خانه های جدید در کانادا لبه تا 0.3 درصد در ماه ژوئن از ماه قبل است. تایلر اندرسون ملی/ارسال فایل / Postmedia

آن را فقط به خریداران بار اول که نگران بالا رفتن سرسام آور قیمت خانه. در حالی که بسیاری از مالکان سود از افزایش ارزش ملک نه هر کسی که صاحب یک خانه پیاده روی دور با پول بیشتر از زمانی که آنها برای اولین بار خریداری شده است.

شاید سهام خود را نصف شد به علت طلاق ، شاید شما از جیبش پول از سهام در خانه خود را به پرداخت بدهی و یا سرمایه گذاری در پروژه های دیگر — و در حال حاضر نیاز به حرکت می کند. شاید خانه خود را ارزش از دست رفته با توجه به سیل و خسارت به دلیل ناپایدار خاک و یا برخی دیگر از حوادث خارج از کنترل خود. یا شاید شما خود را از دست داده و مجبور به فروش خانه خود را به دلیل شما می توانید دیگر استطاعت پرداخت وام مسکن است.

هر چه دلیل شما احتمالا کشف چیزی خسته کننده: اکثر برنامه های طراحی شده برای مالکیت خانه مقرون به صرفه تر بشود به خریداران بار اول. اگر شما خریداری کرده اید اموال قبل از, حتی اگر شما در حال اجاره در حال حاضر به دلیل زندگی در زمان به نوبه خود بد شما واجد شرایط نیست برای همین به عنوان کسی که خرید اولین خانه خود را.

اما آنچه که شما ممکن است ندانید این است که شما در واقع ممکن است واجد شرایط به عنوان یک “برای اولین بار” خریدار حتی اگر این دور از اول خود را املاک و مستغلات بازار مال فروشان. خواندن چاپ خوب و معلوم می شود که بسیاری از عمده دولت-بودجه خانه قیمت طرح شامل برخی از موارد استثنا به “برای اولین بار-تایمر” حکومت.

CMHC اولین بار خانه خریدار انگیزه

آن را می گوید آن را سمت راست وجود دارد در عنوان است که این برنامه معرفی شده در پاییز گذشته برای اولین بار خریداران تنها. چه شما ممکن است بدانید این است که CMHC تعریف “برای اولین بار-تایمر” همان است که شما و معدن.

معلوم می شود که این برنامه باعث می شود یک استثنا برای افرادی که طلاق گرفته و یا ترک زندگی می کنند شریک زندگی. شما نیز واجد شرایط اگر این چهار سال پس شما زندگی در یک خانه است که شما و یا همسر فعلی خود را متعلق به.

از سوی دیگر شما نیز می تواند یک خریدار اولین بار که واجد شرایط نیست. اگر شما کل سالانه مقدماتی درآمد بیشتر از $120,000 یا اگر شما در حال خرید با یک شریک که دارای اموال متعلق به قبل از, برای مثال, شما ممکن است تبدیل شده برای این برنامه است.

این برنامه ارائه می دهد خریداران یک وام بدون بهره به ارزش بین پنج تا 10 درصد از قیمت خرید آن باید پرداخت پس از 25 سال و یا زمانی که ملک فروخته شده است (هر کدام که اول) که باعث کاهش خریدار پرداخت ماهانه. جزئیات کامل در مورد چگونه این برنامه کار می کند و چه کسی (و نمی کند) واجد شرایط در دسترس هستند آنلاین در www.placetocallhome.ca.

مرتبط

دولت کانادا خریدار خانه طرح

این برنامه فدرال اجازه می دهد تا خریداران بار اول به برداشت تا $35,000 از خود RRSPs برای ساخت و یا خرید یک خانه بدون در نظر گرفتن مالیات رسید. این برنامه تعریف یک خریدار اولین بار به عنوان کسی که نه اشغال یک خانه متعلق به آنها و یا که یک همسر فعلی یا مشترک شرکای متعلق به ظرف چهار سال گذشته.

در سال 2019 تعریف شد و گسترش یافت و همچنین شامل افرادی که طلاق گرفته و یا خروج از یک مشترک همکاری است. شما نیز ممکن است واجد شرایط اگر شما یک فرد با ناتوانی و یا کمک به یک شخص مرتبط با ناتوانی در خرید یک خانه.

یک کلید توجه داشته باشید در مورد این برنامه: شما باید بازپرداخت پول شما برداشت خود را از RRSPs ظرف 15 سال است. برای اطلاعات بیشتر در خانه فدرال استطاعت برنامه های بازدید cmhc-schl.gc.ca.

مونترال مالکیت خانه برنامه

شهر مونترال نیز به مالکیت خانه مشوق ها از جمله برخی از برنامه ها برای خانواده هایی که نیاز نیست خریدار به یک تایمر است. خانواده برنامه با هدف کاهش بناهای شهری با کمک به مالکان ارتقاء به خانواده به اندازه واحد در شهر به طوری که آنها را برای خرید ارزان تر و اموال خارج از جزیره است.

این برنامه ارائه می دهد کمک های مالی تا $6,250 برای خانواده ها و همچنین بازپرداخت از املاک و مستغلات مالیات نقل و انتقال. این امر تنها به خواص است که هزینه کمتر از $360,000.

اولین بار خریداران واجد شرایط در این برنامه و همچنین خانواده هایی که خریداری اموال قبل از اما باید حداقل یک فرزند زیر 18 سال و در حال خرید یک تازه ساخته شده سه خوابه ملک در جزیره مونترال. وجود دارد برخی از تفاوت های ظریف دیگر به برنامه, بنابراین بهترین روش برای خواندن در آن اگر شما فکر می کنم شما ممکن است واجد شرایط. جزئیات کامل در حال حاضر در ویل.مونترال.کنترل کیفیت.ca.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de